Четвер, 28 Січня 2021
2309 Чоловіче ім'я: Казимир
305
0
Раздел: Чоловічі імена

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Чоловіче ім’я: Клим (Климент)

Чоловіче ім’я: Клим (Климент)

Клим (Климент) Перекладається з латинського як – “поблажливий”.

“Зимові” Клим вперті, люблять сперечатися і доводити своє. А ось “літні” – спокійні й добрі, жаліють людей і йдуть їм на поступки; до того ж вони мрійники і фантазери. Остання якість, однак, не заважає їм обов’язково доводити да кінця розпочате. “Осінні” – розважливі і запальні, не вміють пристосовуватися до обставин і людям. Охоче ​​приймають гостей, але ходити в гості не дуже-то люблять.

Клим – однолюби і ревнивці. Довго не одружуються, але одружившись, стають гарними чоловіками й батьками.

Ім’я латинського походження, означає “лагідний”. Святий покровитель – Климент Сокольницький, протопоп Новгородський, який прославився своєю відданістю православній вірі, вніс вклад в основу православної доктрини. Климент росте спокійним, сором’язливим дитиною. Добре вчиться в школі. Чоловік з цим ім’ям – найчастіше за все флегматичного темпераменту. Його дуже важко вивести з себе, змусити втратити самовладання. Він дуже відповідальний у виконанні будь-якої роботи. Вельми пунктуальний, має гарну пам’ять. У будинку Климента завжди панує порядок. До вибору будь-якої речі підходить з практичної точки зору. З людьми сходиться важко, тому що вважає за краще мовчати, а не говорити.

Щастя їм принесуть Анжела, Віра, Галина, Домініка, Кіра, Ксенія, Наталя, Ніна, Софія.

Белла, Венера, Вероніка, Глафіра, Частка, Злата, Радий-мила, Роза, Роксана, Руслана, Сніжана навряд чи складуть особисте щастя Клима.

Дати іменин: 17.01, 5.02, 5.05, 17.05, 9.08, 8.12

Читайте також:  Чоловіче ім'я: Еммануїл
Отзывы и комментарии к статье Чоловіче ім’я: Клим (Климент)
Top