Вівторок, 18 Травня 2021
2372 Чоловіче ім'я: Лазар
285
0
Раздел: Чоловічі імена

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Чоловіче ім’я: Леван

Чоловіче ім’я: Леван

Леван

Леван не любить міняти місце роботи, швидко зростає в своєму рідному колективі. Надійний товариш; його цінують за те, що він вміє зберігати секрети, ніколи не зрадить ближнього. Часто до нього звертаються за порадою; жінки ж нерідко вибирають саме його в якості людини, якій можна поплакатися в жилетку. Він чуйний і поблажливий з більш слабкими, прощає людям їх слабкості. Незавістлів і, якщо хтось із колег досяг успіху більше, ніж він, щиро радіє за нього. Зневажає непорядних людей, балакучих і необов’язкових чоловіків.

Урівноважений, усидливий, за рахунок чого домагається більших успіхів. Не поспішає з висновками, розважливий, обережний. “Зимовий” дуже упертий, надзвичайно терплячий, але дуже ревнивий. “Осінній” – гостинний, доброзичливий. Чи не боїться труднощів, стійко переносить невдачі і розчарування. Ненав’язливий, скромний. Добре розбирається в техніці, прекрасно водить машину. “Літній” – занадто добродушний, безвідмовний, багато хто користується його добротою, а жінки маніпулюють ним, як хочуть. “Весняний” – має гострий розум, хороший аналітик. Незалежний і гордий чоловік, дуже привабливий для протилежної статі.

Леван схильний до філософських роздумів, точних наук, проявляє інтерес до езотеричної літератури. Мудрий, вміє знайти своє місце в житті і допомогти іншим. Може стати успішним бізнесменом, особливо “осінній”: Він дбайливий господар, заповзятливий і розважливий.

Одружується Леван рано і не завжди вдало. Дуже любить дітей, може працювати викладачем. Своїх дітей не балує, виховує в строгості. Обожнює тварин, любить бувати на природі, порається на дачній ділянці.

Деякі Леванині присвячують себе служінню Богу, стають священиками або ченцями.

Читайте також:  Чоловіче ім'я: Іржі
Отзывы и комментарии к статье Чоловіче ім’я: Леван
Top