Вівторок, 22 Червня 2021
1121 Жіноче ім'я: Августа, (Августина)
337
0
Раздел: Жіночі імена

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Жіноче ім’я: Аміна

Жіноче ім’я: Аміна

Аміна Перекладається з арабського як – “що знаходиться в безпеці”.

Ці жінки немов прагнуть все життя виправдовувати значення власного імені. Якщо треба було б визначити їх характер однією фразою, вона звучала б так: люди, на яких можна покластися.

Вони вірні друзі, дбайливі дочки, надійні працівники. Чуйні до чужого горя і завжди готові першими кинутися на допомогу, не піклуючись про наслідки. Аміна – свого роду палочка-виручалочка, і її близькі нерідко зловживають цим її якістю.

У неї неабиякий інтелект, нерідко це європейськи освічена жінка, начитана, дотепна, розуміюча гумор. Відрізняють її також надзвичайна працездатність і безмежна відданість справі. Не позбавлена ​​честолюбства, але кар’єру робить виключно завдяки власним здібностям, наполегливості та працьовитості. Віддаючись повністю справі, вона забуває про своє особисте життя, яка в результаті може не скластися.

Ці жінки, як ніхто, потребують любові і розумінні. Вони запальні, надзвичайно ранимі й уразливі, проте зовсім не злопам’ятні і вміють прощати. Дуже прив’язані до сім’ї, друзям і пристосовують свій спосіб життя до тих, кого люблять. Комунікабельні, в суспільстві сердечні і прості.

Читайте також:  Жіноче ім'я: Сільва, (Сільвія)
Отзывы и комментарии к статье Жіноче ім’я: Аміна
Top