Неділя, 25 Серпень 2019
3393 Камінь, Смарагд
127
0
Раздел: Талісмани і обереги

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Камінь, Смарагд

Камінь, Смарагд

Підходить знакам: Рак, Телець, Лев

Смарагд – дорогоцінний камінь, один з видів берилу, який пофарбований в густо-зелений колір і має найвищу прозорість. Іноді можна зустріти смарагди світло-зеленого, червонувато-зеленого і навіть солом’яно-жовтого кольору. Це один з найдорожчих дорогоцінних каменів, справжній символ Землі.

З давнини смарагди були шановані й улюблені. Давньоримський вчений Пліній писав, що жоден дорогоцінний камінь не володіє таким приємним кольором. Ці камені знімали напругу зору. Римський імператор Нерон нерідко використовував смарагдове скло для того, щоб спостерігати за боями гладіаторів.

З давніх-давен особлива увага приділялася блиску дорогоцінних каменів. Пліній пише, що на гробниці короля Герміаса, розташованої на острові Кіпр, стояв Лев з мармуру з смарагдовими очима, і вони так сильно блищали, що риба з переляку йшла від берега. Щоб повернути колишній улов, рибалки замінили їх менш яскравими.

Смарагди були в пошані і в індіанців, для ацтеків цей камінь був священним. З приходом європейців, корінні жителі Америки спеціально засипали свої найбагатші копальні, щоб каміння не потрапили до рук чужинців. Згідно з переказами, Кортес все-таки отримав п’ять чудових смарагдів, але під час аварії корабля біля берегів Алжиру вони були загублені.

Смарагди символізують родючість і життя. Лікувальні властивості смарагду різноманітні: він може зцілити від епілепсії, а коли перемагає хворобу, то покривається тріщинами. Якщо пильно дивитися на мінерал, то відчувається прилив сил. Контактуючи з тілом, камінь може знизити температуру, нормалізувати кров’яний тиск, впоратися з псоріазом.

Господарю він приносить благополуччя і любов, оберігаючи від поганого впливу, негараздів. Маги всіх континентів дуже цінують смарагд, тому що він здатний протистояти найсильнішим негативним впливам. В Індії вважається, що смарагд оберігає від демонів.

Читайте також:  Талісман тварина Жук
Отзывы и комментарии к статье Камінь, Смарагд
Top