Вівторок, 22 Червня 2021
2448 Чоловіче ім'я: Назар
421
0
Раздел: Чоловічі імена

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Чоловіче ім’я: Микола

Чоловіче ім’я: Микола

Микола Відбувається від давньогрецького імені Ніколаос, перекладається як “переможець народів”.

Микола влюбчів, в любові пристрасний. Вподобану йому жінку, не відкладаючи справу в довгий ящик, запрошує на побачення, а ще через пару днів запропонує руку і серце. Що про нього скажуть оточуючі, як поставляться до його кавалерійському натиску, хвилює Миколи мало. Ревнивий, в нападі ревнощів некерований.

Багато сил вкладає в благоустрій будинку, багато роботи виконує самостійно. Микола повинен бути обережний з алкоголем, так як звикання до нього розвивається швидко і може закінчиться алкоголізмом. Дуже любить дітей. З ними перетворюється, потурає всім їхнім примхам і капризам. Самолюбивий. У жінці його приваблює не тільки красива зовнішність, він здатний оцінити також її розум і душевні якості.

Ім’я Микола в перекладі з давньогрецької означає “переможець народів”. У Росії воно з’явилося після становлення християнства. Молитви багатьох християн з давніх-давен до наших днів підносяться святому Миколаю Мірлікийському, званому в народі чудотворцем. Люди щиро вірять, що якщо попросити у святого Миколая виконання свого бажання, воно обов’язково збудеться. Микола за своєю природою наполегливий, дещо обмежений. Йому слід планомірно розширювати свій кругозір, тоді він зможе домогтися успіху у всьому. Хороших результатів може досягти на ниві війни. У сім’ї він лідер, його слово – закон. Марно сперечатися з Миколою, він завжди впевнений у своїй правоті і непоступливий.

Спілкуватися з Миколаями, що носять по батькові Семенович, Дмитрович, Ігорович, Олексійович, досить важко.

Щастя життя Миколи можуть скласти Анною, Дарією, Зінаїда, Зоя, Лариса, Любов, Ельвіра. Набагато більше в списку тих, з ким слід було б остерігатися: Агнеса, Алла, Аліна, Валентина, Ванда, Венера, Вероніка, Вета, Галина, Гелена, Діна, Домініка, Ева, Євгенія, Катерина, Олена, Єлизавета, Інна, Лілія, Людмила, Ляля, Марина, Марта, Олеся, Ольга, Римма, Таїсія, Христина, Емма, Юлія, Ядвіга.

Читайте також:  Чоловіче ім'я: Онуфрій

Це ім’я підходить Козерогам, Овнам, Левам, Близнюкам. Невдало воно для Водоліїв, Раків і Скорпіонів.

Дати іменин: 6.01, 15.02, 16.02, 13.03, 21.03, 22.03, 19.05, 22.05, 9.08, 10.09, 11.10, 27.10, 13.11, 6.12, 19.12

Отзывы и комментарии к статье Чоловіче ім’я: Микола
Top