5019 Гороскоп на травень 2024 року для Риб

Гороскоп на травень 2024 року для Риб


Гороскоп на травень 2024 року для Риб

Здібності Риб у травні будуть близькими до екстрасенсорних. Не те щоб відкриється третє око, але стане зрозумілою глибинна суть людей, подій і явищ. Те, що раніше було приховано за зовнішніми декораціями, опукло з’явиться вашій свідомості.

Ви почнете добре відчувати оточуючих, їхні потреби і приховані мотиви в період з 1 по 12 травня, про що свідчить Плутон, який аспектирує ваш знак. Тож ви без особливих зусиль зрозумієте, хто справді ставиться до вас із симпатією, а хто переслідує корисливі цілі або таємно намагається вставити палиці в колеса. Якщо доля зведе вас із новими людьми, знову-таки прислухайтеся до внутрішнього голосу. Тільки інтуїція допоможе вам визначити, чи варто пускати незнайомця у своє життя або краще триматися від нього подалі.

Зайнятися купівлею або продажем нерухомого майна рекомендується в період із 14 до 23 травня, який пройде під благотворним впливом Меркурія. У якій би ролі ви не виступили (продавця або покупця), на вас чекає дуже вигідна угода. Тільки не підписуйте документи 20 і 21 травня, у дні активізації протилежного вашому знаку зодіаку. Ви можете бути неуважними, і через прикрі помилки доведеться все переоформляти.

Неприємна новина, що надійшла від родичів, може вибити вас із колії наприкінці місяця, на що вказує скупчення планет у знаку Близнюки. Тримайте себе в руках і не забувайте про головну мету, ту саму, до якої ви так довго йдете. Інакше через пригнічений настрій ви ризикуєте згорнути зі шляху, не дійшовши до фінішу всього кілька метрів.

Сприятливі дні в травні: 16, 17, 24, 25.

Несприятливі дні: 20, 21.

Гороскоп на травень 2024 року для Риб

Любовний гороскоп

Для самотніх Риб травень почнеться з мажорних нот незабутніх зустрічей, сповнених романтики і радості. До 12 травня Нептун із Плутоном справно обдаровуватимуть Риб чарівністю, умінням зрозуміти візаві і проникнути в його душу, а також спритністю і красномовством. Не дивно, що представники протилежної статі серйозно оцінюватимуть стосунки, що народжуються, з Рибами.

З 12 по 18 травня, перебуваючи під заступництвом Юпітера, можна спробувати познайомити претендентів на руку і серце з батьками. Кінець місяця ідеально підходить для оголошення про заручини. Усю першу половину травня сімейні Риби отримуватимуть емоційну насолоду від спілкування з коханими. Частіше виходьте у світ, організуйте дружні зустрічі і вилазки до осередків культури.

Пасивним Рибам буде складніше, оскільки і Юпітер, і Плутон не терплять бездіяльності, а ретроградний Меркурій готує неприємні сюрпризи до фіналу травня. Сварки зі старшим поколінням, нерозуміння з боку молодшого, сумні новини від далеких родичів. Усього цього можна оминути, проявляючи увагу й активність, вчасно реалізуючи таланти.

Гороскоп на травень 2024 року для Риб

Грошовий гороскоп

Мотиви вчинків колег, їхні справжні потреби стануть очевидними для Риб з 1 по 12 травня, що випливає із взаємного розташування Нептуна і Плутона. Такі надчутливість і спостережливість забезпечать Рибам чудовий початок робочого місяця. Творчі сили й таланти швидко знайдуть застосування, а керівництво зверне на вас увагу як на здібного й гнучкого працівника. Зворотним боком медалі виявиться деяка перевантаженість різноспрямованими справами.

Стомлену розмаїттям свідомість можна успішно очистити від зайвих думок у період з 12 по 18 травня. Ваша товариськість при цьому продовжить наростати, що пророкує новий планетарний союз. Цього разу на допомогу Нептуну, який протегує Рибам, приходить сам Юпітер. Частину справ можна буде перекласти на плечі співробітників. Вони з радістю візьмуться вам допомагати.

Уміння входити в контакт із новими людьми може виявитися корисним, якщо ваша робота пов’язана з продажами. Найуспішнішими для Риб є будь-які продажі з 14 по 23 травня, коли ретроградний Меркурій гасить скупість покупців. Уникайте підписання документів 20 і 21 числа. Агресивне Сонце може спалити вигоди, накопичені вами за всі інші дні. Якщо в останніх числах травня не виявиться істотного збільшення заробітної плати, то не сумуйте, а присвятіть кінець місяця зростанню творчого потенціалу.

Гороскоп на травень 2024 року для Риб

Гороскоп здоров’я

Зниження апетиту в період з 1 по 11 травня не потрібно розцінювати як симптом можливої недуги, що підказує Прозерпіна, яка впливає на ваш знак. І тим паче не слід змушувати себе їсти, коли ви цього не хочете. Організм буде не здатний перетравлювати велику кількість їжі. Якщо у вас є зайва вага, то зараз найвдаліший час для швидкої дієти.

У тиждень із 12 до 18 травня слід зайнятися очищенням підсвідомості від страхів, помилкових установок, комплексів і поганих спогадів. Причому найефективнішим способом виявиться групова психотерапія, що підказують Юпітер і Нептун, які благотворно впливають на ваш знак. Якщо для вас неприйнятно розповідати про свої переживання незнайомим людям, то вам слід спробувати техніку афірмацій, але ефект від неї, найімовірніше, буде короткочасним.

Почуття розбитості й апатії наприкінці місяця буде зумовлене нестачею корисних мікроелементів, зокрема йоду, що підказує Венера, яка напружено аспектирует ваш знак. Включіть у свій раціон рибу і морепродукти, під час приготування страв використовуйте спеціальну йодовану сіль. Якщо у вас є хронічна недуга щитовидної залози, нанесіть профілактичний візит ендокринологу 24 або 25 травня, чому сприятиме нічне світило.

Статью нашли по запросам:
  • https://cova in ua/goroskop-na-traven-2024-roku-dlya-ryb html
По теме: ( из рубрики Гороскоп на місяць )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top