П’ятниця, 27 Листопада 2020
1436 Жіноче ім'я: Галина
368
0
Раздел: Жіночі імена

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Жіноче ім’я: Грета

Жіноче ім’я: Грета

Грета Перекладається з древнегерманского як – “перлина”.

Цим ім’ям швидше за все назве свою дочку мрійлива інтелігентна жінка, прихильниця неповторною Грети Гарбо – кінозірки 30-х років.

Вона ревнива, але, соромлячись цієї своєї слабкості, страждаючи в душі, намагається грати роль емансипованої жінки, яка надає повну свободу своєму партнерові. Грета може стати актрисою чи дослідником, співробітником музею. Жінки з таким ім’ям домагаються успіху скрізь, де необхідні жіночий такт, обережність і рішучість. Вони дипломатичні, не люблять діяти в лоб, вважаючи за краще обхідні шляхи.

Життя “зимових” жінок складається нелегко, хоча вони талановитіші інших. Вони кілька прямолінійні, надходять, не зважаючи на чужу думку, можуть не помітити, що зачіпають чиїсь інтереси, або просто не порахуватися з ними. Якщо їм попадаються чоловіки з аналогічним характером, нічого доброго з шлюбу не виходить.

Але в принципі Грета вміє володіти своїми почуттями, і в будь-якій ситуації вона не розлучається з посмішкою. Їй вдається довго зберегти як психічний, так і фізичне здоров’я. Друзів у цих жінок трохи. Грета мало кого впускає в свій внутрішній світ.

Читайте також:  Жіноче ім'я: Борислава
Отзывы и комментарии к статье Жіноче ім’я: Грета
Top