3176 Камінь, Авантюрин

Камінь, Авантюрин


Камінь, Авантюрин

Підходить знакам: Телець

Авантюрин схожий на шматочок скла зеленого, синього або коричневого кольору з маленькими блискітками всередині – вкрапленнями лусочок мінералів. Коричневий авантюрин має червоний або золотистий відтінок. Авантюрин добувають в Росії, є родовища цього мінералу в Індії і Бразилії. Свою назву авантюрин отримав від слова «ventura», в перекладі з італійського «випадок».

На Тибеті давно звернули увагу на магічні властивості авантюрину. Йому приписується здатність притягувати удачу, допомагати в укладанні угод і оберігати від фінансових втрат. Ці властивості особливо цінують гравці і ділові люди. Зелений авантюрин допоможе знайти свій шлях у житті, а синій – досягти поставлених цілей.

Лікувальні властивості авантюрину залежать від кольору кварцу. Коричневий авантюрин з червонуватим відтінком зцілює психологічні травми, отримані на сексуальному грунті. Синій мінерал має загальнозміцнювальну дію, а камінь зеленого кольору позбавляє від депресії. Авантюриновий кварц оберігає очі від захворювань, сприяючи ясному і пильним поглядом на життя.

Цей камінь щедро наповнить енергією, дозволить позбутися від скутості, викликаної зовнішніми обмеженнями. Під дією зеленого або коричневого авантюрину людина стає більш впевненим. Мінерал синього кольору найкращим чином підходить творчим людям, розкриваючи їх потенціал, він допоможе домогтися визнання.

По теме: ( из рубрики Талісмани і обереги )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top