3761 Місячне затемнення і повня 5 липня 2020 року: закривається коридор затемнень

Місячне затемнення і повня 5 липня 2020 року: закривається коридор затемнень


В неділю 5 липня 2020 року відбудеться напівтіньове затемнення Місяця в Козерозі. Воно нарешті закриє річний коридор затемнень, який тривав рівно місяць.

Точний час затемнення – 07:44 за московським часом (04:44 за Гринвічем). Побачити це затемнення можна буде тільки на території Південної та Північної Америки, а також в деяких країнах Африки.

З точки зору астрономії останнє затемнення літа 2020 року практично нічим не відрізняється від звичайного повного місяця – вісь місячних вузлів буде знаходитися на відстані 16 градусів від Місяця і Сонця. Але з точки зору астрології затемнення безсумнівно важливе.

Затемнення 5 липня відбудеться на осі Рак-Козеріг. У момент затемнення Місяць перебуває в 14 градусі Козерога, а Сонце, відповідно у 14 градусі Раку. Ці зодіакальні знаки відповідають за найважливіші сфери нашого життя – Рак – за будинок і сім’ю, а Козеріг – за роботу і кар’єру. Відповідно, проблеми і кризові ситуації, викликані затемненням 5 липня, будуть зачіпати зв’язку цих сторін життя.

Приміром, у вас запланований відпустку на певні дати, сім’я вже налаштувалася на довгоочікуваний послекарантинный відпочинок, а 5 липня подзвонить начальник і скаже що відпустка скасовується. Або інша ситуація – вам доведеться затриматися на роботі і вийти у вихідні, а вдома ви отримаєте сварку, з приводу того, що мало часу приділяєте сім’ї.

У цей час разом з Місяцем в сузір’ї Козерога розташувалися три повільні планети – Юпітер, Сатурн і Плутон, які перебувають у ретроградному русі. Крім того, Юпітер і Плутон все ще знаходяться в з’єднанні, точна фаза якого була 30 червня, з орбисом менше одного градуса. Також і Меркурій все ще продовжує задкувати назад у знаку Рака, що не додає оптимізму прогноз цього затемнення.

blood moon 3572336 1280

Таке положення планет на момент повні говорить про те, що багато наші починання будуть приречені на провал. Це, звичайно, не означає, що треба опустити руки і смиренно чекати, коли всі проблеми вирішаться без нашої участі. Але в день затемнення 5 липня, а також 3 дні до і три дні після потрібно набратися терпіння і сподіватися тільки на себе навіть у вирішенні навіть, здавалося б, звичайних життєвих питань.

І якщо вже зірки не рекомендують починати в цей час щось нове, то можна проаналізувати минулі вдалі і невдалі моменти життя. Для початку потрібно пробачити себе за допущені помилки, забути про власні промахи і зрозуміти, що досвід не може бути позитивним, або негативним – все залежить від нашого ставлення до тієї чи іншої ситуації. У дні місячних затемнення у багатьох загострюється інтуїція – саме внутрішній голос допоможе розібратися з давніми проблемами, і намітити шляхи виправлення.

Енергетичний потенціал в період затемнення Місяця ослаблений, тому від зайвих навантажень себе слід захистити. Фізична активність повинна бути помірною, але і від бездіяльності користі не буде – пам’ятаємо про золотій середині, а чим і як займатися, нам підкаже організм. Багато стануть надмірно емоційні і нервозні – зірки радять на період затемнення виїжджати на природу, гуляти по лісу, або купатися в річці.

У плані харчування особливих обмежень немає, але бажано вживати екологічно чисті продукти і уникати прийому напівфабрикатів.

Що стосується грошових питань, планети наполягають на тому, щоб в період затемнення ми ретельно дотримувалися фінансову дисципліну. 5 липня і в кілька найближчих днів не рекомендується проводити великі грошові операції і ні в якому разі не можна брати в борг у малознайомих людей.

У день затемнення слід забути про нецензурних виразів і брутальних висловах – будь «неправильне» слово буде сприйнято Всесвіту як певний виклик, а мат або лайка неодмінно повернуться назад у вигляді якоїсь неприємності або складній ситуації. Взагалі, в період місячних, так і сонячних затемнень рекомендується більше мовчати, ніж говорити – від непотрібної балаканини може розвинутися мігрень.

Незважаючи на те, що в період затемнення багато людей відчувають нездужання, зниження життєвого потенціалу, в цей час наш організм очищається і позбавляється від непотрібного. Вже після цієї події кожен з нас зможе відчути поліпшення здоров’я, бадьорість, силу і підвищення життєвого потенціалу.

По теме: ( из рубрики Різне )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top