Вівторок, 22 Червня 2021
1121 Жіноче ім'я: Августа, (Августина)
341
0
Раздел: Жіночі імена

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Жіноче ім’я: Антоніна

Жіноче ім’я: Антоніна

Антоніна Перекладається з давньоримського як – “вступає в бій”.

Антоніна – добра людина, але доброта її інша, не така, як у Анни. Йде вона не стільки від серця, скільки від чіткого розуміння: як ти сама ставишся до людей, тим і вони будуть платити тобі. Вона відповідальна, на неї багато в чому можна покластися. Незамінна на роботі. У ролі начальника кілька деспотична.

До весілля у Антоніни дістає шанувальників. Вона не особливо церемонитися з ними, зовсім не піклуватися про те, щоб зберігати вірність одному. Вийшовши заміж, вона перетворюється: вчорашня безтурботна дівчина перетворюється на справжню берегиню сімейного вогнища. Вся діяльність Антоніни, її помисли і плани спрямовані на те, щоб забезпечити сім’ї достаток і щастя. Вона не тринькає грошей, розважлива в покупках, перш ніж щось купити, обійде весь базар і торгуватиметься з кожним продавцем. Вона чуйна і добра, у неї багато подруг і випадкових знайомих, і хоча всі вони знають, що дружба

Антоніни не позбавлена ​​прагматизму, продовжують любити її. Заради збереження сім’ї готова терпіти витівки чоловіка-п’яниці, миритися з невірністю дружина.

Антоніна потрапить в “десятку”, якщо її чоловіком буде Юхим. Сприятливі для шлюбу також Юрій, Олег, Семен, Сергій, Віталій. Невдача чекає з Іваном, Гнатом, Денисом, Максимом.

Це ім’я для Риб, Терезів, Тельців, Львів. Небажано називати так Скорпіона, Діву, Овна, Стрільця, Близнюків і Водолія.

Дати іменин: 14.03, 3.05, 10.05, 23.06, 26.06, 14.08, 17.08, 6.10

Читайте також:  Жіноче ім'я: Елоїза
Отзывы и комментарии к статье Жіноче ім’я: Антоніна
Top