750 Гороскоп на листопад 2017 року Риби

Гороскоп на листопад 2017 року Лев


Гороскоп на листопад 2017 року Лев

Сприятливі дні для Львів у листопаді 2017 року: 1, 8, 15, 24, 27, 30 листопада.
Складні дні для Львів у листопаді 2017 року: 12, 18, 26 листопада.

Гороскоп на листопад 2017 Лев жінка

Любов гороскоп

1 листопада – 10 листопада. Ви станете набагато легше на підйом. Вам як і раніше будуть імпонувати в улюбленому такі якості, як бажання прийти на допомогу, темперамент, небагатослівність, вміння заробляти, щедрість. Але Венера може підштовхувати вас до деяких витівок і безневинним провокацій – захочеться трохи пограти його почуттями, викликати ревнощі.

11 листопада – 20 листопада. У цей період ви будете дуже легковажно ставитися до любовних зустрічей і знайомств. Варто вам під час побачення отримати повідомлення від батьків або дзвінок від дитини, ви негайно скасуєте спілкування і помчите додому, де вас чекають і люблять по-справжньому.

21 листопада – 30 листопада. Венера, Марс і Юпітер посилять матеріальний аспект ваших любовних відносин – гарні подарунки, їжа, зустрічі в хороших ресторанах. Для вас буде дуже важлива увага улюбленого, готовність виконувати ваші прохання. Відтепер ви хочете, щоб все його слова чомусь підтверджувалися.

Романтичне побачення. Зараз вкрай невдалий період для різних любовних експериментів і пошуків – все, що запропонує ваш партнер, вам зовсім не сподобається. Тому варто дотримуватися знахідок і відкриттів в інтимній сфері, зроблених вами раніше.

сімейний гороскоп

Це гарний час для того, щоб присвятити себе домашнім справам. Чоловік займеться дітьми, а ви – господарством. Вас також може зацікавити ідея зробити ремонт, затіяти обмін квартири, підшукати варіанти з придбання дачі або земельної ділянки. У своїх мріях ви будете бачити себе чи не поміщицею

Секрет щастя. Ви відчуєте себе абсолютно щасливою. Причому гарний настрій ви будете черпати виключно в сім’ї. Ключ до гармонії – довірчі відносини з дітьми і чоловіком і ваша енергія, спрямована на сімейне благо. Щира подяка рідних буде вам нагородою.

Гороскоп відпочинку

Найкращий відпочинок для вас буде пов’язаний з будинком, родичами і близькими людьми. Хороші відносини з рідними гарантують, що вдома у вас складуться ідеальні умови для відновлення сил – вас будуть берегти і балувати.

Місце сили. Вам сподобаються місця, пов’язані з природою рідного краю. Це можуть бути цікаві заміські маршрути, красиві старовинні будівлі, вміло вписані в природний ландшафт, пам’ятники архітектури. Зараз вам захочеться свободи і почуття єднання з природою.

Гороскоп роботи і грошей

Ви проявите себе відповідальним і надійним співробітником, нехай трохи консервативним, але прекрасно знають свою справу. Ви зможете без праці сподобатися будь-якому, навіть самому специфічному начальнику, так як, на відміну від інших періодів, зараз не станете перетягувати ковдру на себе.

Купівля місяці. У вас буде багато вдалих придбань для себе і близьких – якісний одяг, прикраси, душевні подарунки, побутові дрібниці.

Гороскоп здоров’я

Якщо є підозра, що ви можете бути схильні до спадкових захворювань, має сенс пройти обстеження, поговорити з лікарями. Але в цілому листопада подарує вам багато внутрішніх сил, впевненість в собі. Всі проблеми зі здоров’ям будуть незначними, і ви легко їх подолаєте.

Гороскоп на листопад 2017 для Львова чоловіків

Кохання

Ваш Лев серйозний і досить консервативний, коли мова заходить про сімейні цінності. Він допоможе вам у вирішенні сімейних проблем, правда, в свою чергу буде розраховувати на вашу підтримку в подібних питаннях. Зараз він налаштований не витрачати гроші, а збирати, і ваш шопоголізм, якщо ви їм, звичайно, страждаєте, не доведеться йому до смаку. Тому рідше звертайтеся до нього з проханнями сходити в ресторан або купити вам колечко.

тонус

Ваш чоловік буде всерйоз займатися своїм здоров’ям і фізичною формою. Причому різними новинками з цієї сфери його буде складно спокусити, він довіряє старим, перевіреним методам, таким, як біг вранці, гантелі і тренажери. У його меню повинні бути присутніми каші та супи, повноцінні м’ясні страви.

фінанси

Ваш обранець буде стурбований своїм фінансовим становищем, особливо в першій половині періоду. Причому серйозних причин для занепокоєння у нього може і не бути, тому що він зараз досить успішний.

захоплення

Вашого Льва захопить участь в якомусь важливому сімейному проекті, наприклад придбанні квартири, ремонті, будівництві дачі. І йому категорично не сподобається легковажне ставлення до його планам.

Гороскоп на листопад 2017 роки Лев дитина

0-6 років. Малюк-Лев захопиться рольовими іграми і почне активно залучати до них однолітків. Він буде придумувати сюжети, грати в сім’ю, казку або професію. Це не може не викликати у вас розчулення.

7-12 років. Юний Лев налаштований на те, щоб більше часу проводити з близькими. Зараз настає сприятливий момент познайомити його з історією сім’ї, розповісти, чим займалися його бабусі і дідусі. Йому це дуже цікаво, дитина виявиться з вами на одній хвилі.

13-17 років. Підліток-Лев захоче застовпити за собою якесь певне місце в сім’ї. Він побажає брати участь в обговореннях домашніх проблем, мати право голосу і впливати на рішення. Ви можете вислухати його і підвести до думки, що права даються тим, хто добре справляється зі своїми сімейними обов’язками.

По теме: ( из рубрики Гороскоп на місяць )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top