1185 До чого сниться Спідниця, Яблуко, Ягода, Отрута, Яйця

До чого сниться Аромат, Армія, Кавун, Аптека, Ангел, Ананас


До чого сниться Аромат, Армія, Кавун, Аптека, Ангел, Ананас

Асфальт

Ви бачите уві сні, як робітники укладають асфальт, то в реальному житті Вас очікують зміни. Можливо, Ви нарешті відчуєте якусь стабільність. Якщо Вам приснилося, що Ви наслідили на свіжоукладеному асфальті, то наяву Вам доведеться доводити свою непричетність до нікому не дуже пристойному справі.

Архітектор

Якщо Ви бачите архітектора за роботою, то наяву Вам належить зіткнутися з несподіваними змінами в справах, які, цілком ймовірно, що не будуть для Вас прибутковими. Для молодої жінки такий сон означає, що її надіям на вдале заміжжя не дано збутися.

Арфа

Уві сні Ви чуєте сумні звуки арфи, то настільки вдало почалося справа може завершитися плачевно. Бачити уві сні зламану арфу – до хвороб і сварок між коханими. Якщо Вам приснилося, що Ви самі граєте на арфі, то такий сон вказує, що Ви занадто довірливі і Вам слід бути більш обережним, особливо в любові.

Артист

Вам приснилося, що Ви є артистом то наяву Ви намагаєтеся щось приховати від оточуючих. Якщо уві сні Ви бачите, як артист змиває грим, то в реальному житті над Вами нависла загроза серйозної хвороби. Якщо Ви не візьметеся за неї зараз же, то недуга стане хронічним.

Аромат

Для молодої жінки сон, у якому вона вдихає солодкий аромат, означає, що наяву її очікують суцільні задоволення.

Армія

Якщо юнака, сон в якому його закликають в армію, може символізувати його страхи, пов’язані з реальною можливістю його мобілізації. Для демобілізованого в запас побачити уві сні службу в армії означає, що йому важко адаптуватися в мирному житті. Якщо уві сні Ви бачите, як цілі армії пересуваються під час маневрів, то в реальному житті Ви є прихильником дисципліни і порядку.

Арка

Уві сні Ви бачите арку, то наяву Ви зумієте домогтися популярності і багатства, не дивлячись на можливі труднощі. Якщо Вам приснилося, що Ви проходите під аркою, то в реальному житті багато з тих, хто раніше нехтував Вами, будуть шукати Вашої прихильності. Для молодої жінки сон, у якому вона бачить зруйновану арку, символізує розбиті надії.

Арешт

Коли Вам приснилося, що у Вас на очах заарештовують незнайомих Вам людей, проте їх вигляд викликає у Вас симпатію, то такий сон означає, що Вам давно пора внести зміни в своє життя, але Вас стримує страх невідомого. Якщо ж заарештовані чинять опір, то Ваші починання обов’язково виявляться вдалими.

Кавун

Якщо Ви бачите уві сні кавун – сприятливий знак. Якщо уві сні Ви бачите кавуни, що ростуть на баштані, то в реальному житті Ви прагнете всього власною працею і розумом. Є стиглий цукровий кавун – до успіху. Все, що було Вами витрачено на досягнення мети, повернеться до Вас сторицею. Якщо Вам приснилося, що Ви купуєте кавун, то наяву Вас очікує велика прибуток або спадщину.

Аптека

Вам приснилося, що Ви прийшли в аптеку за ліками, то наяву Вам чи Вашим близьким буде потрібна допомога. Якщо ж в аптеці немає тих ліків, які Вам потрібно, то в реальному житті Вам доводиться розраховувати тільки на себе. Сон, в якому в аптеці Ви замість ліків купуєте продукти харчування, попереджає Вас про можливу небезпеку, яка загрожує Вашому здоров’ю.

Апельсин

Якщо Сон, в якому Ви бачите апельсинові дерева, обвішані стиглими плодами, обіцяє міцне здоров’я і процвітання. Якщо уві сні Ви їсте апельсини – чекайте невдач. Можливо погіршення самопочуття, сімейні негаразди і проблеми на роботі. Для молодої жінки такий сон віщує розставання з коханою людиною. Якщо дівчині присниться стиглий красивий апельсин, самотньо висить на самій верхівці дерева, то їй слід бути гранично обережною при виборі нареченого. Для одруженого чоловіка сприятливий сон, в якому він купує апельсини на прохання дружини, а вона їсть їх, оскільки після такого сну всі проблеми вирішаться самі собою.

Антена

Коли уві сні Ви бачите антену, то наяву Вам буде важко уникнути невизначеності у відносинах. Якщо Вам приснилося, що Ви встановлюєте антену, то в найближчому майбутньому Ви отримаєте відповіді на питання, що стосуються людини, в якому сумнівалися.

Янгол

Бачення ангелів завжди було пов’язано з пророцтвами. Прислухайтеся до того, що вони Вам сказали. Ангельський спів віщує насолоду радощами життя і добробут. Можливе отримання спадщини. Якщо ж Ви відчули тривогу в голосах ангелів, то чекайте неприємностей. Грішникам прийшла пора покаятися. Праведників доля винагородить.

Ананас

Ананаси уві сні – сприятливий знак. Якщо уві сні Ви збираєте або їсте ананаси, то наяву Вас очікує великий успіх. Якщо Вам приснилося, що Ви вкололи про ананас палець, коли нарізали його, то ті події Вашого життя, які спочатку Вас розбудують, в результаті нададуть сприятливий вплив на хід Ваших справ.

Амулет

Бачити уві сні що Ви отримали в подарунок від незнайомої людини амулет, то наяву допомогу в скрутну хвилину прийде звідти, звідки Ви її не чекали. Якщо Вам приснилося, що Ви втратили амулет, то в реальному житті Вам не варто впадати у відчай через несуттєвих втрат, так як вони будуть компенсовані більшим придбанням. Сон, в якому Ви самі рятуєтеся від амулета, символізує Ваша відмова від колишнього способу життя.

Альбом

Якщо бачите уві сні альбом – сприятливий знак. Такий сон обіцяє успіх і поява нових друзів. Для молодої жінки сон, у якому вона розглядає фотографії в альбомі, передбачає появу нового шанувальника, який зможе зробити її найщасливішою.

Вівтар

Вам приснився священик, який стоїть біля вівтаря, то Вам слід бути готовим до неприємностей, які чекають Вас як у справах, так і в сім’ї. Сон, в якому Ви бачите обряд вінчання, пророкує можливі неприємності у Ваших друзів. Якщо уві сні Ви розглядаєте вівтар і бачите все до найдрібніших деталей, то наяву Ви ризикуєте зробити помилку, в чому будете гірко каятися.

Алое

Коли Вам приснилося, що Ви відламуєте листочок алое і вживаєте його всередину з лікувальною метою, то наяву Ви явно стривожені станом власного злоровья. Якщо уві сні Ви укололися про кущик алое, то Вам слід бути готовим до того, що Ваш організм піднесе Вам сюрпризи. Несприятливий сон, у якому Ви бачите засохлий кущ алое.

Алмаз

Побачений уві сні Алмаз, символізує Ваше поразки під час спроби досягти вищої мети свого життя.

Алея

Уві сні Ви бачите алею, то Вам слід налаштуватися на те, що “не все коту масниця”. Найближче майбутнє поставить Вас перед рішенням безлічі дрібних, але малоприємних проблем. Для молодої жінки сон, у якому вона гуляє вздовж алеї, означає, що вона повинна бути більш педантична у виборі своїх знайомих, щоб не зганьбити свою репутацію.

Читайте також якщо сниться:

До чого сниться Лелека, Алергія, Акробат, Акація

До чого сниться Метелик, Базар, Банк, Бант

До чого сниться Біблія, Квиток, Бігуді, Біжутерія

До чого сниться Штани, Букет, Босоніжки, Булавки, Бик

До чого сниться Віник, Вінчання, Мотузка, Відро, Вафлі

До чого сниться Вишня, Волосся, Водоспад, Вовк, Вилка

До чого сниться Злодій, Ворона, Воша, Вулкан, Постріл

По теме: ( из рубрики Тлумачення снів )

1 коментарий - До чого сниться Аромат, Армія, Кавун, Аптека, Ангел, Ананас

  1. мисс Паркер :

    Снився сон, ніби я стою в черзі в аптеку а за спиною стояли двоє свиней. до чого такий сон?

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top