3763 Обряд на багатство "Грошовий скриня"

Обряд на багатство “Грошовий скриня”


Ви замислювалися над тим, чому одним людям гроші сипляться як з рогу достатку, а в інших постійно порожньо. Один чоловік за що не візьметься – постійно залишається у виграші, а інший постійно немає грошей, хоча начебто як і людина розумний і працелюбний. Справа не тільки в природному везіння і невезіння.

Дуже і дуже багато користуються грошовими обрядами – хтось самостійно пробує свої сили, хтось звертається до фахівців з магії. Я б особисто радила грошові обряди проводити самостійно – ніхто більше вас самих, не зацікавлений в тому, щоб ви стали заможною людиною. І якщо у вас не вийшло з першого разу – це не привід кидати спроби. По-перше, не кожен обряд підходить для конкретної людини, по-друге, як і в будь-якій справі, тут теж потрібен досвід, а він з’являється тільки з практикою.

Повірте, в магію вірять набагато більше людей, ніж вам здається. Просто переважна більшість воліє це не афішувати, не виставляти на загальний огляд.

Зараз я вам розповім спосіб, за допомогою якого дуже багато людей змогли не тільки вирішити фінансові проблеми, але і по-справжньому розбагатіти. Головне, що потрібно в цьому обряді – віра в свої сили, терпіння і пунктуальностьь. Отже, обряд під назвою “Грошовий скриня”.

В першу чергу необхідно придбати власне сам скриню. Новий, або бувший у вжитку, дерев’яний або металевий – для першого разу не грає особливої ролі. Вважається, що якщо обряд робити зі старовинним скринею, в якому колись зберігали золото чи гроші, то ефект буде сильніше. Якщо у вас все вийде, після того як розбагатієте, купите саме такий скриня. А для початку підійде і звичайний, невеликий, наприклад з магазину сувенірів. Але він не повинен бути дуже маленьким – у нього повинна поміщатися чимала купка монет. І ще одна умова – він повинен замикатися.

Починати обряд слід на новий місяць. Подивіться у місячному календарі, коли настає новий місяць і в цей же день після того, як воно настало, приступайте до обряду (зверніть увагу на час і враховуйте ваш часовий пояс, щоб не випадково раніше).

Поставте перед собою скриню, дістаньте з гаманця найбільшу монетку, яка там буде. Мається на увазі за номіналом, не за розміром, звичайно. Опустіть монетку в скриню і прочитайте напам’ять змова:

«Гроші до грошей, рубль до рубля, копійка до копійки, срібло до злату, все те мені на живіт багатий. Перший ключ Давид, Другий ключ Соломон. Третій ключ сам Висус Христос. Слово і діло. Амінь».

І тепер уважно: повторювати цю дію слід кожен день, 7 місяців, тобто 7 місяців. Місяці слід вважати не календарні, а місячні. Тобто останню монету ви повинні покласти в скриню напередодні 8 молодика.

Важливо не пропускати жодного дня. Але, я думаю, ви і самі не будете забувати проводити щодня обряд, бо його дія почне відчуватися вже в перший місяць, у міру того як Місяць буде збільшуватися, ви помітите, як до вас почне приходити більше грошей.

Ще дуже важливий момент – обряд слід проводити на самоті, нікому про нього не розповідати, скриня зберігати подалі від чужих очей і обов’язково замикати. Поясню, навіщо замикати. Якщо хтось крім вас візьме зі скрині хоч одну монетку, цей чоловік забере всю вашу удачу. Навіть якщо це буде син, донька чи хтось із родичів. Це той момент, з яким потрібно бути дуже обережним.

І останнє – після того, як ви закінчили обряд, тобто через 7 місяців, перерахуйте гроші в скрині і купіть на них свій грошовий талісман – краще, якщо це буде кільце або яке-небудь інша прикраса, яке ви завжди будете носити при собі. Купуйте свій грошовий талісман постарайтеся, щоб він коштував рівно стільки, скільки грошей у вас накопичилося в скрині. Якщо саме такої ціни немає, візьміть трохи дешевше, але здачу не забирайте – віддайте продавцю всі накопичення.

По теме: ( из рубрики Різне )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top