2033 Чоловіче ім'я: Баженов

Чоловіче ім’я: Броніслав


Чоловіче ім’я: Броніслав

Броніслав Перекладається з слов’янського як – “славний захисник”.

Броніслави дуже спокійні. Вперті і принципові, вони вчаться добре, успішно закінчують інститути. За професією – інженери, математики, історики, офіціанти, адміністратори, педагоги, льотчики, хірурги.

Перебирають наречених і довго не одружуються, бо надто люблять себе. У житті їм зазвичай везе, вони гнучкі і вміють вести справи. У сім’ї не лідери, вважають за краще для власного спокою поступитися цією роллю дружині.

“Зимові” – складні натури: не надто говіркі. Обережно вибирають собі друзів. Хороші аналітики, все продумують заздалегідь. У них непогана інтуїція, вони сміливі. В екстремальних ситуаціях зібрані, завжди стоять за праве діло і часто страждають через це. Займаються плаванням і бігом, але тільки для здоров’я. Люблять мемуари та пригодницьку літературу. Працьовиті. “Весняні” – з відкритим характером, хитрі, “роблять кар’єру” в хорошому сенсі слова, відмінні оратори, у них гарний почерк. Деякі Броніслави ледачі, люблять вранці поспати, спокійно реагують на складні ситуації.

Імовірність щасливого шлюбу більш велика з жінками, яких звуть Єва, Злата, Клара, Марина, Марія, Мірра, Надія, Ніна, Оксана, Ольга, Юнна, і майже дорівнює нулю з Маргаритою, Маріанною, Глафірою, Лесею, Еммою, Елеонорою.

Дати іменин: 18.08, 1.09

По теме: ( из рубрики Чоловічі імена )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top