1873 Східний гороскоп на 2018 рік для Щура

Східний гороскоп на 2018 рік для Собаки


Східний гороскоп на 2018 рік для Собаки

Гороскоп на 2018 рік для Вогненних Собак

Роки народження 1946 і 2006

Вогненні Собаки відомі своєю геніальністю, до того ж, господиня 2018 року надихне вас на нові звершення. Не забувайте вчитися (це справа в будь-якому віці корисно), і розширювати коло спілкування – тут солідний приятель, там впливовий партнер, дивись, до кінця року обросте такими зв’язками, що конкуренти завиють від страху. Кличте суперників до себе, тільки відразу обговоріть всі тонкощі і деталі співпраці – ніяких капостей, лише відвертість і щирість у відносинах. Зірки мало не забули про творчу сферу – тут для Вогненних Собачок справжнє роздолля.

На любовному фронті чудеса і сюрпризи – то новий шанувальник чухає за вушком, то давній залицяльник заглядає в будку в надії випити чаю. Вогненним хлопцям необхідно визначитися, що важливіше – міцні відносини, або веселі, але ненадійні романтичні зв’язку. Ви хлопці сильні, і навіть Купідон побоюється вносити в ваше життя свої корективи. Справи домашні в рік Жовтого Земляного володарки будуть радувати Вогненних створінь. Сімейство раз у раз придумує розваги для Собак – сьогодні вас чекає святкова вечеря біля каміна, а завтра родичі добувають путівки за кордон.

Ґрунтовні Вогненні хлопці завжди знають, як досягти тієї, чи іншої мети. Інтуїція у Собачок теж не дрімає, і допоможе вирішити фінансові проблеми за пару місяців. Багато Собаки зуміють так розпорядитися капіталами, що в 2018 році будуть жити поживати на відсотки. Правда, зірки сумніваються, що ви зможете сидіти без роботи – так в ваших Вогненних головах вічно якісь геніальні ідеї, які потрібно обов’язково втілити в життя. А де талант, там і нові капітали – у Собак є всі шанси прославитися (нарешті, і ви дізнаєтеся, як це – бути олігархом).

Гороскоп на 2018 рік для Водної Собаки

Роки народження 1922 і 1982

Водяні спинки блищать від задоволення, а водяні носики принюхуються до нового аромату – саме так і пахне щастя. У Собачок багато прихованих талантів, про які Ви навіть не здогадувалися, але в 2018 році вам випаде шанс проявити здібності в абсолютно новій діяльності. Головне, не боятися конкуренції – з вами складно змагатися, і шахраї розбрелися по затишних куточках, і роздумують, куди б їм змитися. Труднощі в рік Жовтого псини будуть, але Водяні Собаки легко подолають всі перешкоди – ви і в висоту стрибнете, і море перепливете, і під колючим дротом проповзе (зірки сподіваються, що до цього не дійде).

На любовному небосхилі сяє загадкова місяць – стільки романів і яскравих зустрічей в життя Водної Собачок ще не було. Пора і про нову шкірці подумати, щоб було в чому зустрічати світанок після чергового романтичного побачення. Обранець в 2018 році буде терплячий, і навіть навчиться боротися з ревнощами, але провокувати коханого не бажано – фліртуйте тихесенько, щоб про це знали тільки зірки, та нічне небо. До речі, скоро над вашою дахом пролетять лелеки – ловите згортки, починається нова і веселе життя (чого тягнути, спадкоємці мріють оселитися в вашому домі, і урізноманітнити побут пісеньками і угуканьем).

У світі фінансів справжня паніка – все багатії вишикувалися на лінійці, і обговорюють тему дня: Водяні Собаки скоро стануть олігархами. Комусь доведеться і потіснитися (будьте добрими, і візьміть колишніх мільйонерів на роботу – вони погодяться і на посаду секретаря). У вашому розумі зірки не сумніваються, але нагадують – великі гроші багатьох звели з розуму, і утриматися від спокус практично неможливо. Купіть пару будочек на Рубльовці, три яхти, та п’ять машин – на 2018 рік вистачить, а далі будете діяти по ситуації.

Гороскоп на 2018 рік для Дерев’яних Собак

Роки народження 1934 і 1994

Дерев’яні Собачки відомі своєю хоробрістю – ви, не роздумуючи, кидаєтеся в бій. Не дивно, що у вас немає конкурентів, а в 2018 році ви взагалі забудете про існування будь-яких суперників. Жовта царівна року допоможе Собакам уникнути бюрократичних проблем – ви можете втілити будь-яку ідею. Здавалося б – живи, і насолоджуйся життям, проте Дерев’яним хлопцям чогось не вистачає. Ну, звичайно, творчості – так в цій сфері цілодобово горить зелене світло, і ви можете блищати талантами, і не побоюватися заздрісників і недоброзичливців.

Багатий внутрішній світ, приваблива зовнішність – що ще потрібно для того, щоб бути щасливими і коханими ?! Відповідь на поверхні – Дерев’яним Собакам потрібен відповідний обранець, але цю проблему вирішить всемогутній Купідон (в 2018 році у нього багато повноважень). Випробувань буде багато – то дуель між прихильниками, то збори сусідів, яким заважають спати серенади ваших залицяльників, то ревнива сцена половинки. Не випробовуйте долю, і вирушайте прямо в загс – там нині затишно і здорово, і не вистачає тільки Дерев’яних створінь. Ще й лелеки напоготові – ви тільки гляньте, он як розліталися пернаті.

Пташки в рік Собаки запрацювались, і в згортки з немовлятами для чогось поклали купюри. Може, на пелюшки-сорочечки, а може і на нову будку з двома дитячими кімнатами. Розберетеся самі, тим більше, Дерев’яні Собаки вміють планувати бюджет. Жовта господиня 2018 року підкине кілька цікавих підробітків – нудьгувати не будете, тільки устигайте вважати грошики, та відносити їх в надійний банк. І головне – коли будете знімати кошти з банківської картки, стежте, щоб ніхто не «змалював» код (небезпеки немає, але ризикувати ні до чого). Вітається і покупка лотерейних квитків – довіртеся Фортуні, вона дама добра.

Гороскоп на 2018 рік для Земляних Собак

Роки народження 1958 і 2018

Переговори і дискусії не для Земляних Собак, але в 2018 році непогано підучитися ораторського мистецтва. Жовта Земляна принцеса підкине хлопцям зі своєї стихії море вигідних контрактів, а адже з діловими партнерами необхідно спілкуватися (і, до речі, в неформальній обстановці теж). Інтуїція Земляних хлопців на висоті, головне, щоб підказки внутрішнього голосу не стали з’являтися у вигляді картинок – так і в чаклуни недовго потрапити. Багато Земляні Собачки знайдуть підробіток на дому – зірки не закликають клювати на все оголошення в Інтернеті, але парочка цікавих пропозицій попадеться.

Будь-якої справи Земляні хлопці віддаються пристрасно і самовіддано – на особисте життя часу у Собак не залишається. Але це ви даремно, адже зірки приготували стільки цікавенького, що соромно стояти осторонь, і повілівать хвостиками. Багатьох Собачок потягне на пригоди – хто сказав, що заводити романи можна тільки до певного віку ?! Так деякі і в 90 бігають на побачення (нехай і на милицях). Так що, оновлюйте гардероб, прикрашайте Земляні шкурки і фліртуйте – нехай діти заздрять, і вчаться заодно. Якщо обранець не поділяє ваше бажання кокетувати направо і наліво, влаштуйте позаплановий медовий місяць – так світ здригнеться, і зірки посиплються з небес.

До речі, посиплються як зірочки, можливо, і грошики повалять. Але для цього Земляним дітлахам треба постаратися – де ваша хвалена успішність і везучесть? Геть сумніви і коливання – діставайте свій грошовий талісман, і нехай стоїть на видному місці (або лежить в кишені, якщо це не кілограмова фігурка жаби). Про всяк випадок можете зайти на який-небудь сайт, де скуповують все підряд – раптом у вашій коморі завалялися саме ті речі, за якими полюють колекціонери (вони відкотять таку купу купюр, що і не понесе).

Гороскоп на 2018 рік для Металевих Собак

Рік народження 1 970

Зірок цікавить одне питання: з якого Металу зроблені Собачки? Ви непробивні хлопці – вам не страшні ні конкуренти, ні шахраї, ні скептики, ні заздрісники. Земляна Собака не збирається влаштовувати випробування на міцність, навпаки, Жовта господиня 2018 року зробить все, щоб Металеві створення насолоджувалися життям без турбот і клопоту. Правда, одна проблемка буде – де набрати команду з чесних, сміливих і непідкупних особистостей? Все дуже просто – пробийте по базах, знайдіть людей свого року народження, і будь-який бізнес підкориться вам за два-три місяці.

Багато Металеві хлопці вже обзавелися сім’єю і спадкоємцями (Собака особисто з’ясовувала цю інформацію). Так ось, Жовта псина поспішає порадувати – в 2018 році відносини з домочадцями будуть настільки ідеальними, що ви звільните свого сімейного психолога, і забудете три слова: конфлікт, сварка і розбіжність. Але кілька Металлических створінь ходять в неодружених – настав ваш час, і Купідон вже цілиться в мішень (в даному випадку, це серце чарівного шанувальника). Буде вам і свадебка шикарна, і гості щедрі, і навіть тамада дотепний (провідний вивчить нові жарти, без бороди).

Ті, хто щасливий у шлюбі, спритним і в фінансах – перевірено зірками. Так що, викидайте старі гаманці, заношена взуття і улюблений костюм з дев’яностих – пора відповідати статусу мільйонера. Солодке життя, веселе спілкування, красива обстановка в новій будці – чому б не влаштувати бал в свою честь? Металеві Собаки заслужили свято, і Жовта господиня 2018 роки вже домовилася з відомими кухарями і музикантами. Важливі гості теж підтягнуться – ну-ка гляньте, не президент чи там завітав, і скромно переминається у двері?

По теме: ( из рубрики Східний (китайський) гороскоп )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top