6833 Якщо сниться Голуб

Якщо сниться Голуб


Сниться Голуб

Голуб уві сні є символом удачі і означає доброту, мир і хороші новини. Самотнім жінкам голуби у снах часто означають щасливе заміжжя.

Значення хороших снів не має нічого спільного з ваши мсправжнім ставленням до голубів. Навіть якщови не любите цих птахів чи боїтеся.

На тлумачення сновидінь впливає загальне значення снів. Білий голуб – добра звістка, але він також може передвіщати смерть доброї людини. Сизий голуб і голубка приносять благополуччя і добрі вісті. Різнокольорові екзотичні голуби – новина вас здивує і порадує. Поштовий голубі з запискою на ногах – вас чекає офіційна пропозиція.

Якщо голуб воркує – цей сон однозначно трактується як щасливе заміжжя або вдалий і тривалий любовний роман.

Голуби кружляють над головою та літають – рішення проблем приходять ззовні. Якщо голуб сидить на руїнах вашого будинку – радісна звістка зворушить вас відразу.

Голуб, який залетів в будинок – безпосередня небезпека, можлива зрада і наклеп. Тримайте свій розум врівноваженим і спокійним і вам вдасться оминуути ці неприємності.

Годувати і поїти голубів означає робити добрі справи, які не залишаться непоміченими. Побачити як п’є птах – швидке вирішення складної проблеми.

Якщо голуб у вас на плечі або в руках -вам потрібна підтримка і допомога. Зв’яжіться з друзями, вони спробують вам допомогти.

Знайти голубник – недобре. У вас є суперник по любові.

Коли голуб принесе вам щось, спробуйте згадати, що це було. Гілки, трави – отримати повідомлення від далеких друзів. Вбиті миші, жуки – ваші вороги майже розбиті без вашої участі. Діти, кошенята, пташки – скоро у ваших друзів народиться довгоочікуваний малюк.

Поранені та вбиті голуби сняться до біди. Якщо вам сниться, що ви раните або вбиваєте голуба, ваше серце кам’яне і ви можете зробити непоправний вчинок, про який будете шкодувати.

Якщо сниться Голуб

По теме: ( из рубрики Тлумачення снів )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top