1185 До чого сниться Спідниця, Яблуко, Ягода, Отрута, Яйця

До чого сниться Верба, Голка, Хата, Зрада, Родзинка


До чого сниться Верба, Голка, Хата, Зрада, Родзинка

Верба

Якщо Ви бачите вербові дерева, то Вас чекає якась поїздка, яка не принесе Вам радості. Втіхою для Вас будуть Ваші друзі.

Голка

Ви шиєте голкою, то Вам слід побоюватися неприємностей. Крім того, Ви ризикує втратити любов близької Вам людини. Вдягають нитку в голку, означає, що саме на Вашу долю випадуть турботи про літніх членах Вашої родини. Шукати голку – до порожніх клопотів. Знайти голку – до нових цікавих знайомств. Зламати голку – до самотності і бідності.

Іграшки

Бачити іграшки – на радість. Однак несприятливий сон, у якому Ви бачите зламані іграшки. Якщо Вам приснилося, як діти грають в іграшки, Вам судилося насолоджуватися сімейними радощами. Сон, в якому Ви розбираєте іграшку або вибираєте іграшки в магазині, означає, що Ви розтрачуєте свої сили на дрібниці, забуваючи про головне. Віддавати уві сні іграшки означає, що Ваші знайомі будуть ігнорувати Вас. Дарувати уві сні іграшки – знак радості, дружніх відносин з колегами.

Хата

Якщо приснилося, що Ви прокидаєтеся не в упорядкованій міській квартирі, а в сільській хаті, і відчуваєте при цьому гірке розчарування, то в реальному житті Ви зіткнетеся з ситуацією, вихід з якої зможете знайти тільки Ви. Якщо уві сні Ви відчуваєте затишок сільської хати, коли холодним зимовим вечором вся сім’я збирається в протопленій кімнаті, то такий сон може означати Ваше прагнення до тихим домашнім радощів. Для неодружених такий сон говорить про те, що вони близькі до створення сім’ї.

Зрада

Якщо Ви змінили, то будьте готові до звинувачень в протизаконних діях. Якщо такий сон приснився жінці, то це передвісник того, що своїм сварливим характером вона вб’є любов чоловіка. Якщо ж при цьому вона зрадила чоловікові з його кращим другом, то їй слід очікувати байдужості з боку чоловіка. Спокусивши уві сні юнака, наяву вона повинна буде готуватися до швидкого розлучення, викликаному її легковажним поведінкою. Сон, в якому Вам вдалося побороти спокусу, є хорошим вісником. Зрада коханої людини – до обману з Вашого боку. Якщо ж Вам приснилося, що змінюють Вам, то будьте готові до того, що Вашим довірою можуть зловжити. Однак якщо Ви змінюєте з помсти, то Ваше сімейне життя буде безпроблемною. Якщо одружений чоловік бачить уві сні, що він зраджує дружині з повією, то це означає, що його поведінка викликає глузування у оточуючих. Якщо Вам приснилося, що Ви жалкуєте про досконалої зраді, то це означає, що Ви незадоволені існуючим станом речей і докладете всіх зусиль для їх поліпшення.

Згвалтування

Вам приснилося, що над кимось із Ваших знайомих вчинено насильство, то Вас потрясе горе, що трапилося з Вашими близькими. Для молодої жінки сон, у якому вона стала жертвою насильства, може означати, що її чекають неприємності, які боляче вдарять по її самолюбству. Також можливий розрив з коханою людиною.

Родзинка

Якщо Ви їсте родзинки, то наяву Ви втратите надію на втілення своїх ідей саме в той момент, коли будете близькі до фінішу.

Ікона

Якщо Ви стоїте перед іконою Богоматері, то наяву Ви не впевнені в тому, що у Вас дістане сил впоратися з усіма життєвими негараздами і забезпечити свою сім’ю гідне існування. Однак після такого сну все повинно піти на лад. Для молодої жінки сон, у якому вона бачить ікони, віщує швидке заміжжя. Якщо уві сні Ви бачите, як ікона оживає, то в реальному житті Ви схильні вірити в надприродне і ця віра часом допомагає Вам в досягненні поставлених цілей.

Ікра

Бачити уві сні ікру – сприятливий знак. Якщо уві сні Ви купуєте ікру, то наяву Ваше матеріальне становище помітно покращиться. Для молодої жінки сон, у якому вона є ікру, пророкує їй бажану вагітність. Сон, в якому Ви відкриваєте банку ікри і виявляєте в ній що-небудь інше, віщує розчарування і невдачі. Якщо Вам приснилося, що Ви робите овочеву ікру, то в реальному житті у Вас вистачає терпіння доводити почату справу до кінця.

Інститут

Для студентів бачити інститут, в якому вони навчаються, може бути відображенням дійсності і міркуванням про які-небудь події. Якщо ж студенту приснилося щось, що не могло статися в реальному житті в стінах інституту, то наяву його не влаштовує ситуація, що склалася і він спробує на неї вплинути.

Переляк

Якщо Ви чимось налякані, то Вам слід проявляти підвищену обережність, щоб уникнути нещасного випадку. Сон, в якому Ви бачите переляканими інших людей, означає, що Ваше фінансове становище нестабільне. Нерідко подібні сни є відображенням Вашого фактичного стану, тому Вам слід розібратися в істинних причинах Вашої стурбованості.

Шукати

Якщо Ви шукайте роботу, то будьте уважні і не пропустіть випадок розбагатіти. Якщо уві сні Ви шукайте готель для ночівлі, то, можливо, наяву Вам доведеться долати перешкоди в пошуках багатства і щастя. Шукати голку – до порожніх клопотів.

По теме: ( из рубрики Тлумачення снів )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top