Четвер, 11 Серпня 2022
3178 Камінь, Александрит
577
0
Раздел: Талісмани і обереги

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 4 из 5)

Камінь, Александрит

Камінь, Александрит

Підходить знакам: Овен Телець

Олександрит – хризоберил, відкритий в 1834 році на Уралі мінералогом Н. Норденшільда, був названий на честь імператора Олександра II. Цей камінь має дивовижні властивості і незвичайною красою. Зустрічаються зелений і брудно-малиновий александрит різних відтінків. Світло-зелені і буро-малинові екземпляри не мають тих дивовижних властивостей, якими володіє олександрит темно-зеленого кольору. Під яскравими сонячними променями зелений камінь раптом набуває фіолетового кольору з чарівним синювато-зеленим відливом, а в світлі ламп він стає малиновим.

Лікувальні властивості олександрита дозволяють цьому каменеві омолоджувати серцево-судинну систему, нормалізувати кров’яний тиск, сприяти очищенню судин. Дивовижні цілющі властивості мінералу проявляться в повній мірі, якщо вставити цей хризоберил в сережки.

Олександрит має здатність захищати свого власника від негативних впливів ззовні, допомагає уникати депресії і тривоги. Однак магічні властивості олександрита мають і зворотний бік. Він здатний змінити світовідчуття людини. Схильні до чужого впливу люди повинні ставитися до Александриту з обережністю, не носити прикраси з цим каменем постійно.

Читайте також:  Талісман тварина Видра
Отзывы и комментарии к статье Камінь, Александрит
Top