Неділя, 25 Липня 2021
750 Гороскоп на листопад 2017 року Риби
392
0
Раздел: Гороскоп на місяць

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Гороскоп на листопад 2017 року Рак

Гороскоп на листопад 2017 року Рак

Сприятливі дні для Раків в листопаді 2017 року: 2, 6, 10, 16, 21, 24, 29 листопада.
Складні дні для Раків в листопаді 2017 року: 9, 15, 22 листопада.

Гороскоп на листопад 2017 Рак жінка

Любов гороскоп

1 листопада – 10 листопада. Інтенсивність вашого спілкування з обранцем може знизитися. Ви вже не хочете бачити улюбленого кожні п’ять хвилин і злегка втомилися від частих зустрічей. У вашого чоловіка також може накопичитися ряд невідкладних справ. Але на відміну від вас, він буде не готовий припинити спілкування.

11 листопада – 20 листопада. Ваші з коханим інтереси на цей раз співпадуть. Ви з задоволенням посидьте вдома удвох, займетеся разом необтяжливими, приємними господарськими справами. Всі запрошення в гості ви будете відкидати, навіть від тих друзів, з якими з таким задоволенням разом веселилися на початку періоду Скорпіона. Зараз настав час для тихих радощів і сімейних цінностей. Насолоджуйтесь ім.

21 листопада – 30 листопада. Положення Венери і Марса говорить про те, що у вас з коханою настає період активного спілкування, взаєморозуміння і любові. Єдине, що може стати на шляху вашого щастя, – велика зайнятість на роботі, яка не дозволить вам або вашому обранцеві часто проводити час разом.

Читайте також:  Гороскоп на лютий 2018 року Скорпіон

Романтичне побачення. Вам захочеться провести з коханою вихідні в якомусь новому місці. Ви можете поїхати в інше місто або країну. Це підігріє ваші почуття.

сімейний гороскоп

Спочатку ви будете прагнути ходити в гості до родичів, може, навіть поїдьте в інше місто і зустрінетеся з тією ріднею, з якої давно не бачилися. Але вже до середини періоду ви відчуєте, що втомилися від цілодобового спілкування. Вам захочеться спокою і усамітнення у вузькому сімейному колі. В середині і в другій половині періоду ви віддасте перевагу більше спілкуватися з батьками, чоловіком, дітьми, а інші родичі будуть ввічливо відправлені за своїми домашніми адресами.

Секрет щастя. Ви будете взірцем жіночої та життєвої мудрості. Вашу стриманість і скромність відзначать всі члени сім’ї. Тільки на початку періоду ви можете час від часу бунтувати проти своїх домашніх обов’язків.

Гороскоп відпочинку

Перша декада періоду – найбільш сприятливий час для відпочинку. Ви зможете не тільки відновити сили, а й насититися свіжими позитивними враженнями, дізнатися щось нове. У листопаді краще залишитися вдома, поїздки не рекомендуються.

Місце сили. Вам сподобаються місця, пов’язані з консервативними цінностями і сімейними узами. Це можуть бути історичні пам’ятки, красиві сквери, які є уособленням рідної природи. У таких місцях ви будете щасливі.

Гороскоп роботи і грошей

На початку місяця удача в роботі буде пов’язана для вас з поїздками і відрядженнями. Ви зможете ефективно попрацювати і непогано заробити. Причому праця буде цікавим, творчим, ви зумієте розширити свій кругозір і вирости в очах колег і керівництва.

Купівля місяці. Побалуйте себе стильним одягом, прикрасами, косметикою. Важливою частиною ваших витрат будуть витрати на косметолога.

Читайте також:  Гороскоп на червень 2017 року Водолій

Гороскоп здоров’я

Перша половина періоду пройде дуже сприятливо, ви сповнені енергії. Правда, до кінця листопада ви втомитеся від активного життя і будете потребувати відпочинку. Проводьте більше часу вдома, не варто займатися спортом і здійснювати тривалі прогулянки. Більше спите, це дуже важливо для відновлення сил.

Гороскоп на листопад 2017 для Раків чоловіків

Кохання

Ваш Рак на початку періоду може нагадувати Близнюків. Він буде так само товариський, активний, почне запрошувати вас в гості, захоче, щоб ви разом з ним поїхали до його родичам або друзям. Вірогідні непорозуміння з побутових питань, тому про все домовляйтеся заздалегідь. У другій половині періоду ваш обранець захоче тиші і спокою, але в той же час йому буде потрібно, щоб ви були поруч. Таке проведення часу сподобається вам куди більше, ніж раніше.

тонус

Ваш улюблений в першій половині періоду може піддатися загальній моді на здоровий спосіб життя і почне бігати вранці, ходити у фітнес-центр і вимагати, щоб ви готували виключно з натуральних продуктів. Однак скоро його запал пропаде, і він зануриться в звичний неквапливий спосіб життя. Але вам так буде простіше.

фінанси

У фінансовій сфері навряд чи хтось зможе обійти вашого Рака, особливо на початку періоду. У нього буде ряд прибуткових і дуже цікавих проектів, які, правда, віднімуть у нього багато часу.

захоплення

Якийсь творче хобі може сильно захопити вашого Рака – інтелектуальні ігри, малювання, музика. Ймовірно поява нових друзів.

Гороскоп на листопад 2017 роки Рак дитина

0-6 років. Малюк-Рак проявить великий інтерес до родинним зв’язкам, навіть далеким. Він згадає всіх близьких, яких знає, із задоволенням поспілкується з ними по телефону, вживу або по скайпу і буде, до вашого збентеження, проситися в гості або запрошувати гостей до себе.

Читайте також:  Гороскоп на січень 2018 року Скорпіон

7-12 років. Маленький Рак проявить багато активності в спілкуванні. Він почне запрошувати додому нового друга, ходити по гостях до своїх приятелів і взагалі розвине бурхливу діяльність. Пізніше його ентузіазм стихне, і він повернеться до звичного розміреного способу життя.

13-17 років. Підліток-Рак знайде спільну мову зі старшими – літніми родичами, викладачами, дорослими приятелями. З однолітками все буде не так безхмарно, він може сваритися з тим, кого вважає своїм суперником або конкурентом.

Отзывы и комментарии к статье Гороскоп на листопад 2017 року Рак
Top