2678 Сниться Дитина

Сниться Риба


Сниться Риба

Бачити, що риба плаває уві сні, показує розуміння. Зловити рибу – представляє ідеї, які реалізуються. Ловля білої риби уві сні, означає, що Ви можете ставити під сумнів свої відчуття. Альтернативно, риба, плаваюча в Вашому сні, може символізувати концепцію. Деякі жінки бачать сон про плаваючу рибу, коли вагітніють. Риба – також давній символ християнства і християнських вірувань.

Читайте также: Миддлтон и Джоли произвели фурор шикарными нарядами

Сниться, що Ви їсте рибу, символізує Ваші вірування, духовність, удачу, енергію і харчування. Це – їжа для душі. Сниться, що Ви чистите рибу, означає, що Ви змінюєте свій емоційний вираз методом, який буде презентабельний іншим. Ви піддаєте себе цензурі і повністю не висловлюєтеся.

Бачити рибні кістки уві сні, відноситься до старого розуміння, традицій, думкам або поглядам. Ви дотримуєтеся ці традиції і закони, і завдяки цьому отримали хороший життєвий досвід.

Сниться, що рибка нападає на важливу персону, говорить про те, що Ви не повинні недооцінювати чиюсь здатність через їх посади або особистості. Сниться, що велика риба нападає на Вас, означає, що Ви уникаєте деякі емоційні проблеми, які перетворюється на величезну проблему. Сниться що гігантська риба намагається з’їсти Вас, означає що деякі впливові люди намагаються «підірвати» Вас і Ваші здібності. Бачити рибу з ногами уві сні, означає, щоб Ви вийшли зі своєї зони комфорту, і розширили свою обізнаність і знання.

По теме: ( из рубрики Психологічний сонник )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top