1185 До чого сниться Спідниця, Яблуко, Ягода, Отрута, Яйця

До чого сниться Гриб, Гроза, Груша, Губи, Гуси


До чого сниться Гриб, Гроза, Груша, Губи, Гуси

Гриб

Бачити гриби – несприятливий знак. Він віщує поява хворих бажань, а своє багатство Ви ризикуєте розтратити на сумнівні задоволення. Якщо Ви їсте уві сні гриби, то Вам судилося непристойна любовний зв’язок. Для дівчини такий сон означає моральне падіння.

Грива

Якщо Ви гладите гриву коня, то наяву Ви потребуєте дружню пораду і участі. Наводити кінську гриву в порядок означає, що Вам доведеться займатися невластивою Вам справою, яке, втім, принесе Вам моральне задоволення. Якщо Вам приснилося, що Ви скачете на коні, тримаючись на її гриву, то в реальному житті Ви проти своєї волі будете змушені вдатися до нелегальних засобів, щоб врятуватися.

Труна

Побачити труну віщує нещастя. Ділових людей такий сон застерігає від того, щоб влазити в великі борги, оскільки їх буде важко віддавати. Побачити уві сні власний труну означає, що долею Вам уготовані невдачі як в справах, так і в любові. Якщо Ви самі лежите в труні, то Вашим починанням не судилося увінчатися успіхом. Сон, в якому Ви бачите рухомий катафалк, і при цьому Ви сидите в труні, віщує важку хворобу. Рухомий труну – знак хвороби і невдалого шлюбу.

Гроза

Якщо Ви спостерігаєте за грозою з вікна, то в реальному житті ніякі біди і нещастя не торкнутися Вашої оселі. Якщо уві сні Ви відчуваєте страх через грозу, то наяву Ви налякані якимись несподіваними неприємностями, які, насправді, не варті того, щоб Ви так через це переживали. Для молодої жінки сон, у якому вона притискається до свого коханого під час грози, означає, що їй не вистачає тепла і ласки.

Гроно

Гроно – сприятливий знак. Вона символізує єдність, в якому, як відомо, криється сила. Якщо уві сні Ви бачите звисають грона винограду, однак, при всьому своєму бажанні, не можете їх дістати, то в найближчому майбутньому на Вас чекає приємна вечірка, на якій Ви зустрінетеся зі старими приятелями. Якщо Вам приснилося, що птахи клюють ягоди з грона горобини, то в реальному житті Вас буде супроводжувати удача.

Груша

Якщо Ви їсте грушу, то успіх в справах, на який Ви так розраховували, виявиться не таким значним. Сон, в якому Ви в захваті від стиглої золотистої груші, що висить на красивому дереві, означає, що доля буде до Вас прихильна. Збирати груші означає, що за осягнув Вас розчаруванням обов’язково піде радість. Якщо Ви робите компот з груш, то наяву Ви знайдете в собі сили сприймати життєві негаразди філософськи. Запікати або сушити груші означає, що Вашим долею буде нудна дружба і прісна любов.

Бруд

Якщо навколо дерев, чагарників або квітів з’явився свіжий бруд – це ознака здоров’я і благополуччя. Бачити свій одяг брудної пророкує, що Вас підстерігає хвороба, для лікування якої Вам, можливо, доведеться покинути свій будинок. Якщо уві сні хтось кидає в Вас брудом, то наяву остерігайтеся підступу ворогів.

Губи

Якщо приснилися товсті некрасиві губи, то Вам слід уникати неприємних зустрічей, поспішних рішень і нестриманості в сімейних відносинах. Пухкенькі рожеві губи – символ гармонії і достатку. Закоханим такий сон пророкує взаємну любов і вірність. Тонкі губи – символ завзятості і наполегливості. Ви зможете домогтися будь поставленої мети. Розпухлі зранені губи – символ поневірянь і нерозумних бажань. Якщо Ви стурбовані красою своїх губ, то наяву Ви надаєте занадто велике значення протилежної статі. Фарбувати губи – бути налаштованим на флірт, любовна пригода. Знаходити чиїсь губи привабливими означає, що Ви мало приділяєте уваги коханій людині.

Гусениця

Побачили гусеницю, то наяву Ви познайомитеся з людьми, які викличуть Вашу довіру. Однак Вам не слід піддаватися їх чарівності, так як під личиною чесноти вони приховують підступні задуми. Вам загрожують втрати.

Гул

Ви чуєте гул, то такий сон віщує невдоволення оточуючих, яке вони будуть виявляти на Вашу адресу без сорому. Якщо гул, який Ви чуєте уві сні, змушує Вас нервувати, то попереду у Вас період відокремленої напруженої роботи. Намагатися з’ясувати джерело гулу означає, що Ви зіткнетеся з труднощами, справжню причину яких Вам буде ніяк не зрозуміти.

Гуси

Якщо Ви чуєте гусячий регіт і це Вас дратує, то наяву Вашому будинку загрожують неприємності. Бачити, як гуси плавають, віщує сприятливі зміни. Побачити уві сні гусей, пощипувати травичку, – до грандіозного успіху. Сон, в якому Ви скликаєте гусей в одне місце, означає, що Вас очікує кар’єрний ріст. Якщо Вам приснилося, що Ви їсте гусака, наяву Вам слід бути готовим до того, що на роботі Вас чекають розбіжності з колегами.

Гуща

Вам приснилося, що Ви потрапили в гущу подій, то наяву Ви страждаєте від монотонності Вашому житті. Якщо уві сні Ви намагаєтеся допити каву з чашечки, в якій залишилася одна гуща, то в реальному житті Вам доведеться пережити не найлегші часи. Ворожіння на кавовій гущі не обіцяє нічого хорошого. Вас будуть терзати сумніви щодо правильності прийнятих Вами рішень.

Читайте також якщо сниться:

До чого сниться Дідусь, Гроші, Село, Діти, Дерево

До чого сниться Дощ, Директор, Будинок, Дорога, Бійка

До чого сниться Дрова, Парфуми, Друг, Дуель, Дядько

До чого сниться Євроремонт, Їжа, Їжачок, Їзда, Їхати

До чого сниться Жаба, Спрана, Перли, Наречений

До чого сниться Паркан, Загс, Замок, Захід сонця

До чого сниться Засуха, Земля, Дзеркало, Змія, Золото

По теме: ( из рубрики Тлумачення снів )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top