2678 Сниться Дитина

Сниться Кішка


Сниться Кішка

Бачити кішку уві сні символізує незалежний дух, жіночу сексуальність, креативність і владу. Сон також представляє невдачу. У символа сну є різне значення. Кішка може вказати, що хтось обманює і зраджує Вас. Якщо кішка агресивна, то вона передбачає, що у тебе є проблеми з жіночим аспектом себе. Якщо ти боїшся кота уві сні, тоді сон означає, що ти боїшся жінок. Сон може бути метафорою «єхидства» або когось, хто «єхидний» і зловмисний. Якщо ти бачиш кішку без хвоста, то сон показує втрату незалежності і відсутність автономії. Спостереження двох ідентичних котів уві сні означає, що ти повинен врівноважити свої власні потреби потребами інших. Ти повинен не забути берегти себе і не завжди хвилюватися про інших.

Читайте также: Шкода переохолодження для жіночого організму

Якщо сниться, що Ви не можете знайти Вашу кішка підкреслює Ваш незалежний дух. Сниться, що кішка кусає Вас, символізує пожираючу жінку. Можливо, Ви багато хочете. Сниться, що Ви рятуєте кішку, має на увазі, що Ви відчуваєте свою незалежність і владу. Повне сновидіння про кішку без тіла або ніг означає, що Вас вводять в оману. Якщо Ви бачите сон про кішку з двома головами, то вона має на увазі нерішучість; Ви не можете зважитися в чомусь. Альтернативно, сон може також означати, що Ви занадто легко стурбовані Вашим середовищем.

Сниться, що кішка вбила павука, означає, що Ви висловлюєте свою жіночність звабливим і хитрим способом. Бачити мертву кішку або чути, що кішка вбита, говорить про те, що Ви відчуваєте недолік незалежності в деякій області Вашому житті. Альтернативно, сон означає, що Ви відмовляєтеся визнавати свою жіночу владу. Бачити, що кішки грають уві сні, відноситься до Вашого грайливого характеру. Повне сновидіння про тисячі кішок, що бігають в будинку, вказує на відсутність напрямки в Вашому житті. Є багато шансів у Вашому житті, які Ви втрачаєте з поля зору.

По теме: ( из рубрики Психологічний сонник )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top