1873 Східний гороскоп на 2018 рік для Щура

Східний гороскоп на 2018 рік для Кота (Кролика)


Східний гороскоп на 2018 рік для Кота (Кролика)

Гороскоп на 2018 рік для Вогненних Котів-Кроликів

Роки народження 1927 і 1987

Бути обережним і озиратися на рік Собаки не потрібно – для Вогненних Котиков-Кроликів відкриті будь-які двері, за якими немає ні небезпек, ні неприємностей. Але в авантюри, звичайно, краще не вплутуватися – навіщо ризикувати, якщо все і так складається ідеально. Свій бізнес? Будь ласка! Нова посада? Та хоч крісло боса, хоч трон президента! Вогненні хлопці не люблять копіткої роботи – Земляна Собака і тут допоможе, і відправить Котиков у відрядження, де ви і цікавими знайомствами обзаведетеся, і корисними зв’язками обросте (вистачить на десятки років).

Вушка настовбурчуються, хвостик трубою – Вогненні Коти-Кролики знають, як вести себе на полюванні, особливо якщо видобуток мила і симпатична. Будь-який шанувальник впаде перед вами, як тільки ви підморгне. Собака подарує щастя і холостим, і сімейним вогненним створінням. Хочете журавля в небі, або синичку в лапках, а можна і лелек на даху – бажання здійсняться, головне, правильне формулювання. Побутові питання вирішуються, як за помахом чарівної палички – в затишних Теремках завелися домовята, і трудяться на благо вогненних хлопців. Букетні періоди в житті Котиков стануть звичайним явищем – так, і таке буває, адже поруч з вами ніхто не залишиться байдужим.

Якщо бути щасливими, то у всьому – щастя чекає милих Котов і в фінансовій сфері. Шафа ломиться від шкурок всіляких забарвлень, на дворі мукає корівка, готова поїти вогненних хлопців молочком круглий рік. Ще й виграші в лотерею – інтуїцію включати не треба, лапка сама намацає потрібний квиток. Все Котики притягують везіння. Зірочки дають пораду: розчешіть домашніх вихованців (які розвалилися на кріслі, і виблискують зеленими очима), а шерсть зберіть в мішечок, і приховайте в затишному містечку – амулет готовий, і купюри ви знайдете і в пустелі, і на морському дні.

Гороскоп на 2018 рік для Водних Котів-Кроликів

Рік народження 1963

Водяні Котики-Кролики в 2018 році буквально викупаються в морі щастя (ну, або в басейні удачі). Земляна Собачка благоволить Водяним хлопцям, адже ви відомі своєю чесністю, справедливістю і життєрадісністю. Часом, Котики здаються легковажними, і навіть в зрілому віці здатні на необдумані вчинки. Це прекрасно, і зірки аплодують вашої безпосередності, а всі ділові партнери шукають можливість, щоб з вами зустрітися. Не соромтеся – ви народжені для слави і почестей, а в якій сфері ви зважитеся блиснути талантами, зовсім неважливо.
Читайте також: Східний гороскоп на 2018 рік для Кози (Вівці)

Веселі і товариські Водяні створення весь рік будуть під опікою Собаки. Та й богиня Любові підключиться – вас чекає море романів, і океан яскравих зустрічей. Спокус буде теж багато, але не запливайте за буйки – підступний Купідон тільки і чекає, коли ви закохаєтесь, і втратите голову, ось вже він потішиться. Якщо Котики мріють про тихе сімейне життя, то все в ваших руках – домочадці підтримають будь-яке рішення, родичі навіть переїхати в глухе село згодні (аби зручності були в будинку). Водяні Кошенята здійснять давню мрію, і забезпечать все сімейство овочами зі свого городика.

Але навіть на сільський теремок потрібні гроші, а Водяні Кошенята не звикли шикувати. У рік Собаки фінансова ситуація зміниться в кращу сторону. Чому б не заробляти за допомогою хобі? Дивишся, через півроку і реклама не знадобиться, і ділові партнери будуть бігати за вами з контрактами і договорами. А золоті гори Котам-Кролям не потрібні – суцільна нервування. Краще вже сидіти на скрині з монетами, так їсти бринзу, запиваючи кефіром від власної корови. У шахраїв і думки не виникне вас обманювати – Жовта Собака провела з ними бесіду (про подробиці зірки мовчать).

Гороскоп на 2018 рік для Дерев’яних Котів-Кроликів

Рік народження 1975

У рік Жовтого Собаки Дерев’яні створення зуміють розкритися, і заявити світові про свої таланти. Не бійтеся експериментів, і пробуйте себе в новій діяльності – Земляна псина на вашому боці. Біля розбитого корита Дерев’яні Коти точно не залишаться – всі ваші плани здійсняться, а мрії збудуться. Дерев’яні хлопці відомі своєю прямотою і щирістю – ділові партнери довіряють Котам-Кролям всі секрети, і готові прийняти вас в свою команду без зайвих розмов. Можна і на трон видертися при бажанні (правда, він буде не з дерева, а з чистого золота).

З фінансами в 2018 році все в повному порядку. Але кидати гроші на вітер, і шокувати не бажано – Собака любить економних хлопців. Щедрість вітається – сьогодні Дерев’яні Коти допоможуть кому-небудь вибратися з боргів, а завтра Фортуна винагородить вас за доброту, і підкине щасливий лотерейний квиток, або щось подібне. Може бути, Котофен навіть гаманець знайдуть, а в ньому чого тільки немає (раптом візитка солідного дядька завалялася, зателефонуйте, а впливовий пан від надміру почуттів купить вам будиночок біля моря).

Гороскоп на 2018 рік для Земляних Котів-Кроликів

Роки народження 1939 і 1999

Зірки дадуть Котам тільки два ради на 2018 рік – не йдіть на поводу у чужої думки, і вірте у власні сили. Тоді і життя здасться яскравою і цікавою. До того ж, Собачка буде вподобу хлопцям зі своєї стихії – Земляні Котики-Кролики зрозуміють, що значить бути на вершині слави. Тільки не забувайте, що кар’єрна драбина штука підступна – нагорі і шахраї, і лицеміри, і всякі неприємні особи. Хоча, ваша інтуїція в рік Жовтого псини працює непогано – Земляні створення за версту відчувають брехню і фальш.

Лаку молочко і укладайтеся клубочком – зірки розкажуть казку про щасливе сімейне життя. У рік Собаки ідеальні відносини будуть цілком реальними – спілкування з домочадцями наповнене теплотою, проти шерстки ніхто не гладить, а обранець тільки і робить, що балує вас свіжими пахвами і густою сметаною. А вільні Земляні Коти можуть розслабитися – Купідон зробить всю роботу за вас. Правда, вибирати половинку доведеться з тисячі шанувальників – слухайте серце, воно обов’язково екнет. Іноді можна і покапризничать – залицяльники пробачать вам все, і будуть дивитися з захопленням, як Коти тупають лапками і вимагають сюрпризів.

У Земляних Котов-Кроликів раз у раз буде виникати питання: хто підкладає гроші в кишені, і підкидає купюри під ноги? Яка різниця – якщо погано лежить, значить, можна брати. Насправді, це Жовта Собачка розщедрилася – їй не шкода фінансів, тим більше, Земляні хлопці заслужили нагороду. Тільки від непотрібних витрат котик краще утриматися – вушка у вас і так гарні, і вам не потрібно десять пар золотих сережок (як і п’ять різнокольорових кабріолетів). Подумайте про вигідних вкладень, або діло своє відкрийте – капітали попрацюють на славу, і ви досить швидко розбагатієте.

Гороскоп на 2018 рік для Металевих Котів-Кроликів

Роки народження 1951 і 2011

У рік Жовтого Собачки Металеві створення будуть пурхати і веселитися. Вітер змін буде освіжаючим і бадьорить – ось-ось вас відвідає натхнення, і ви забажаєте щось грандіозне. Ще б пак, адже Металеві Коти-Кролики ніколи не знають нудьги, а в 2018 році ви перевершите самі себе. Добра Земляна Собака зведе вас з потрібними людьми, але для цього потрібно зрушити з місця – чому б вам не помандрувати по світу? Можна і осісти де-небудь за кордоном (зірки впевнені, що Металеві Коти знають пару мов, і легко освояться в будь-якій точці планети).

А там і нова любов нагряне, якої, як відомо, все стихії покірні (особливо Металеві). Але це в тому випадку, якщо Металеві хлопці вільні – романів, флірту, і інших принад буде в надлишку. А у сімейних Металлических Котов почнеться красива і насичене життя. Навіть побутові питання будуть доставляти незрівнянне задоволення, що вже говорити про другий медовий місяць. Обранець в рік Собаки стане дивно чуйним і ніжним, і навіть розділить захоплення Металлических створінь (якщо ви, звичайно, не танцюєте ночами фокстрот на даху).

У Металлических Котиков не буде проблем і з грошенятами (хоча зірки вжили б інше слово, і назвали купюри деньжищи – їх буде дуже і дуже багато). Але це не означає, що Коти закинуть справи, і сядуть на трон – роботи вистачає, і Металеві створення навіть забудуть про вихідні. Відпочивати можна по-різному – чому б не викупити маленький острівець, і не побудувати там офіс? Командуйте на здоров’я, правда, з Інтернетом можуть виникнути проблеми, але з вашими фінансами це можна вирішити. Дочитали? Відправляйтеся в магазин для багатіїв – в звичайних бутиках царям вбиратися не пристало.

По теме: ( из рубрики Східний (китайський) гороскоп )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top