Четвер, 24 Вересня 2020
1585 Жіноче ім'я: Майя
308
0
Раздел: Жіночі імена

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Жіноче ім’я: Марина

Жіноче ім’я: Марина

Марина Походить від латинського слова “маринус”, перекладається як – “морський”.

Як правило, Марина високої думки про себе. А красива Марина частенько себе навіть переоцінює. Емоції вона вміє підпорядковувати розуму, так що все, що стосується її особистої долі, вона робить обдумано і обачливо.

Марина розумна, смілива, розкута, з сильно розвиненим почуттям гідності; зіткнувшись зі зрадою коханої людини, не змириться, навіть якщо розлучення загрожуватиме крахом всієї її життя. При такому складному поєднанні гордості і розважливості Марина все-таки не скупа.

Марина складе щастя людини спокійного, з поступливим характером, який вміє забезпечити їй необхідний рівень життя. При цьому чоловік повинен постійно захоплюватися Мариною, вона не потерпить неуваги до себе. Через високу самооцінки у Марини складаються непрості відносини зі свекрухою. На кухні Марина творить чудеса, прагнучи будь-що-будь вразити гостей своїми кулінарними здібностями. У турботах про дітей досить імпульсивна: то кидається заповнювати явні прогалини в їх вихованні, то надовго надає дітей самим собі. Здатна влаштувати сцену ревнощів в присутності незнайомих людей.

У перекладі з латині Марина означає “морська”. Свята покровителька імені – Берійская діва, затворница і мучениця Марина, віруюча в Христа і присвятила своє життя молитвам за прощення грішних людей. Марина – іноді м’яка і пасивна, а іноді – грізна і сильна. Помірність і повільність чергуються з швидкістю, енергійністю та кипучою діяльністю. Марина – значить наближена до природи, відчуваючи її і живе в гармонії з нею. Спокійна і незворушна, Марина завжди знайде вихід зі скрутного становища, завжди допоможе нужденному в її допомоги і підтримки. Від цього імені віє чистотою, невинністю і довгоочікуваною прохолодою. Вона завжди знає, чого хоче і як цього домогтися.

Читайте також:  Жіноче ім'я: Фаїна

Найбільш складний характер у Марини по батькові Матвіївна, Андріяновна, Володимирівна.

Дуже висока вірогідність вдалого шлюбу з Сергієм, Антоном, Денисом, Михайлом, Валентином, Владиславом. І невдалого – з Борисом, Миколою, Анатолієм, Георгієм, Станіславом.

Це ім’я пасує Рибам, Тельцям, Стрільцям. НЕ гармоніює воно з Дівами, Близнюками, Водоліями і Терезами.

Дати іменин: 13.03, 30.07

Отзывы и комментарии к статье Жіноче ім’я: Марина
Top