1185 До чого сниться Спідниця, Яблуко, Ягода, Отрута, Яйця

До чого сниться Паркан, Загс, Замок, Захід сонця


До чого сниться Паркан, Загс, Замок, Захід сонця

Паркан

Ви залізли на паркан, означає, що всі Ваші починання будуть успішними. Впасти з паркану означає, що Ви візьметеся за справу, на яке не здатні, і переконаєтеся на практиці, що всі Ваші зусилля виявляться марними. Пролазити через дірку в паркані означає, що для досягнення своєї мети Ви будете використовувати незаконні методи. Якщо уві сні Ви сидите на паркані, а паркан раптово падає, то такий сон передвіщає нещасний випадок. Якщо уві сні на Вашому шляху зустрічається паркан, Ви його ламаєте, переступаєте через нього і йдете далі, означає, що Ви зумієте зробити щось глобальне. Сон, в якому на Ваш двір через паркан перебирається стадо домашніх тварин, символізує несподівану, але таку необхідну Вам допомогу. Якщо ж тварини, навпаки, тікають через паркан геть, то Вас очікують втрати в торгових та інших справах. Якщо уві сні Ви будуєте паркан, то наяву плоди Вашої праці поки не помітні, проте Ви точно знаєте, що Ви закладаєте фундамент майбутнього добробуту. Дівчині подібний сон обіцяє успіх в любовних справах.

Сніданок

Сни про сніданок сприятливі для людей розумової праці. Якщо Вам сниться, що на сніданок Ви їсте яйця і стиглі фрукти, запиваючи свіжим молоком, то наяву Вас очікують приємні зміни, втім, кілька поспішні. Якщо Ви снідаєте в самоті, то в реальному житті Ви потрапите в мережі, розставлені ворогами. Якщо ж Ви снідаєте в приємній компанії, то наяву Вас очікує зустріч з коханою людиною, якій Ви так чекали. Для молодої жінки сон, у якому вона готує сніданок, означає, що вона зуміє домогтися бажаного без особливих зусиль; чоловікові такий сон обіцяє зміни або вимушену розлуку з близькими. Якщо Вам приснилося, що Ви снідаєте занадто пізно або, навпаки, занадто рано, то Ваші звички беруть над Вами верх.

Закордон

Вам приснилося, що Ви перебуваєте в іншій країні, то наяву Вам слід бути готовим до того, що Ваші конкуренти будують підступні плани, спрямовані проти Вас. Сон, в якому Ви змушені їхати зі своєї країни, проте Вам не хочеться цього робити, означає, що Ви потрапите в досить скрутне становище, однак зумієте гідно з нього вийти. Відпочивати і радіти закордонним принад може означати, що Ви схильні довіряти своєму першому враженню, яке далеко не завжди буває вірним, через що нерідко несете збитки.

Загс

Якщо Ви спостерігаєте з боку за тим, як в загсі проходить реєстрація Вашого ж шлюбу, то в реальному житті Ви не впевнені в правильності прийнятого Вами рішення щодо зміни свого статусу. Сон, в якому Ви приїжджаєте в загс в якості свідка на будь-чиєї весіллі, означає, що наяву ви не ризикуєте почати якесь нову справу, поки не будете абсолютно впевнені в його надійності.

Захід сонця

Вам приснилося, що Ви стоїте на березі і спостерігаєте за заходом сонця, то в реальному житті Вам належить розлучитися з тим, що Вам дорого. Однак, не варто впадати у відчай. Новоутворена в Вашій душі порожнеча буде заповнена чимось, можливо, більш цікавим і важливим. Якщо уві сні Ви бачите вогненно-червоний захід на тлі міського пейзажу, то наяву Ви відчуваєте себе загнаної конем, готової ось-ось впасти.

Ув’язнений

Бачити ув’язнених віщує біди і сумні новини. Сон, в якому Ви бачите себе в якості ув’язненого, означає, що наяву Вам належить чимало потурбуватися через якогось справи, проте Ваші побоювання в результаті виявляться безпідставними. Для молодої жінки побачити свого коханого в одязі в’язня може передвіщати сумніви в серйозності його намірів.

Замок

Бачити замок – до плутанини і непорозумінь. Якщо уві сні замок відкривається легко, то Вам стане відомо, що якийсь чоловік бажає Вам зла. Якщо Ви закохані, то Ви знайдете спосіб впоратися з суперником. Також Ви зробите вигідне подорож. Якщо уві сні Вам не вдається відкрити замок, то остерігайтеся розчарування в любові і ризикованих подорожей. Сон, в якому Ви застібаєте замочок на будь-якому прикрасі, яке носить Ваша кохана, означає, що Ви засумнівалися в її вірності, проте Ваші підозри виявляться абсолютно безпідставними.

Замок (будова)

Ви перебуваєте в старовинному замку, то наяву у Вас буде достатньо коштів, щоб вести таке життя, яку ви самі захочете. Якщо Вам приснилося, що Ви перебуваєте в старому занедбаному замку, то в Вашому серці ще залишилося місце для романтики. Однак постарайтеся не заходити надто далеко, так як ніщо не віщує щасливого шлюбу. Бачити уві сні, що Ви залишаєте замок, застерігає Вас від можливих втрат або пограбувань.

Заміжжя

Якщо приснилося, що Ви вагаєтеся, приймаючи рішення про заміжжя, то в реальному житті Вас вважають людиною, схильним до легковажних вчинків. Для молодої людини сон, в якому його родичка виходить заміж, означає, що він надовго затримається в неодружених. Якщо молодій жінці незадовго до весілля наснилося, що вона виходить заміж за іншого, то наяву вона може бути спокійна, що зробила правильний вибір.

Заноза

Якщо Ваше тіло встромлюють занози, то наяву Ви сильно постраждає від заздрості інших людей. Посадити скалку – до неприємностей на роботі. Можливо зниження по службі. Якщо уві сні Ви виймаєте скалку в іншої людини, то в реальному житті Ви знайдете нового друга, який зіграє у Вашому житті важливу роль. Якщо Ви відчуваєте скалку, однак не можете її розглянути, то на Вашому шляху виникнуть несподівані перешкоди. Сон, в якому Ви скалку ногу, будучи в гостях, означає, що планований похід в гості або ж очікуваний візит гостей доставить Вам чимало проблем.

Запах

Якщо Ви відчули неприємний запах, то наяву Вам не уникнути сварок і розбіжностей. Солодкуватий приємний аромат може бути символом того, що у Вашому особистому житті відбудуться зміни на краще, а Ваші справи увійдуть в стабільне русло.

Застілля

Якщо Ви готуєте страви і накриваєте на стіл до святкового застілля, то Ваше життя буде радувати Вас стабільністю і добробутом. Якщо уві сні застілля викликає у Вас тривожні відчуття, то наяву біда прийде тоді, коли її найменше чекали. Бути серед гостей, запрошених до застілля, означає, що в житті Вам будуть зустрічатися душевні люди. Якщо Вам сниться, що Ви їсте за столом, на якому немає скатертини, значить Ви натура самостійна і незалежна. Бачити на столі забруднену скатертину означає непослух дітей або підлеглих. Побачити уві сні порожні столи передрікає бідність.

Зарплата

Якщо Ви отримали зарплату, то Вас чекає успіх у Ваших починаннях. Якщо уві сні Ви видаєте зарплату іншим, то Вас спіткає глибоке розчарування. Якщо Вам приснилося, що Вам знизили зарплату, то остерігайтеся конкурентів, які підуть на низькі вчинки, щоб позбавити Вас прибутку. Якщо ж Вам навпаки підвищили зарплату, то цей сон пророкує несподіваний прибуток.

Читайте також якщо сниться:

До чого сниться Дощ, Директор, Будинок, Дорога, Бійка

До чого сниться Жаба, Спрана, Перли, Наречений

До чого сниться Засуха, Земля, Дзеркало, Змія, Золото

До чого сниться Верба, Голка, Хата, Зрада, Родзинка

До чого сниться Голос, Голод, Голуб, Гора, Гірчиця

До чого сниться Гриб, Гроза, Груша, Губи, Гуси

До чого сниться Дідусь, Гроші, Село, Діти, Дерево

По теме: ( из рубрики Тлумачення снів )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top