2678 Сниться Дитина

Сниться Кров


Сниться Кров

Бачити кров уві сні уявляє життя, любов, і пристрасть, а також розчарування. Якщо Ви бачите слово «кров«, написане в Вашому сні, то це може ставитися до деякої ситуації в Вашому житті, яка є постійною і не може бути змінена. Якщо щось ще написано в крові, то воно являє енергію, яку Ви вклали в проект / бізнес. Ви інвестували таке зусилля в щось, що Ви не готові кинути. Якщо Ви бачите сон про кров на стінах, то це – свого роду попередження. Є ситуація, якої Ви повинні протистояти. Ви не можете більше її уникнути.

Сниться, що Ви відбираєте або втрачаєте кров, говорить про те, що Ви страждаєте від емоційного виснаження. Сон може також позначати гіркі конфронтації між Вами і Вашими друзями. Жінки часто бачать сни про кров незадовго до або в періоди вагітності.

Сниться, що інші кровоточать, показує емоційний крик про допомогу.

Сниться, що Ви п’єте кров, вказує, що у Вас є новий вибух живучості та влади. Якщо Ви бачите, що кашляєте кров’ю, то вона являє витрачену даремно енергію.

Сниться, що Ви віддаєте або здаєте донорську кров, означає, що Ви відчуваєте себе фізично виснаженими. Якщо кров розбризкана всюди, то сон має на увазі, що Ви страждаєте від деякого глибокого емоційного напруження. Ви буквально розриваєтесь.

По теме: ( из рубрики Психологічний сонник )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top