2678 Сниться Дитина

Сниться Вагітність


Сниться Вагітність

Сниться, що Ви вагітні, символізує аспект себе або деякий аспект Вашого особистого життя, який росте і розвивається. Ви не готові говорити про це. Бути вагітним уві сні, може також представляти народження нової ідеї, напрямки, проекту або цілі. Сниться, що Ви не зрозуміли, чи були Ви вагітні, має на увазі, що Ви перебуваєте в спростуванні про щось. Альтернативно, при спробі завагітніти, цей сон може бути виконанням бажання. Якщо Ви не намагаєтеся завагітніти, але уві сні завагітніли, то це символізує страх перед новими обов’язками, які у вас будуть.

Читайте также: Плавный переход к осветленным кудрям ….. Стиль года к новому …..

Сниться, що Ви вагітні дитиною, вмираючою всередині Вас, означає, що справа або плани, для якого Ви доклали багато сил, розвалюється і повільно погіршується. Сниться, що хтось ще вагітний, вказує, що Ви відчуваєте близький зв’язок з цією людиною. Сниться, що Ваша дівчина або друга половинка вагітні чужою дитиною, має на увазі, що у Вашої другої половинки інші цілі і погляди на життя.

Якщо Ви дійсно вагітні і бачите це уві сні, то сон являє Ваші переживання і хвилювання про вагітність. Сни про народження нелюдської дитини також сняться в період вагітності. Якщо Ви вагітні і бачите сон про стать дитини, то він відображає Вашу не заклопотаність статтю дитини.

По теме: ( из рубрики Психологічний сонник )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top