2678 Сниться Дитина

Сниться Весілля


Сниться Весілля

Бачити або бути присутнім на весіллі уві сні символізують новий початок у Вашому поточному житті. Весілля відображає Ваші проблеми у сімейному житті і незалежность. Альтернативно, сон про весілля відноситься до почуттів суму, горя або смерті. Такі сни часто негативні і підкреслюють деяке занепокоєння або страх. Якщо Ви бачите, що весілля йде не так, як треба або закінчується проблемами, то це означає переполох, який закінчиться добре і спокійно. Якщо сниться, що ви присутні на весіллі, зверніть увагу, як Ви себе там відчуваєте. Якщо Ви засмучені або сумні, то це означає, що Ви незадоволені поточним станом Вашого життя. Якщо Ви щасливі, то Вас чекають зміни у своєму житті.

Читайте также: Ковролин в детскую зеленый Цветы

Сниться, що Ви виходите заміж за свого нинішнього чоловіка знову, означає Ваше сімейне щастя і радість. На цьому наголошує Ваше сильне прагнення один до одного. Це може також означати нову фазу у вашому житті (таку як статус батька, новий будинок, і т.д.).

Якщо сниться що Ви плануєте весілля з кимось, кого Ви ніколи не знали, це метафора, що символізує союз Вашої жіночої і чоловічої сторони. Це являє перехідну фазу, де Ви шукаєте свого роду баланс між своєю агресивною стороною і емоційною. Сон може також вказати, що два раніше суперечливих аспекти зливаються разом як один.

Якщо Ви одружуєтеся в реальності і бачите сон те, що наближається весіллі, то він підкреслює напругу організації весілля. Конфлікти по весільним деталям, напруженість з сім’єю та родичами з боку чоловіка (дружини), страхом перед сімейним життям і втратою свободи, можуть викликати весільні неспокійні сни. Дослідження показало, що до 40% наречених і женихів бачать уві сні їх церемонію одруження.

Сниться, що Дід Мороз присутній на Вашому весіллі – відбудеться веселий випадок.

Сновидіння про катафалку на весіллі представляє основний перехід в Вашому житті. Символіка катафалка і весілля, означає про кінець чогось і початку нової фази в Вашому житті.

Сниться, що Ви спізнюєтеся на весілля або що весілля почалася без Вас, означає, що Ви відчуваєте себе покинутим або відсталим, в той час як інші друзі / подруги йдуть далі в нове життя.

По теме: ( из рубрики Психологічний сонник )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top