1185 До чого сниться Спідниця, Яблуко, Ягода, Отрута, Яйця

До чого сниться Дощ, Директор, Будинок, Дорога, Бійка


До чого сниться Дощ, Директор, Будинок, Дорога, Бійка

Директор

Якщо Ви розмовляєте зі своїм директором, то в реальному житті Вам належить випробувати чимало тривог і хвилювань. Отримати догану від директора – до вигідну угоду. Молодому керівнику цей сон віщує великий успіх у всіх справах. Якщо Вам сниться, що Ви самі є директором, то незабаром Ви будете захоплені зненацька. Крім того, не виключено, що Вам доведеться боротися за здійснення планів, яким не судилося збутися. Якщо молода жінка бачить уві сні свого директора нагим, то їй слід не мріяти про свого добробуту. Якщо уві сні Вам здається, що директор небайдужий до своєї секретарки, то дівчині такий сон віщує зустріч з її долею. Чоловікові такий сон говорить про те, що необхідно зважити всі за і проти майбутнього шлюбу. Якщо Вам приснилося, що Ви перебуваєте зі своїм директором в неформальній обстановці (наприклад, на пікніку або будь-якому корпоративному святі), то в реальному житті в ситуації, що склалася Вам ніщо не допоможе, оскільки у Вас дуже сильний противник або обставини складаються проти Вас.

Наздоганяти

Якщо Ви наздоганяєте минаючий від Вас поїзд, то наяву Вас буде дратувати необдуманість вчинків інших людей. Побачивши такий сон, постарайтеся, наскільки це можливо, покладатися на власні сили в досягненні намічених цілей. Якщо ж Вам все-таки вдалося наздогнати потяг, то в реальному житті Ви зумієте досягти поставленої Вами мети. Сон, в якому Ви бачите свого близького друга на вулиці і намагаєтеся наздогнати його, означає, що Ви потрапили в дуже неоднозначну ситуацію і гостро потребуєте підтримки і раді.

Дощ

Потрапити під струмені чистого літнього дощу означає, що Вас очікує радість. До Вас повернеться відчуття юності. Якщо ж під час дощу Ви бачите важкі низькі хмари, то несподівані новини налякають Вас. Сприятливий сон, у якому Вам вдається сховатися від дощу, бо це означає, що і наяву Ви зможете уникнути проблем і неприємностей. Спостерігати за дощем крізь шибку – до успіхів і прихильності долі. Чути в сні тривожний шум дощу передвіщає хворобу. Чути в сні, як краплі дощу барабанять по даху – означає щастя і маленькі домашні радості. Доля буде до Вас прихильна. Якщо уві сні Ви бачите, що дах Вашого будинку протікає, а зверху ллється чиста вода, то такий сон означає, що Вам слід уникати сумнівних задоволень.

Якщо ж стікають струменя брудні і каламутні, то очікуйте усіляких неприємностей і небезпек. Бачити, що під дощ потрапили інші, означає, що наяву Ви не зможете довіряти своїм друзям. Якщо Ви намокли під дощем до нитки, то Вам не слід бути настільки відкритим зі сторонніми людьми. Для жінки такий сон може передвіщати зайве легкодумство і осуд оточуючих. Якщо уві сні Ви потрапили під проливний дощ, то можете розраховувати грошову винагороду або підвищення зарплати. Якщо Вам сниться теплий літній дощ, то в Вашої сімейного життя настане повна ідилія, про яку Ви так давно мріяли.

Документ

Підписувати уві сні документи – несприятливий знак. Якщо уві сні Ви бачите або підписуєте будь-якої документ, то наяву Ви ризикуєте бути втягнутим в якийсь судовий процес, виграти який Ви зможете лише в тому випадку, якщо Вам пощастить з адвокатом.

Долина

Вам приснилося, що Ви гуляєте по красивою зеленій долині, то Вам забезпечений успіх як у справах, так і в любові. Якщо ж долина виглядає млявою, то Вас будуть переслідувати невдачі. Болотиста долина віщує неприємності і хвороби.

Будинок

Якщо Ви будуєте будинок, то в реальному житті Ваші починання розумні і принесуть відчутні плоди. Якщо Вам приснилося, що у Вас прекрасний багатий будинок, то це пророкує, що життя прийме сприятливий оборот, а також, можливо, Ви поліпшите житлові умови. Старі і розвалені будинки навпаки віщують невдачі і погіршення здоров’я.

Долари

Побачені уві сні долари символізують можливі проблеми. Якщо уві сні Ви перераховуєте долари і виявляєте їх недолік, то наяву будьте готові до великих непередбачених витрат. Якщо Ви розглядаєте купюри, то в реальному житті Ваше фінансове становище цілком залежить від Вас. Сон, в якому Ви знайшли долари, означає, що на зміну дрібним турботам і проблемам прийде успіх. Якщо Вам приснилося, що Ви тримаєте в руках фальшиві долари, то Ви є вельми проникливим людиною, якого важко обдурити.

Доміно

Якщо Ви граєте в доміно і програєте, то наяву Ваш друг завдасть Вам серйозна образа. Крім того, Вам слід бути обережніше в стосунках з жінками, щоб в подальшому не довелося гірко жалкувати про скоєне. Якщо Вам приснилося, що Ви виграли партію в доміно, то наяву Ваше марнославство будуть підживлювати схвальні відгуки недостойних людей.

Дорога

Ви їдете по незнайомій розбитій дорозі, то Ваші починання не принесуть Вам нічого, крім проблем. Якщо Вам сниться дорога, вздовж якої ростуть дерева і квіти, то Вас чекає удача. Якщо в дорозі Вас супроводжують друзі, то в житті Вам судилося щасливе сімейне життя з слухняними дітьми і вірною дружиною (або надійним чоловіком). Збитися з шляху означає, що Ви допустите помилку, яка дорого Вам обійдеться.

Дочка

Побачити уві сні дочка означає, що деякі неприємні події у Вашому житті обернуться в результаті радістю. Однак якщо уві сні дочка не виправдовує Ваших надій, то наяву Вас очікує невдоволення і роздратування.

Коштовності

Сон про коштовності віщує насолоди і багатство. Якщо Ви носите коштовності, то наяву Ви зможете домогтися високого становища і задовольнити свої амбіції. Якщо у Вашому сні коштовності носять інші, то Ваших близьких чекає успіх. Сон, в якому Ви побачили прикрашену дорогоцінним камінням одяг, пророкує удачу. Можливо, Ви отримаєте спадщину або Вам пощастить в азартній грі. Отримати коштовності у спадок означає, що Ви будете багаті, але це не принесе належного задоволення. Якщо уві сні Ви віддаєте коштовності, то Вас слід остерігатися небезпеки. Якщо ж Ви отримуєте дорогоцінні прикраси в дар, то це є сприятливим знаком. Для жінки це символізує вдале заміжжя. Знайти коштовності – до серйозного успіху. Купувати коштовності – до удачі в важливих справах і особливо в любові.

Бійка

Вас угораздило вплутатися в бійку, то наяву Вам загрожують неприємні зустрічі з конкурентами. Не виключені судові позови. Постарайтеся не робити рішучих дій, інакше ризикуєте накликати на себе неприємності. Бачити себе переможеним в бійці означає, що Ви ризикуєте втратити свою власність. Якщо ж при цьому Ви отримали рану, що кровоточить, будьте обережні, оскільки Ваші інтереси можуть бути віддані тими, кого Ви вважали своїми друзями. Спостерігати за бійкою – до безпутної витраті грошей. Розбороняти забіяк – знак того, що Ви незадоволені існуючим станом речей і прагнете досягти більшого. Для жінки такий сон може означати, що за її спиною ходять плітки і чутки. Якщо молода жінка бачить свого коханого б’ється, то це є знаком того, що він не гідний її любові. Якщо уві сні Ви періщить свого супротивника хлистом – до гідної перемоги в нелегкій боротьбі. Ви обов’язково досягнете бажаного. Якщо Вам приснилася дуель, на якій стріляються двоє, то Вас чекає якась скрутна ситуація. Однак такий сон не віщує нічого особливо поганого.

Читайте також якщо сниться:

До чого сниться Дрова, Парфуми, Друг, Дуель, Дядько

До чого сниться Євроремонт, Їжа, Їжачок, Їзда, Їхати

До чого сниться Жаба, Спрана, Перли, Наречений

До чого сниться Паркан, Загс, Замок, Захід сонця

До чого сниться Засуха, Земля, Дзеркало, Змія, Золото

До чого сниться Верба, Голка, Хата, Зрада, Родзинка

До чого сниться Голос, Голод, Голуб, Гора, Гірчиця

По теме: ( из рубрики Тлумачення снів )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top