3529 Талісман Божество Дракон

Талісман Божество Дракон


Талісман Божество Дракон

Образ Дракона протягом багатьох років хвилювало людство. У Китаї, на відміну від Європи, де дракон найчастіше виступає в ролі чудовиська, Дракона шанують, вважаючи його божественною істотою, що втілює в собі дух неба і землі. Цей дух приймає різні форми, він є символом сили і благополуччя.

За легендою Дракон володіє надприродною силою. Його колір варіюється від синьо-зеленого до жовтого, він може бути довжиною в милю, а може звернутися в земляного черв’яка або зовсім стати невидимкою. Дракон нерідко зображується намагаються проковтнути круглу, що вислизає від нього річ. Деякі люди вважають, що цей предмет – ніщо інше, як перлина, яка виконує бажання. Інші вважають, що це сонце, треті – що це місяць, яка в своєму світінні стає пронизливо білої.

Дракон містить в собі космічну енергію Ци. Кожен його вдих дарує надію на краще життя, неземне щастя, казкове багатство і пробудження духу людського на всіх рівнях: тіла, душі, розуму. Сила впливу талісмана дракон на життя людини залежить від удачі і від проходження радам Фен-шуй.

Захист і опора вашого будинку – Зелений Дракон, повинен стояти ліворуч від вхідних дверей. Дракон саме зелений, тому що зеленню лісів були покриті в Китаї гори, що нагадують хребет тварини.

Дракон не повинен мати голодний вигляд, бути худим. Він повинен бути вгодований. Найкраще якщо ваш Дракон тримає перлину, виконуючу бажання.

Талісман дракона необхідно помістити ближче до води, тому що тільки в такому випадку він видихає безцінну енергію Ци. Для цих цілей в будинку підійде акваріум. Якщо недалеко від вашого житла протікає річка або знаходиться озеро, море, то ваш Дракон повинен дивитися в ту сторону. Процвітання обов’язково загляне в ваш будинок. Якщо у вас немає акваріума і ви живете далеко від водойм, то поставте Дракона біля кухонної раковини, тому що вода з крана буде символізувати собою чисту воду, що тече в будинок.

По теме: ( из рубрики Талісмани і обереги )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top