1873 Східний гороскоп на 2018 рік для Щура

Східний гороскоп на 2018 рік для Дракона


Східний гороскоп на 2018 рік для Дракона

Гороскоп на 2018 рік для Вогнених Драконів

Рік народження тисячу дев’ятсот сімдесят шість

Успіх будь-яку ціну справа хороша, але на кар’єрних сходах завжди є перешкоди. Пам’ятайте про шахраїв, лицемірів і льстец – так, так, серед колег зустрічаються і такі неприємні особи. Конкуренти чули про ваш професіоналізм і почнуть підбиратися здалеку. Включайте інтуїцію і справа з кінцем – так суперники вже записуються на прийом, в надії дізнатися про своє майбутнє. Якщо що, Жовта Собака допоможе – вона обожнює Вогненних Драконів за сміливість, авантюризм і незвичайну чесність (таких молодців, як ви, більше не буває).

2018 рік стане для Вогненних Драконів роком польотів і мрій. На сьомому небі зібралася добра компанія – геть Купідон на хмарці, а трохи віддалік богиня Любові. Всім місця вистачить, навіть невдалим шанувальникам щастя перепаде. До речі, про залицяльниках – зірки дізналися, що поклонник замишляють підступний план зваблювання. Кільця вже викувані, букети закуплені, а Триголова лялька сидить на кабріолеті, і чекає, коли прозвучить весільний марш. Але якщо вдома у Драконів семеро по лавках, а у вікна замислений обранець, то і тут проблем не виникне. Господарські питання вирішуються одним помахом Вогненних пальців, побут не напружує, а спілкування таке тепле, що навіть грубку топити не треба.

У фінансовій сфері каверз теж немає. Збирайте монетки, так поглядайте на всі боки – раптом ще що-небудь звалиться, жовтенькі і блискуче. Собака ненароком підслухала, що Вогненні Дракони люблять мріяти, і будувати повітряні замки. Це скільки завгодно, але витати в хмарах краще у вільний від роботи час, адже лінь штука така, затягне, і не виберешся. Розбиратися з шахраями Дракончики вміють, будувати підступи ніхто не збирається, але одна порада зірки дадуть: уважно читайте договору, особливо дрібні літери.

Гороскоп на 2018 рік для Водних Драконів

Роки народження 1952 і 2012

Водяні Дракони з одного боку сентиментальні, з іншого – уперті і твердолобий. Відмінне поєднання, Жовта Собака точно залишиться задоволена. Господиня 2018 року підкине масу вигідних угод і контрактів – тільки устигайте ставити свою розмашистий підпис. Для вірності купите ручку-талісман з срібним наконечником. Мало хто знає, але Водяні Дракончики часто невпевнені в собі – приховуйте слабкості за допомогою життєрадісною посмішки, і дорогого костюма від модного кравця (у конкурентів і думки не виникне, що Дракони відчувають сумніви).

До Водяним Драконам тягнуться, вами захоплюються, в вашу честь складають вірші. У рік Земляного Собаки ситуація не зміниться – вірні шанувальники як і раніше чергують під балконом (періодично влаштовуючи дуелі), суперники рвуть волосся і покусують лікті, а Купідон тільки встигає кувати нові стріли. Ну, а обранець мовчки страждає від ревнощів. Чому б не замислитися про другий медовий місяць? Хапайте половинку, і летите на острови. А потім, для різноманітності рвані в якусь сільце – в будиночку на березі річки приємно мріяти і будувати плани, заодно можна і вишні виростити у власному садку, і помідори з картоплею посадити.

На саджанці і теплицю грошей вистачить, ще й на нові меблі залишиться, так на баньку з альтанкою. Водяні Дракончики лідери від народження – вам не знати, як заробляються капітали? Неабиякий інтелект, ініціативність і схильність до ризику – основні складові успіху, а у вас цих якостей в надлишку. Перешкод в рік Собачки не очікується, хіба що який-небудь цікавий конкурент висуне носик з норки, та тут же сховається – з Водною хлопцями не забалуєш. Але плани тримайте при собі – шепніть заповітні мрії на вушку Собаці, і вона допоможе досягти багатства і процвітання.

Гороскоп на 2018 рік для Дерев’яних Драконів

Рік народження +1964

Дерев’яні Дракончики щедрі, благородні і прямолінійні – Собака весело виляє хвостиком, і радісно гавкає, адже вона така ж, як і ви. У 2018 році Дерев’яним хлопцям вдасться реалізувати плани і зміцнити становище – діловий світ у ваших ніг. Там же валяються і конкуренти, але вони не в силах шкодити і будувати підступи – суперники поважають вас за чесність і непідкупність. У рік Жовтого псини Дракони можуть і ризикнути – Фортуна тільки цього і чекає, і миттєво обсипле вас сюрпризами. До речі, у вас з’являться могутні друзі – звертайтеся за підтримкою в будь-який час.

У любові Дерев’яним Драконам поради і допомогу точно не потрібні – ви в питаннях флірту «собаку з’їли» (Жовта господиня 2018 роки не образиться на цю фразу). Дерев’яні хлопці чарівні і милі – всі шанувальники вже атакували загс, і намагаються підкупити реєстраторка. Але кокетувати з залицяльниками це одне, а бути відмінними сім’янинами зовсім інше. Домочадці від вас без розуму – ви і в господарстві досягли успіху, і відносини налагодили, і навіть дах розчистили, щоб лелеки могли приземлитися без особливих зволікань. Залишилося вирішити побутові питання – будівельні фірми кидають жереб, в магазинах акції і розпродажі: стрибайте в Газель, і вирушайте за покупками.

Фінансова ситуація в рік Жовтого Земляного Собачки шикарна. Але переводити гроші небажано, якщо тільки ви не боїтеся ходити з валізою купюр (та й то, всі капітали туди не помістяться). «Дерев’яних рубликів» у дракончик буде мало – в основному євро, долари, ну, і кілька золотих цеглинок. Пора подумати про вигідні вкладення – врубать інтуїцію на повну потужність, в 2018 році чуття вас не підведе. Нові проекти теж приведуть до збагачення, так що, начищайте черевички, вдягають платинові запонки, і вирушайте на угоду століття.

Гороскоп на 2018 рік для Земляних Драконів

Роки народження 1928 і 1988

Крила допомагають Драконам здійснити будь-яку мрію, а стихія Земля наділяє вас завзятістю і терпінням. Ще й собачка Земляна на сторожі вашого спокою – в загальному, 2018 рік чудовим. Земляні Дракони хлопці темпераментні, але на відміну від інших своїх побратимів, ви вмієте зібратися і зосередитися – те, що потрібно для підтримання світської або ділової бесіди. Партнери вами задоволені і без кінця підкидають вигідні угоди. Творчих талантів у вас теж вистачає – Собака ледве встигає рекламувати ваші шедеври.

На любовному небосхилі Драконів в 2018 році і сонечко, і грозові хмари – пора робити вибір, адже шанувальники схвильовані не на жарт. Купідон примчиться вчасно, тому ви можете спокійно і без поспіху підібрати весільний наряд. Земляні Дракони, в паспорті яких стоїть гарний штамп про шлюб, в рік Жовтого Собачки будуть прагнути до змін. Домочадці підтримують всі ваші плани: діти збирають валізи для переїзду, половинка обдзвонює ріелторів, а літні родичі прощаються з бабусями біля під’їзду, і роздають їм фотки місцевих хуліганів. А пташки, які звуться лелеками, найняли вантажників, щоб перетягнути гнізда до нової оселі.

Грошики, як відомо, люблять рахунок, але з цією справою у Земляних Драконів можуть виникнути проблеми. Адже така кількість купюр фізично неможливо перерахувати. Махайте безтурботно крильцями, і мчимо назустріч чудесам і пригод. Можете навіть шахраям підкинути на чай – нехай вип’ють за ваше дорогоцінне здоров’я, і ​​забудуть до вас дорогу. Де багато спокус, там повно необдуманих витрат – коли будете пролітати повз підпільних казино, включайте швидкість. Якщо вже капітали не дають спокою, займіться добродійністю – і карму поліпшите, і корисні знайомства заведете.

Гороскоп на 2018 рік для Металевих Драконів

Роки народження 1940 і 2000

Характер у Металлических Драконів жорсткий – ви вперті і незговірливі хлопці. Але Собака любить вас саме за це, адже ви не звертаєте з обраного шляху, і йдете напролом, незважаючи на складнощі й перепони. Ділові партнери вас поважають, і трошки побоюються. Зате, коли ви посміхаєтеся, все навколо починають весело танцювати, жартувати і дуріти – в такі моменти, навіть конкуренти виповзають з притулку, і намагаються з вами подружитися. Відкривайте свою справу, не роздумуючи – Жовта Собака обіцяє успіх і безсумнівну перемогу.

Начищайте до блиску свої Металеві крильця – шанувальники в рік Жовтого Земляного Собаки строгі і прискіпливі. Але Дракони прекрасні і чарівні створення – навіть суперники потай сподіваються закриття з вами роман. Ви гарнішає з кожним роком, а в 2018 році взагалі можете взяти участь в конкурсі Міс або Містер Всесвіт. Деякі Металеві створення можуть готуватися до зустрічі з лелеками – дітлахи, що з’явилися у Драконів в рік Собаки, будуть відрізнятися міцним здоров’ям, доброю вдачею, і високим рівнем інтелекту (в майбутньому ваші геніальні чада прославляться на весь світ).

У рік Собаки Дракони можуть і в чудеса повірити – фінансова ситуація майже ідеальна. На грошові гачечки ловляться і п’ятитисячний купюри, і золоті злитки, і навіть акції Газпрому. Зірки знайшли на небесах деревинку і люто стукають, щоб не наврочити удачу Металлических Драконів. А Собачка дасть вам маленький, але дуже дієвий рада. Коли отримаєте зарплату, згорніть пару купюр в трубочку, на неї надіньте улюблене колечко, і прошепоти: грошики прибувайте, і про нас не забувайте. Але, магія магією, а попрацювати теж треба – поспішіть в офіс, начальник якраз виписує премію.

По теме: ( из рубрики Східний (китайський) гороскоп )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top