Неділя, 26 Вересня 2021
2371 Чоловіче ім'я: Лазар
391
0
Раздел: Чоловічі імена

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Чоловіче ім’я: Максим

Чоловіче ім’я: Максим

Максим Походить від латинського слова “Максимус”, перекладається як – “величний”.

Максиму не вистачає вольових якостей, він не впевнений в собі, в справах йому бракує завзятості і наполегливості. У нього відсутні “пробивні” здібності, а віру в успіх підточує звичка у всьому сумніватися. Добре, якщо поруч з ним є людина, що розуміє це і надає йому моральну підтримку. Максим живе з відкритою душею, він доброзичливий до людей, співчуває їм і завжди готовий прийти на допомогу. Установка тільки на добрий початок в людині заважає Максиму відрізнити хороших людей від поганих, і він нерідко страждає від цього. Чи не кар’єрист, але якщо чимось захопиться, досягає великих висот.

Максим дуже рано починає захоплюватися дівчатами. До вступу в шлюб пізнає всі принади інтимного життя з жінкою. Підкорює їх своїм терпінням: він буде незворушно чекати, поки дружина відірветься від дзеркала, хоча до концерту залишаються лічені хвилини, збереже спокій і тоді, коли вона, розсерджена неприємностями на роботі, “зірветься” на чоловіка. Терпіння Максима воістину безмежно, але це не означає, що можна нехтувати його думкою. Приступаючи до якоїсь справи, приймаючи рішення, краще пізнати, що думає з цього приводу Максим – йому це вкрай важливо для самоствердження.

Максим

Любить дітей, охоче водить їх в дитячий сад і читає казки. З батьками дружини у Максима зазвичай проблем не буває. Влюбчів, проте до зради справа доходить рідко. Це частково пояснюється тим, що в дружини Максими вибирають жінок владних і трохи побоюються їх. Максима потрібно уберігати від алкоголю і наркотиків.

Чоловіче ім’я Максим походить від латинського “maximus” – “найбільший”, “найбільший”. Найбільш відомим з святих, що носили це ім’я, був преподобний Максим Грек. В юнацтві Максим багато подорожував по Європі, намагаючись отримати гарну освіту. Він знав кілька мов, вивчав словесність, історію, богослов’я та філософію. Коли ж князь Василь Іоаннович попросив надіслати в Москву вченого грека для здійснення перекладів з різних мов, Максим розлучився з життям ченця. Він працював, не покладаючи рук, перевіряв переклади священних книг і зробив безліч нових, стежачи за їх відповідністю слову Божому.

Читайте також:  Чоловіче ім'я: Джордан

Вдалий шлюб з вестою, Віолетою, Зінаїдою, Лідією, Маргаритою, Ніною, Раїсою, Яною. Імовірність міцного шлюбу з Антоніною, Ольгою, Еллою або Юлією невелика.

Ім’я підходить Тельцю, Раку, Стрільця, Рибам більше, ніж Близнюкам, Діві і Водолія.

Дати іменин: 29.01, 3.02, 18.02, 19.02, 4.03, 23.04, 11.05, 27.05, 8.06, 12.08, 24.08, 26.08, 18.09, 28.09, 22.10, 10.11, 24.11, 5.12, 27.12

Отзывы и комментарии к статье Чоловіче ім’я: Максим
Top