1873 Східний гороскоп на 2018 рік для Щура

Східний гороскоп на 2018 рік для Півня


Східний гороскоп на 2018 рік для Півня

Гороскоп на 2018 рік для Вогненних Півнів

Роки народження 1957 і 2017

Від удачі в рік Жовтого Собаки вам не втекти – Фортуна давно спостерігає за Вогненними півень, і в 2018 році вона вже не відстане. Збирайтеся за подарунками, та скоріше – інші вогненні створення теж не позіхають. У красивих коробочках повно вигідних угод і контрактів, а в симпатичних пакунках Петушки знайдуть цікаві пропозиції від ділових партнерів. Але своїми ідеями краще не розкидатися – визначтеся зі сферою діяльності, і лише потім будуйте грандіозні плани. Так, і не забудьте про рекламні акції – талант талантом, а конкуренцію ніхто не відміняв.

Універсального секрету щастя, звичайно, не існує, але Земляна Собачка написала кілька порад для милих Півників. Посміхайтеся, не соромтеся, і будьте щирими – дотримуйтесь ці умови, і число шанувальників перевалить за тисячу. Тільки є один мінус – характер у обранця почне псуватися, ще б пак, адже коханий не висипається через співів ваших залицяльників (і букети під дверима його дістали, навіть двері в квартиру не відкривається, і під’їзд схожий на клумбу). Розкажіть милому про свою неземну любов – ваші Вогненні пір’ячко знову засяють і блиснуть, а в сімействі запанують мир і благодать.

Фінансовий світ в рік Жовтого Собаки здригнеться від несподіванки – Вогненні Півні летять, і навіть не приховують своїх намірів. Так тримати – можете розповісти всім, що ви вирішили стати олігархами. Зернятка ви клюєте з срібного блюда, засіки ломляться від мішків з пшеницею, а жердочки у вас не дерев’яні, а золоті. Мабуть, до середини року бажання у Вогненних хлопців закінчаться – почекайте, а як же новий курник, і годинник за тисячу доларів ?! Можна і мрію про кругосвітню подорож здійснити – машите крилами, в інших містах і країнах багато смачного і цікавого.

Гороскоп на 2018 рік для Водного Півня

Розкривайте ширше свої Водяні клювики – Жовта Земляна Собачка нарила багато смачних черв’ячків. Але вмійте ділитися з колегами і діловими партнерами – бізнес штука така, потрібно бути і дипломатами, і трішки лицемірами (зовсім небагато, аби дотриматися правила). Але кукурікати про свій успіх поки рано – справжнє щастя до Водяним Півня прийде в середині 2018 року. Бізнес буде процвітати, конкуренти роз’їдуться по санаторіям, щоб підлікуватися після стресів, а впливові панове вже пишуть запрошення (Петушки стануть головними гостями на балу у олігархів).

На любовному небосхилі Водної Пєтухов весь рік веселка, причому рожевого кольору. Ще й окуляри у Півників рожеві – як би не помилитися ?! Купідон в рік Собаки сповнений ідей, а від його витівок навіть Амури губляться – Водяні хлопці раз у раз будуть закохуватися, крутити романи і фліртувати з численними шанувальниками. Палаци одруження відкриті весь рік – прикрашайте свої гребінці і Водяні крильця, і летите назустріч сімейному щастю. Лелеки теж пташки, і розуміють милих Півників з півслова. Кого бажаєте? Ось вам немовля хлопчик, а ось і малятко дівчинка. Згортків повно, головне, почати мріяти про спадкоємців.

Водяні створення подружаться з грошової удачею з перших днів правління Собаки. Купюри шелестять і в кишенях, і в гаманцях, і навіть в тумбочках – ведіть строгий облік, щоб не витратити гроші на всілякі дурниці. Дехто з Водної Півників давно мріяв перевірити везіння в лотереї – кіоск недалеко, накинули пальтечко, і вперед. Але дивіться під свої Водяні лапки – раптом по дорозі спіткнетеся про скриньку з монетами. Хитрі шахраї готують план по захопленню ваших коштів – Собачка, звичайно, прогавкает пару раз, але вушка краще тримати на маківці.

Гороскоп на 2018 рік для Дерев’яних Півнів

Роки народження 1945 і 2005

Дерев’яні Півні будь-яку роботу роблять ретельно і не заспокоюються, доки не доведуть справу до кінця. Це похвально, Жовта Собака цінує працьовитих хлопців, і раз у раз підкидає вам цікаві заняття. Зірки радять спробувати сили у творчості – походіть по сайтах, ви неодмінно знайдете що-небудь до душі. Підробітку нікому не завадили, і неважливо, пенсіонери ви, або учні школи. Земляна господиня 2018 року допоможе і з рекламою – загляньте на пошту, там стільки пропозицій, що голова йде обертом. Але тримайте себе в руках і не зазнавайтеся – в бізнесі не люблять хвальків.

Пригоди бродять за Деревяними півень все життя, та ви й самі не проти вступити в авантюру. Шанувальників у вас вистачає, і все залицяльники в захваті від вашої енергійності і активності. Молоденькі Дерев’яні хлопці можуть фліртувати скільки душі завгодно – в загс вам зарано, але від романів ніхто не застрахований. Петушки постарше порадіють сімейного благополуччя – будуть вам і внучата, і правнуки, головне, зустрітися з лелеками, і обговорити деталі. Родичі у Дерев’яних Пєтухов налаштовані на позитив – в рік Собаки всі ваші пропозиції та ідеї будуть сприйняті на ура.

Фінансова ситуація в 2018 році може бути ідеальною, але тут багато що залежить від бажання Дерев’яних Півників. Олігархами не народжуються (рідкісні випадки не береться до уваги), тому все в ваших руках. В Дерев’яні клювики прилетять зелені та червоні купюри з різними малюнками, головне, щоб водяні знаки були в порядку. Будь-який успіх – це результат праці, тому Дерев’яні пташки доб’ються всього, чого тільки захочуть, а удача справа другорядна. Не забудьте запросити на свято життя Жовту Земляну Собачку (вона потай від вас провернула пару вигідних угод).

Гороскоп на 2018 рік для Земляних Півнів

Рік народження 1969

Рік Собаки сприятливий для Земляних створінь – володарка 2018 року народилася під Земний стихією, і не залишить «родственничков» без нагляду. Земляні Петушки мудрі і проникливі – ваші очі помітять будь-яку неточність в договорі, і шахраї вже плачуть від того, що їм не вдалося вас обдурити. Собака притягне багато хороших новин від старовинних друзів і ділових партнерів – будь-який, поважаючий себе бізнесмен буде радий співпрацювати з Земляними півень. Нові офіси блищать і виблискують, а персонал зустрічає вас з букетами (зверніть увагу, навіть у техничек є вища освіта).

Шанувальники теж не ликом шиті – Земляні Петушки можуть і по-англійськи з поклонників погомоніти, і по-французьки поговорити. Не захоплюйтеся інтелектуальними змаганнями – залицяльники існують для романів і побачень, ну і звичайно, для того, щоб зробити ваше життя яскравим і цікавим. Домочадці стануть добрими і ласкавими – не переживайте, рідня нічого не вимагає натомість, просто зірки так склалися. Лелеки літають низько – може, до дощу, а може, до поповнення в сімействі. Про всяк випадок подумайте про розширення житла – шкідливі сусіди якраз мріють про переїзд, запропонуйте хорошу суму, раптом погодяться продати квартирку саме вам.

Тут би на зернятка грошей вистачило, яка квартира? – кукурікають Земляні Петушки і розмахують зарплатною карткою. Вистачить на все! – з упевненістю гавкає Собака і простягає жовту візитку. Чудесам є місце в житті, головне вірити, і Земляні Петушки в цьому переконаються. Але спочатку загадайте бажання – хоч на новий рік, хоч в день народження. Не варто сподіватися, що на наступний ранок ви прокинетеся у власній віллі на березі моря від запаху кави, який зварив турботливий особистий кухар. Але зміни будуть, і в основному приємні. Сьогодні сто рублів знайдете, а завтра двісті, так і піде.

Гороскоп на 2018 рік для Металевих Півнів

Роки народження 1921 і 1981

Металеві Півні сидять на паркані і кукурікають від щастя – в рік Жовтого Земляного Собаки все йде за планом, і навіть краще. Але співайте пісеньки, і про справи не забувайте – клопоту в 2018 році у вас просто море. Те під контрактом підпис поставити, то до важливого заходу запрошення розіслати, а то зустріти зарубіжних партнерів хлібцем і сіллю. Зірки обіцяють успіх в будь-якій області, але Металеві пташки хлопці творчі – блисніть талантами в цій сфері, не прогадаєте. Про конкурентів не турбуйтеся – добродушна Жовта Собака має зуби, і коли потрібно, гарчить і кусається.

На любовному фронті у Металлических Пєтухов тиша і благодать. Але це на перший погляд – шанувальники складають підступний план, і вже риють тунель від загсу до вашого будинку. Сон повинен бути чуйним, а то потягнуть, візьмуть у кільце, і опам’ятаєтеся ви в оточенні каструль, килимів і нових родичів. Однак в сімейному житті плюсів більше, ніж мінусів – не потрібно шукати вбрання для побачень, по дому можна ходити в розтягнутих штанях або халатах, і в холодильнику завжди є що-небудь смачненьке (правда, кілограми можна зайві набрати, але це дрібниці). І не нудно – взяти хоча б нескінченну битву за пульт від телевізора!

Металеві Півні розважливі створення, і ви завжди знаєте, що до чого. Шахраї і недоброзичливці чули про ваші здібності, і обходять офіс за кілометр. А ділові партнери навпаки – вугільної в віконце: солідні тітоньки несуть долари на блюдце, а важливі і впливові дядечки волочать валізи, які розпухли від золотих злитків. Це все Жовта Земляна Собачка наворожила – візьміть її в штат, не пошкодуєте. У 2018 року Петушки можуть втратити голову від везіння у фінансовій сфері – скоріше знайдіть солідний банк, щоб не розтринькати кошти на розваги.

По теме: ( из рубрики Східний (китайський) гороскоп )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top