Понеділок, 4 Липня 2022
2109 Чоловіче ім'я: Гавриїл
372
0
Раздел: Чоловічі імена

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Чоловіче ім’я: Генріх

Чоловіче ім’я: Генріх

Генріх Перекладається з древнегерманского як – “могутній”, “багатий”.

У зрілому віці товариський, але не все компанії йому подобаються. Завжди домагається мети. Ретельно вибирає друзів з числа однодумців.

“Осінній” – серйозно підходить до будь-якого питання, для нього не існує дрібниць. Все ретельно продумує, рідко допускає промахи. Процвітає в бізнесі, чудово розбирається у фінансових питаннях. Добре грає в шахи. Володіє аналітичним складом розуму. “Зимовий” Генріх запальний, може зопалу наробити непоправних помилок, потім довго виправляє їх. “Грудневий” Генріх – натура легко захоплива, береться за кілька справ одночасно, але потім розуміє, що не може впоратися зі всіма сам, і тоді звертається за допомогою до друзів. У дружбі надійний, вірний, того ж вимагає і від друзів. Завжди готовий допомогти ближньому.

“Весняний” – завзятий сперечальник і найчастіше залишається прав. У нього у запасі безліч незаперечних аргументів, він багато знає, охоче поповнює свої знання. Цікавиться всім, що швидко схоплює будь-яку інформацію. Захоплюється політикою, хороший оратор. “Літній” – володіє гострим почуттям гумору, здатний помічати смішне в самому повсякденному. Улюбленець жінок. Буває необережний у висловах, через що псує відносини з людьми. Заводила в будь-якій компанії, в колективі лідер.

Генріх може присвятити себе служінню церкви, стати викладачем в духовній семінарії.

В особистому житті Генріх не дуже щасливий, може кілька разів вступати в шлюб. У вільний час любить бувати на природі, збирати гриби. Вміє їх солити і маринувати, може смачно приготувати обід на всю сім’ю або велику компанію. Любить малювати, нерідко виходить в ліс з мольбертом, малює для себе, але роботи виходять професійні. Любов до живопису передає своєї дочки, намагається дати їй відповідну освіту, втіливши таким чином свої мрії.

Читайте також:  Чоловіче ім'я: Демид
Статью нашли по запросам:
  • чи поавославне імя генріх
Отзывы и комментарии к статье Чоловіче ім’я: Генріх
Top