Вівторок, 18 Травня 2021
1700 Жіноче ім'я: Таїра
485
0
Раздел: Жіночі імена

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Жіноче ім’я: Тетяна

Жіноче ім’я: Тетяна

Тетяна Походить від латинського слова “Татіус” – ім’я сабінського царя.

За іншою ж версією, Тетяна – давньогрецького походження – “упорядниця”, “засновниця”. Тетяна досить вперта і владна, знає, чого хоче і не любить заперечень. Вона завжди постарається наполягти на своєму. Добре впорається з будь-якою роботою, особливо якщо це відбувається безпосередньо на очах начальника; будучи сама начальником, має звичку обсмикувати підлеглих, “ставити” їх на місце.

Читайте также: Холецистит — симптомы и лечение

На людях артистична, егоцентрична, любить чоловіче суспільство. Будинки кілька деспотична, покрикує на домашніх. У сімейному житті часто буває нещасна, так як прагне керувати чоловіком і одночасно хоче, щоб поряд з нею знаходився сильна, мужня людина. Діти трохи побоюються Тетяну: вона строга і запальна, може без особливого приводу накричати на них. У неї не дуже багато подруг, їй чужа сентиментальність, у відносинах з оточуючими, в тому числі зі свекрухою, домінує прагматичний підхід. Любить модно одягатися, але, не володіючи великою фантазією, платить, як правило, чималі гроші за готовий одяг. Любителька домашнього консервування, запаслива. У сім’ї часто виступає ініціатором ремонтів, переробок, перестановки меблів.

З віком у характері цих жінок з’являється більше терпимості, що сприятливо позначається і на сімейних відносинах. Не любить скаржитися подружкам “на життя”. Ревнива, але вперто приховує свої ревнощі. Не виносить одноманітності, далекі поїздки, подорожі – її пристрасть.

Ім’я Тетяна (Татіана) прийшло до нас із Стародавнього Риму і перекладається як “міротворіца”. Свята Татіана була знатної римської дівчиною. Батько Татіани тричі обирався консулом Риму і виховав дочку в істинній вірі. Татіана відмовилася від заміжжя і прийняла служіння диякониси при церкви, почала допомагати немічним. Це тривало до тих пір, поки не стало відомо, що консул і його дочка сповідують християнську релігію. Гоніння на християн при правителі Олександрі Півночі були дуже жорстокими. Тетяну палили вогнем, потім засліпили і кинули на поживу леву. Але лев її не зачепив. Свята прийняла всі муки, але від віри не відреклися. Кати спочатку стратили її батька, потім і саму Тетяну.

Читайте також:  Жіноче ім'я: Марта

Альберту, Станіславу, В’ячеславу або Геннадію Тетяні краще віддати перевагу Марка, Олега, Івана, Анатолія, Валерія або Сергія.

Ім’я підходить Тельцям, Дівам, Стрільцям, Рибам, але не відповідає характеру Львів, Близнюків, Терезів, Водоліїв.

Дати іменин: 25.01

Отзывы и комментарии к статье Жіноче ім’я: Тетяна
Top