Вівторок, 22 Червня 2021
1808 Чоловіче ім'я: Аваз
320
0
Раздел: Чоловічі імена

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Чоловіче ім’я: Адольф

Чоловіче ім’я: Адольф

Адольф Перекладається з німецького як – “благородний вовк”.

“Зимові” Адольф хороші організатори, їм можна доручати будь-яку складну роботу, вони виконають її точно і акуратно. Чи не любителі їздити у відрядження. “Осінні” – розважливі, не роблять необдуманих кроків. Це люди, фанатично віддані справі. “Літні” – ранимі, замкнуті, воліють слухати, ніж говорити (останнє стосується і телефонних розмов). Незважаючи на замкнутість, ніколи не відмовляться від запрошення в гості.

Одружуються пізно, вибирають жінок спокійних, не виносять, коли їм щось бурхливо доводять, роблять тільки те, що приносить їм задоволення. Їм подобається збирати гриби, готувати з них смачні страви – вони хороші кулінари. Життя ведуть одноманітну.

Адольф дуже талановиті і успішно працюють в самих різних областях. Серед них є банкіри і працівники мистецтв, інженери і ювеліри, водії і лікарі. Деякі стають помітними письменниками.

Своє щастя знайдуть в союзі з Ганною, Віолетою, Євою, Луїзою, Розою, Станіславою, Стелою, Юноной, Ядвігою. Навряд чи буде вдалий шлюб з Агнесою, Діаною, Міленою, Михайлиною, Регіною, Русланою, Тетяною, Ельзою.

Дати іменин: 19.04, 17.06

Читайте також:  Чоловіче ім'я: Арон
Отзывы и комментарии к статье Чоловіче ім’я: Адольф
Top