2678 Сниться Дитина

Сниться Собака


Сниться Собака

Бачити собаку уві сні символізує інтуїцію, лояльність, великодушність, захист і відданість. Сон говорить про те, що Ваші сильні цінності і благі наміри дозволять Вам просунутися в житті і принести Вам успіх. Собака може також представляти когось у Вашому житті, хто показує ці якості. Альтернативно, бачити собаку уві сні вказує на вміння, яке Ви, можливо, проігнорували або забули. Якщо собака зла і / або гарчить, то сон вказує на деякий внутрішній конфлікт в собі. Це може також вказати на зраду і ненадійність.

Хвора собака

Бачити хвору собаку уві сні символізує занедбану дружбу. Якщо собака мертва, тоді сон означає втрату доброго друга або погіршення Ваших інстинктів. Сниться, що Ви годуєте собаку, означає, що Ви плекаєте старе вміння або талант. Це також має на увазі, що Ви повинні подарувати більше часу і зусиль на сприяння дружбі. Якщо Ви бачите, що у собаки є цуценята, то сон відноситься до Ваших талановитих здібностей. Сниться, що Ви не можете зняти собаку зі спини, має на увазі, що Ви не в змозі «відірвати» від себе когось або щось. Можливо, вони занадто владні або занадто залежать від Вас. Наявність сну, де Вас переслідує Ваша собака мається на увазі, що Ви вважаєте чиюсь лояльність цілком зрозумілою.

Чути гавкіт уві сні означає, що Вас дратують ті, хто навколо Вас. Сон може також походити на Вашу тенденцію «гавкати» на людей, замість того, щоб запитати чи говорити люб’язно з ними. Альтернативно, гавкіт відноситься до нещасних і роздратованих компаньйонів. Сниться, що собака кусає Вас в ногу, означає, що Ви втратили свою здатність врівноважити аспекти Вашого життя. Ви не маєте ніякого бажання просунутися до Ваших цілей. Якщо сниться, що собака кусає під рукою, символізує нелояльність. Сниться, що хтось укушений собакою, вказує на зраду. Ви відчуваєте, що були ображені цією людиною. Сниться, що дві собаки облизують один одного, являє взаєморозуміння в Ваших відносинах.

Купувати собаку

Сниться, що Ви купуєте собаку, вказує на Вашу тенденцію купити Ваших друзів або якусь вигоду. Собаки можуть символізувати Ваших рідних братів, дітей або інших членів сім’ї. Сниться, що Ви наступаєте на собаку, має на увазі, що Ви вважаєте само собою зрозумілим певну дружбу або відносини. Сниться, що Ваша собака намагається згвалтувати Вас, попереджає, що хтось, кого Ви вважали Вашим другом, намагається обдурити Вас.

Сниться, що собаки кусають одне одного, являє гірке закінчення дружбу. Це вказує на зраду і / або недоречне довіру. Сниться, що собака їсть змію, має на увазі, що близький друг намагається перешкоджати тому, щоб Ви прийняли погане рішення. Бачити собаку з двома головами у Вашому сні, означає, що Ви гіпер пильні щодо свого середовища. З іншого боку, сон може також означати, що Ви повинні більше знати про те, хто поруч з Вами. Можливо, що хтось поводиться лицемірно. Якщо Ви бачите, що у собаки обличчя людини, то це означає, що Ви ставите під сумнів чиюсь лояльність або ідею беззастережної любові.

По теме: ( из рубрики Психологічний сонник )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top