2822 Гороскоп на 2019 рік для Щура

Гороскоп на 2019 рік для Коня


Гороскоп на 2019 рік для Коня

Коні примчали з Собачого року, і навіть не відразу помітили, що світом править Жовта Земляна Свиня. Але Хрюшка на вас не образиться, адже вона знає, що у Конячок є мета, і ви до неї прагнете, не звертаючи уваги на зміну влади, на погоду і на інші дрібниці. Але ось до ділових партнерів придивитися потрібно – в 2019 році Коники стануть відомими, і навколо вас буде крутитися всякий народ, в тому числі і шахраї. Бити копитами конкурентів не обов’язково, у жовтеньких Кабанця з ними рохкання короткий – якщо не хочуть дружити, нехай нарікають на себе. Так що, кличте суперників в команду і будуйте свій бізнес без побоювання.

Читайте также: Туалет на даче своими руками — технология постройки

А в сфері любовних відносин не спостерігається навіть самого маленького суперника – все без розуму від милих і карколомних Конячок (часом ви самі падаєте, розглядаючи себе в дзеркало). Але не розтопчіть шанувальників – серед них знайдеться кілька половинок на вибір. Тим більше, рік Жовтого Свині багатий на весільні церемонії – заплітають квіточки в гриву, і вирушайте під вінець. Якщо вдома чекають лошата, і улюблений обранець сумно сидить біля віконця, біжіть галопом до родичів – в 2019 році сімейна атмосфера буде ідеальною. Лелеки теж прилетять – вони вже пригледіли кілька затишних качанів, і ось-ось зів’ють там гнізда.

До речі, про капусту – її у вас буде завались у всіх сенсах. Стрижіть купони і частіше довіряйте інтуїції – внутрішній голос ірже від нетерпіння, і підказує Коням, де живуть потрібні люди з вигідними пропозиціями. А коли доверху наповніть візок, влаштуйте благодійні акції – ви не збіднієте, а людям приємно (та й бездомні тварини будуть раді, якщо Коники про них подбають). Від авантюр Свинка радить утриматися – в голові у Конячок твориться незрозуміло що, і від ваших ідей в обморок падають навіть друзі-мільярдери. Чи не стрибайте у підпільне казино – в світі є багато інших розваг, більш безпечних.

Гороскоп на 2019 рік для Вогненних Коней

Рік народження 1966

Вогненні Коники в 2019 році можуть блиснути талантами в будь-якій сфері – успіх забезпечений. Але є маленька проблемка – ви ласі на лестощі, і цим обов’язково скористаються шахраї. Чи не піднімайтеся на золоті гори – це міраж, вигаданий лицемірами і підлесниками. Краще скакайте на угоди із зарубіжними партнерами – солідні грошові мішки вже дістали свої ручки, і мріють роздобути вас в свою дружну команду. І займіться, нарешті, творчістю – тримати перо і пензлика в копитах незручно, але Вогненні хлопці впораються (ви генії, і таланти потрібно розвивати).

Над відносинами теж необхідно працювати – Жовта Земляна Свиня вбереже вас від сварок і розбіжностей, але додавати в спілкування романтику доведеться самостійно. Ваші Вогненні сердечка мріють про красиві і яскраві враження, однак і ваш обранець теж чекає якогось дива. Ось і перевірите на ділі – чи є користь від сімейних подорожей. Скакайте в гори, або летите до моря – в будь-якій поїздці Коники забудуть про побут, і дізнаються улюбленого з нового боку. Може, і з лелеками в дорозі зустрінетеся, внучата-лошата тихенько брикатися, і намагаються вибратися з згортків – ржіте від щастя, ніхто не наврочить.

На ваше дружнє іржання неодмінно звернуть увагу грошики – вони люблять позитивних Вогненних Коней. Золота карета поблискує біля під’їзду, але запрягати вас ніхто не буде – для цієї мети знайдуться конячки з іншої стихії. Модні сідла на всякий випадок зі своїх вогняних спинок не знімайте – раптом вам доведеться заскочити в гості до прем’єр-міністра, або президента, вони ж давно запрошували скуштувати свіжого вівса, і закордонного сіна без консервантів. І віддайте стара скриня літнім родичам – бабуля його так відреставрує, що очей не відірвати (ось, до речі, і підробіток для душі).

Гороскоп на 2019 рік для Водних Коней

Роки народження 1942 і 2002

Перешкоди зруйновані, бар’єри зметені – Водяні Коні мчать за своєю мрією, перестрибуючи через переляканих конкурентів. Але ось попереду замаячила якесь Жовте плямочка – це Свинка намагається вас зупинити. Мета досягнута, пора і відпочити – сідайте в своє кріселко, кажіть секретарці принести улюблений чай з жасмином, і підписуйте договір на співпрацю з новими діловими партнерами. А ви як думали – навіть невиправні трудяги повинні іноді розслаблятися. До речі, партнери у вас закордонні, і ваші Водяні оченята, нарешті, побачать світ.

А Водяні сердечка стукають все швидше і швидше – багато Коники зустрінуть Купідона. Ну, а далі, все як у казці – загс, лелеки і городик соток на 20. Тим конячка, які давно побудували стайню, посадили яблуньки і виростили жеребяток, Свинка наворожила веселу сімейне життя. Внучата вас обожнюють, правнуки підростають, дітки приносять кожен день ласощі, і балують вас розповідями. Та й сусіди у вас просто чудові – за сіллю не ходять, дрилем не користуються, може, їх взагалі немає? Дійсно, Водяні Коники в 2019 році будуть жити за містом у власному будиночку.

Будиночок, та ще й Власний – звідки, дозвольте дізнатися, взяти грошей на таку розкіш? – жалібно іржуть Водяні Коні і в подиві чухають гриви. У Свині все під контролем – фінансова ситуація не хороша, а відмінна. Головне, не ставити заробіток на перше місце, цього разу спрацює закон: які витрати, такі і доходи. Водяні створення можуть витрачати собі на втіху, і не думати про банкрутство і якомусь міфічному кризі (його немає, як і сусідів). А восени прокинеться совість у ваших боржників – сума набереться чимала, і ви зможете побудувати притулок для бездомних котиків (як і мріяли).

Гороскоп на 2019 рік для Дерев’яних Коней

Роки народження 1954 і 2014

Незалежні Дерев’яні Коники в рік Жовтого Свині будуть потребувати підтримки оточуючих – не хвилюйтеся, нічого особливого, просто вам стане нудно, і захочеться протягнути копитце дружби всім людям. Мрія збудеться весною 2019 року – ви отримаєте популярність, і ваші Дерев’яні спинки будуть впізнавати на вулицях. Але заручитися заступництвом Айболита Кабана, щоб випадково не підхопити зіркову хворобу. До речі, про зірки – ви вже сяєте, чому б не допомогти невідомим талантам? Дерев’яні Коники можуть стати продюсерами – спробуйте, це весело.

Закохуватися теж весело, але Дерев’яні Коники не бачать заходи – якщо вже роман, то запаморочливий, якщо відносини, то міцні. Ваші половинки не знають, що й думати – шанувальники зовсім знахабніли, і спокійно заходять в гості, прітасківая то пиріг з вишнею, то сіль, нібито взяту рік тому. Ну-ка, тупни Деревяними копитами, та поржу грізно – нехай знають, що вас не зломити, адже сім’я на першому місці. У Дерев’яних лошат-п’ятирічок все набагато простіше – в дитячому садку вас обожнюють, і кожен день ви будете грати в весілля, заплітаючи в гриву герань, зірвану в кабінеті у виховательки.

У фінансовій сфері ситуація не зовсім казкова, але диво все-таки присутня. Дерев’яні Конячки то в лотерею виграють, то гаманець тугий знайдуть, то ще якесь маленьке, але приємна диво станеться. Чи не аналізуйте, а насолоджуйтеся шопінгом, а від непотрібних витрат Жовта Земляна Свиня вас утримає. Але іноді Дерев’яні кобили і жеребці можуть дозволити собі надмірності – третя карета, п’яте сідло від модного дизайнера, сота позолочена підкова від відомого ювеліра. Не хвилюйтеся, вас ніхто не звинуватить у марнотратстві – все заможні Коні так себе ведуть.

Гороскоп на 2019 рік для Земляних Коней

Рік народження 1 978

Коники здаються спокійними і врівноваженими, але це видимість – Земляна Свинка знає вас, як себе. Господиня року помітила, як Земляні Коні з незворушним виглядом перестрибують через голови конкурентів – ви, звичайно, молодці, але будьте поблажливими. У 2019 у вас не залишилося жодного суперника, і ви давно стоїте на вершині слави, і гордо б’єте копитами. Пора і про команду подумати, адже складно працювати в поодинці, і одночасно проводити переговори, підписувати контракти, і укладати угоди. А конкуренти у вас дуже симпатичні, та й друзі з них будуть чудові.

Добрий родич Земляний Кабан турбується про Земляних конячка, і радить частіше вибиратися в світло, і відвідувати культурні заходи – Купідон втомився натякати, і вирішив перейти до активних дій. Прийшла пора, вони закохалися – це про вас, милі Коники. Якщо не хочете пишного весілля, розпишіться на безлюдний острівець, лелеки і туди прилетять, головне, захотіти. Якщо весілля відгриміла багато років тому, і ви вже няньчить онуків, можна і про переїзд подумати – ви заслужили і вечір з коньяком біля каміна, і ранок з кави в альтанці (в тому будиночку, який ви бачили на різдвяній листівці).

Фінанси раптово перестали співати сумні романси, і Земляні Коники відчули незрозуміле хвилювання – так завжди буває перед збагаченням. Отже, запам’ятовуйте, або записуйте: купите новий гаманець, збрую і підкови. Підстрижіть гриви, і прикрасьте їх срібними або золотими шпильками – головний скарбник 2019 року чекає вас у себе в офісі (не заблукаєте, це таке Жовте будівля з мордою Земляного Кабана на дверях). А далі на ваш розсуд – можете продовжувати орати, як Коні, а можете вигідно вкластися, і насолодитися життям, розтринькуючи капаючі відсотки.

Гороскоп на 2019 рік для Металевих Коней

Роки народження 1930 і 1990

Металевим конячка в рік Свині живеться солодко – все так, ніякої помилки і помилки. Ви наберетеся сил для майбутніх кар’єрних стрибків, і зумієте обігнати нахабних конкурентів – нехай милуватимуться на ваші чарівні хвостики. Багато Коні відчують тягу до пізнання чогось незвіданого – це ваші таланти прокинулися, і вимагають реклами. Прославитися просто, а от втриматися на Олімпі нелегко – доведеться порозумітися з впливовими хлопцями, і сподобатися солідним покровителям. Зате справа буде до душі – Свиня довідалася про Металлических мріях, і неодмінно допоможе.

В любовній сфері допомоги чекати нізвідки – доведеться самостійно вирішувати проблеми, і відганяти обридлих поклонників, які ніби магнітом притягуються до Металевим спинок. А тут ще й реєстраторка внадилася в гості ходити – не лайте тітоньку, вона працює на Купідона, і виконує завдання: ощасливити будь-яку ціну. А Кабан дивується: хто вам вселив, що сімейне життя це щось типу фільму жахів? Разом з половинкою і щі сьорбати веселіше, і серіал дивитися цікавіше. А з прильотом лелек взагалі ідилія настане – нескінченне іржання маленьких лошат точно не дасть скучити.

Від тупоту Металлических копит алмазний пил летить – Жовтий Кабан спеціально для вас переробив скоромовку. Але скупатися під грошовим дощем Металевим конячка, на жаль, не вдасться – все купюри потрібно відразу тягнути в банк, щоб вони не бовталися без роботи, і працювали заради вашого якнайшвидшого збагачення. А коли в ваших Металлических гаманцях з’явиться перший мільйон, зателефонуйте однокласникам, які смикали за гриву, і обзивали вас жереб’ят – почастуєте їх вином із власного льоху, і запропонуйте сигару, яку вам привіз знайомий Кубинський олігарх.

По теме: ( из рубрики Гороскоп на рік, Східний (китайський) гороскоп )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top