Вівторок, 7 Липня 2020
3434 Камінь, Перідот
229
0
Раздел: Талісмани і обереги

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Камінь, Перідот

Камінь, Перідот

Підходить знакам: Телець

Перідот (він же відомий як олівін, хризоліт) – це вірний друг всякого, хто прагне до пізнання найвищої мудрості. Магічні властивості перидота дозволять вступити в контакт з силами потойбічного світу і духами, знаходити інформацію, яка прихована від інших. Якщо людина не може, як слід розібратися в своїх прагненнях і бажаннях, то йому варто частіше тримати в руках цей мінерал.

Зовсім трохи пройде часу, як ви зрозумієте, в чому полягає ваша місія і куди повинні бути спрямовані основні зусилля. Якщо ваші інтереси лежать в сфері вирішення практичних завдань і матеріального світу, перідот розширить кругозір. З його допомогою життя стане більш насиченою і цікавою.

Перідот стане в нагоді всім, хто бажає особистісного зростання – будь то підйом по кар’єрних сходах або успіхи в науковій сфері. Але необхідно пам’ятати, що можливості, які відкриваються за допомогою цього мінералу, можуть здатися занадто оригінальними, іноді навіть шокуючими. Тому необхідно гарненько все обдумати перш, ніж скористатися допомогою перидота.

Лікувальні властивості перидота роблять позитивний вплив на роботу залоз внутрішньої секреції, сприяють швидкому загоєнню ран. Він бореться з хворобами серця, лікує підшлункову залозу, печінку, селезінку, наднирники. За допомогою цього мінералу тіло очищається від токсинів, тиск нормалізується, а м’язи набагато довше зберігають тонус.

Читайте також:  Камінь, Хризопраз
Отзывы и комментарии к статье Камінь, Перідот
Top