1873 Східний гороскоп на 2018 рік для Щура

Східний гороскоп на 2018 рік для Коня


Східний гороскоп на 2018 рік для Коня

Гороскоп на 2018 рік для Вогненних Коней

Рік народження тисячі дев’ятсот шістьдесят шість

Вогненні Коні люблять бути першими, і лідерські якості у вас розвинені з самого дитинства. Чи варто дивуватися, що в рік Земляного Собаки ви підійметься на вершину слави, і жоден конкурент не ризикне з вами змагатися? Господиня 2018 року ласкаво виляє жовтим хвостиком і нагадує: для того, щоб здобути перемогу в бізнесі, необхідно вчитися компромісу (запишіться на курси дипломатів). Товариськість конячка теж не завадить – кличте ділових партнерів в свою нову стайню на каву з коньяком. Мимохідь і контракти підпишете, і в лазні з віником попаритися.

В любовній сфері Вогненні хлопці можуть уславитися і скромник, і завойовниками сердець – все залежить від вашого настрою. Сьогодні шанувальники скуповують кільця, і займають чергу в загс, а завтра дивуються від того, що Коні змінили номер телефону та домашню адресу. Сімейні Вогненні Коники стануть домосідами – обранець щасливий, родичі задоволені, а друзі в паніці придумують нові розваги і заходи, аби витягнути вас на прогулянку. Зустріч з лелеками можлива, але тут головне, бажання Вогненних Коней – немовлят в рік Жовтого Земляного Собаки вистачить на всіх.

Сміливі і активні Вогненні Коні в 2018 році стануть улюбленцями грошової удачі. Діаманти з неба, на жаль, не падають, але підробки і вигідні контракти самі летять до вас в руки. Інтуїція в рік Жовтого Собаки майже не вимикається – олігархи готові записуватися на прийом, аби дізнатися секрет вашого успіху у фінансовій сфері. З продавцями з лотерейних кіосків ви подружитеся – ще б пак, вічних Вогненних везунчиков знатимуть в обличчя. Але відзначати успіх бажано тільки в компанії близьких друзів – пролазливі шахраї і снодійне в шампанське можуть підсипати, так що краще не ризикувати.

Гороскоп на 2018 рік для Водних Коней

Роки народження 1942 і 2002

Водяних Коней в 2018 році на скаку не зупинити – вашому напору можна тільки позаздрити. Ви і річку перепливете, і гори перестрибнете – пора рухатися назустріч успіху і підкорювати нові горизонти. Ви хлопці об’єктивні і вмієте визнавати свої помилки – це допоможе вибратися з будь-якої ситуації і скласти новий план дій. Красномовство Водної створінь зашкалює – до вас прислухаються навіть чиновники-бюрократи (зазвичай ці товариші самі люблять поговорити). Витривалість Водної Коней на висоті, однак, без сну і відпочинку багато не напрацюєш – вчіться розслаблятися.

У рік Собаки Водяні Коники досягнуть успіху і в любовній сфері. Ви навіть вдома виглядаєте на всі сто, що вже говорити про виходи в світ – шанувальники так і падають, і складаються в купки у ваших чарівних ніжок (НЕ розтопчіть, адже залицяльники хлопці м’які і чуйні). Від впертості в 2018 році бажано позбуватися, особливо в сімейному житті – компроміс творить чудеса, скоро ви в цьому переконаєтеся. Собачка притягне багато сюрпризів – можна і про нову стайні помріяти (з парою зайвих кімнат для гостей). Домочадці в 2018 році підтримають Водної Конячок в будь-якій справі. Переїзд? Значить, пакуємо валізи. Ремонт? Значить, беремо в руки шпателі і терміново обдираємо шпалери.
Грошові зливи Водяним конячка не потрібні – ви вмієте задовольнятися малим. Але в рік Собаки фінансова сфера помітно покращиться – пора і вам відчути себе олігархами, хоча б на місцевому рівні. У ваших голівках зріє тисяча ідей – Собака допоможе втілити парочку грандіозних планів, і доставить вас на бал, де вже зібралися мільйонери. Не поспішайте відзначати грошовий успіх – звідки не візьмись, намалюються нові друзі і шанувальники, які мріють випити і закусити за ваш рахунок (ще й на Водяні спинки заберуться, і почнуть командувати).

Гороскоп на 2018 рік для Дерев’яних Коней

Роки народження 1954 і 2014

Здібностей і талантів у Дерев’яних Коней багато, але на шляху до успіху завжди вставала Лінь. Тільки не в рік Жовтого Земляного Собаки – вам буде, де розвернутися, і показати себе у всій красі. Творчість врятує Дерев’яних хлопців і від нудьги і від безгрошів’я – Земляна Собака вже тягне потрібну літературу: вивчайте, та не забувайте про інтуїцію, яка підкаже, де краще себе проявити в 2018 році. На вашому боці і партнери, і конкуренти, і впливові особистості – що говорити, навіть дехто з депутатів подумує про те, щоб навідатися до вас в гості.

На любовному небосхилі в 2018 році сонечко – воно висвітлює ваші Дерев’яні спинки і підказує, де в рік Собаки збираються шанувальники. Від флірту Дерев’яних Конячок не зупинить навіть сімейне життя – будьте акуратніше, терпіння обранця не безмежне. Родичі в 2018 році вирішили бути добрими і поступливими – того й гляди, встануть в хоровод і почнуть танцювати в вашу честь. Лелеки теж не дрімають – для деяких Дерев’яних Коней вже готові згорточки з онуками (а то і з правнуками). Зірки мало не забули: Жовта Собака любить подорожувати, вона і вас з собою захопить (улюблена зубна щітка вже залізла в чемодан).

Дерев’яні Конячки люблять комфорт, і не уявляють своє життя без красивих і дорогих речей. Саме час побалувати себе витратами – звичайно, щоденний шопінг вам ні до чого, та й набридне швидко. Але в тому, що вам не доведеться економити, Жовта Земляна Собака впевнена. На сніданок ікра, на обід ананаси, а на вечерю рябчики з шампанським – як вам таке меню? Новенькі підкови постукують – Дерев’яні Конячки мчать на прийом до короля. А як ви хотіли? Згадуйте, як виглядає вилочка для риби, і вперед – вам раді на всіх світських заходах.

Гороскоп на 2018 рік для Земляних Коней

Рік народження +1978

Жовта Земляна Собака давно за вами спостерігає, а в 2018 році ви станете її улюбленцями. Ви хлопці наполегливі і терплячі, і настала пора збирати урожай – сюрпризів очікується багато. Ну, а що – вік цілком підходящий для нових звершень – досвід є, мудрості навалом, а ідеї у Земляних Конячок просто геніальні. До того ж, в рік Собаки навколо вас почнуть крутитися цікаві хлопці (і солідні, і впливові), чому б не завести з ними знайомство, плавно перетікає в дружбу? Свою справу – ось що вам потрібно, і заперечення не приймаються!

Головне, не забувати про особисте життя, на яку у бізнесменів чомусь не залишається часу. Купідон, звичайно, візьме Земляних Конячок під свою опіку, і половинки будуть зустрічатися майже кожен день. Проявляйте ініціативу – і будуть вам романи, і зустрічі, і прогулянки під зоряним небом, і навіть марш Мендельсона. Де любов, там і лелеки – пташки поважають Земляних Коней, і вже склали маршрут, по якому можна швидко до вас дістатися. Чи не ловіть гав, і готуйте затишне і просторе гніздечко – нові члени сім’ї, що з’явилися в рік Жовтого Собаки, зажадають окрему кімнату з усіма зручностями.

У фінансовій сфері в 2018 році турбот не буде. Хоча, як подивитися, багатьом Земляним конячка доведеться шукати особистого бухгалтера, модного кравця, і охоронця – з такими великими грішми по-іншому не можна. Жовта Собака ніколи не гавкає просто так, слухайте її підказки, і не вважайте ворон – шахраї вже на підході, і тільки і чекають, коли ви помилитеся. Земляні Коники вміють економити, і це якість вам стане в нагоді – ви за рік і на квартирку нову заробите, і на машинку солідну назбираєте (при бажанні, можна і документи поміняти – у багатих дітлахів, як відомо, свої примхи і примхи).

Гороскоп на 2018 рік для Металевих Коней

Роки народження 1930 і 1990

Спеціальний розчин для натирання Металлических спинок вже готовий – в 2018 році вони повинні блищати і переливатися. Девіз Коней: все складне має бути зроблено негайно – з таким гаслом ви досягнете успіху, і станете улюбленцями і Жовтої Собаки, і всіх солідних дядечок в дорогих костюмах. Металеві створення бувають жорсткими і безкомпромісними, але ділові партнери на вас не ображаються – як не крути, а ви чарівні співрозмовники. Рутини ви не терпите, і тут Собачка піде вам назустріч, і забезпечить цікавою діяльністю на весь рік.

Металеві Коні влюбливі створення, і в рік Жовтого Земляного Собаки майже неможливо втриматися від флірту – ще б пак, стільки шанувальників, навіть Купідон підморгує і грайливо хихикає. Перед вашими Металевими копитцями схиляються все, але будьте насторожі – у шанувальників є свої люди в загсах. Ще й пір’я всюди літають – це лелеки б’ються, і з’ясовують, хто буде вручати довгоочікуваний згорток. Собачка істота сімейне – спробуйте для початку цивільний шлюб, раптом сподобається, і ви самі побіжите в весільний салон. Зірки рекомендують частіше виходити в люди – сім’я сім’єю, а спілкування з друзями і поклонників ніхто не відміняв (головне, діяти акуратно, і кокетувати в міру).

Металеві Коні притягують і купюри, і золоті злитки, і облігації – скоро ви скакати не зможете під вагою багатства. Шукайте солідний банк, і справа з кінцем. Удача, як усім відомо, любить ризикових дітлахів, але вмійте гальмувати – карти і казино вам точно не потрібні. Так, і пам’ятайте приказку про сотню друзів – гроші це добре, але зв’язку в наш час теж штука корисна. Про конкурентів Металеві створення не згадають жодного разу – в рік Жовтого Земляного Собаки вони втекли за тридев’ять земель, і прихопили з собою всіх шахраїв.

По теме: ( из рубрики Східний (китайський) гороскоп )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top