1185 До чого сниться Спідниця, Яблуко, Ягода, Отрута, Яйця

До чого сниться Дрова, Парфуми, Друг, Дуель, Дядько


До чого сниться Дрова, Парфуми, Друг, Дуель, Дядько

Дрова

Побачити уві сні в’язанку дров віщує невдачі в справах і конфлікти з близькими людьми. Якщо Вам приснилося, що Ви продаєте дрова, то Ви зможете домогтися успіху, лише вистоявши в жорстокій боротьбі.

Друг

Якщо приснилися щасливі друзі – чекайте приємних новин, можлива навіть зустріч з кимось із рідних чи близьких. Побачити друзів в біді або в хвороби означає, що наяву їм загрожують проблеми зі здоров’ям. Те ж означає сон, в якому Ви бачите одного з потемнілим обличчям. Якщо Ви бачите уві сні одного у вигляді тварини, то будьте уважні, оскільки Ваші вороги намагаються внести розбрат у Ваше життя. Яскраво-червоний одяг, в яку одягнений Ваш друг, означає, що Вам загрожують неприємності і втрати. Якщо Вам приснилася нерухома фігура Вашого друга, розташована на височині, то Ви можете розраховувати на великий успіх, зберігши при цьому колишні погляди на життя і не втративши добрих відносин з друзями. Однак якщо фігура одного розташована нижче, то за успіх Вам доведеться заплатити ціною втрати одного. Якщо фігура распложена на одному рівні з Вами, то Вам не слід розраховувати на успіх. Якщо Вам сниться, як фігура одного віддаляється від Вас, то, ймовірно, наяву Ви спробуєте внести зміни в своє життя, ризикуючи втратити друзів. Якщо Вам приснилося, що один катує приховати своє обличчя, то будьте готові до обману з боку того, хто видає себе за Вашого друга. Якщо уві сні Ви потискуєте руку людині, яка Вам неприємний, то наяву Ви можете втратити близьку людину.

Парфуми

Приснився флакончик парфумів, то наяву Вам піднесуть несподіваний подарунок. Якщо Ви купуєте парфуми, то Вам слід тверезо поглянути на життя. Якщо уві сні Ви відчуваєте приємний запах парфумів, Вас чекає романтичне знайомство. Такий сон передвіщає молодій дівчині швидке заміжжя. Вдихати уві сні аромат парфумів означає, що Вам уготовані деякі щасливі події. Якщо Вам сниться, що Ви бризкаєте парфумами на свій одяг, то в реальному житті Ви будете вирішувати свої проблеми, використовуючи низьку лестощі. Якщо Вам сниться, що Ви бризкаєте парфумами себе, то Вам слід зрозуміти, що Ваше прагнення до розкішного життя не виправдано. Будьте обережні, інакше залишитеся без рубля в кишені. Пролити парфуми означає, що Ви можете втратити найдорожчого. Якщо ж уві сні Ви розбили флакон з парфумами, то в реальному житті Вашим планам не судилося втілитися.

Дуб

Якщо Ви бачите дубовий гай, то Вас чекає удача у всьому, за що б Ви не взялися. Якщо Вам приснилося, що на дубі росте безліч жолудів, то Вам судилося просування по службі і зміцнення Вашого матеріального становища. Зламаний дуб віщує несподівані вражаючі сюрпризи. Для закоханих побачити уві сні дуби означає, що незабаром відбудеться їхнє весілля.

Дуель

Якщо Вас викликають на дуель, то наяву Вам доведеться протистояти сильному противнику. Єдине, що може Вас втішити, так це той факт, що він не буде вдаватися до нечесних методів. Для молодої жінки сон, у якому вона дізнається про те, що її шанувальники борються на дуелі, говорить про те, що вона схильна вірити в те, що випадковий роман може мати серйозне продовження. Якщо уві сні Ви отримуєте на дуелі рану, то в реальному житті Ви зумієте розглянути, хто є друг, а хто – ворог, ніж полегшите свій шлях до наміченої мети.

Дим

Якщо навколо Вас все в диму, то наяву Ваші сумніви і страхи не дають Вам мислити тверезо. Також остерігайтеся заздрісників, які, використовуючи лестощі і похвалу, заподіють Вам зло.

Диня

Бачити дині – несприятливий знак. Після такого сну можливе погіршення самопочуття. Якщо уві сні Ви їсте диню, то наяву Ви ризикуєте зробити необдуманий вчинок, про який згодом будете дуже шкодувати. Сон, в якому Ви бачите диню на баштані, означає, що у Вашому житті починається світла смуга.

Діра

Діра – несприятливий знак. Після такого сну слід бути готовим до різного роду неприємностей і втрат. Якщо Вам приснилося, що Ви носите одяг з дірками, то в реальному житті Вам доведеться пережити не найкращий період. Зараз не час для нових проектів. Якщо уві сні Ви підходите до дверей і бачите в ній дірку, то наяву Ваша поведінка є предметом обговорення злих язиків.

Дядько

Після сну, в якому Ви побачили свого рідного дядька, будьте готові до отримання неприємних новин. Якщо Вам приснилося, що Ваш дядько виглядає втомленим або хворим, то Вам слід ставитися до людей з великою увагою і розумінням. Сварка з дядьком віщує сімейні конфлікти.

Читайте також якщо сниться:

До чого сниться Євроремонт, Їжа, Їжачок, Їзда, Їхати

До чого сниться Жаба, Спрана, Перли, Наречений

До чого сниться Паркан, Загс, Замок, Захід сонця

До чого сниться Засуха, Земля, Дзеркало, Змія, Золото

До чого сниться Верба, Голка, Хата, Зрада, Родзинка

До чого сниться Голос, Голод, Голуб, Гора, Гірчиця

До чого сниться Гриб, Гроза, Груша, Губи, Гуси

По теме: ( из рубрики Тлумачення снів )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top