Вівторок, 22 Червня 2021
1402 Жіноче ім'я: Валентина
419
0
Раздел: Жіночі імена

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Жіноче ім’я: Віталіна

Жіноче ім’я: Віталіна

Віталіна Походить від латинського слова “Віталіс”, перекладається як – “життєва”.

Рідкісне ім’я, але, давши його дочки, ви подаруєте їй дивну долю. М’якість і чарівність жінки доповнять такі якості, як рішучість і сміливість.

Віталіна як би вивчає всіх навколо себе і намагається побачити серед навколишніх ту, на кого їй хотілося б бути схожою. Ідеалу зазвичай не знаходить і замикається в собі. У цьому ж віці починаються непорозуміння з батьками, частіше з мамою.

Віталіна зазвичай рано виходить заміж, але майже ніколи її обранцем не стане ровесник. Її дорослому розуму імпонує освіченість і вміння міцно влаштуватися в житті. Вийшовши заміж, рідко знаходить спільну мову зі свекрухою.

Типові жіночі хитрощі і хитрощі, щоб утримати біля себе чоловіка, їй малоцікаві. Так їх в її арсеналі, можна сказати, і немає. І не біда! Вони з лишком компенсуються практичним умінням володіти ситуацією й підкоряти її своїм бажанням. Однак Віталіну легко обдурити, в деяких питаннях вона дуже довірлива, але не дай Бог дізнатися їй про обман. Реакція буде неймовірно бурхливою, а горе невтішним.

Віталіна ощадлива господиня, дбає про чоловіка і про дітей, однак рідко звалює всі домашні клопоти на себе. Чоловік Віталіни у фартуху, за миттям посуду – звичайна картина в будинку. Взагалі вона тяжіє більше до чоловічих занять, і якщо чоловік її ділова людина, то гарний помічник йому гарантований. У справах вона впевнена в собі, енергійна, рішуча. Жінки, що носять ім’я Віталія або Віталіна, комфортніше почувають себе в чоловічій кампанії, в жіночому колективі грають виключно роль лідера.

Читайте також:  Жіноче ім'я: Устина
Отзывы и комментарии к статье Жіноче ім’я: Віталіна
Top