853 Гороскоп на липень 2017 року Риби

Гороскоп на липень 2017 року Діва


Гороскоп на липень 2017 року Діва

Сприятливі дні для Дів в липні 2017 року: 1, 10, 20, 23, 27, 31 липня.
Складні дні для Дів в липні 2017 року: 6, 12, 30 липня.

Гороскоп на липень 2017 Діва жінка

Любов гороскоп

1 липня – 10 липня. Через Меркурія ви різко перестанете розуміти свого обранця. Багато що буде викликати образи і здивування. Якщо вам здасться, що вас не цінують, ви негайно перестанете спілкуватися з партнером і почнете більше часу проводити в товаристві друзів. Через образу на улюбленого ви можете фліртувати з кимось із старих приятелів і ігнорувати дзвінки і запрошення від колишнього кавалера.

11 липня – 20 липня. Ви відчуєте себе більш впевнено. Це допоможе вам повернути колишні стосунки, якщо ви того самі захочете. Але швидше за все, ви візьмете тайм-аут і постараєтеся розібратися в своїх почуттях, спілкуючись тим часом з іншими чоловіками. Вам варто як слід обміркувати цей стан справ і прийняти правильне рішення.

21 липня – 31 липня. У любові вас чекають яскраві враження. Ви будете дотепною і кмітливих, а партнер стане невтомно захоплюватися вашої підприємливістю. Ви можете провокувати його, викликати на відверті розмови, грати з ним. Навряд чи у вашого улюбленого були коли-небудь такі інтригуючі відносини.

Романтичне свіданіе.Место для зустрічей з коханим має перш за все будити ваша уява, інтригувати, давати їжу для розуму. Вашому партнерові не варто витрачатися на дорогі ресторани – ви зараз це не оціните.

сімейний гороскоп

У липні Діва навряд чи проявить себе хорошою дружиною і господинею. Ви будете зайняті чим завгодно, тільки не сім’єю, – кар’єрою, хобі, подорожами, дружніми контактами. У кращому випадку у вас можуть встановитися невимушені відносини з домашніми – якщо вони не будуть надто вимогливі до вас. Ви легко забудете претензії, які у вас були до рідних раніше, і почнете все з чистого аркуша. Головне, щоб ваші близькі пішли ваш приклад і теж вас простили.

Секрет щастя. Те, що ви раптово перестали бути відповідальною і обов’язковою по відношенню до рідних, звичайно ж, повалить їх в шок. Тому постарайтеся заздалегідь придумати необхідні пояснення і запевнити всіх, що скоро ви станете колишньою.

Гороскоп відпочинку

Ви відмінно відпочинете в товаристві друзів. Хоча зазвичай ви віддаєте перевагу проводити відпустку з сім’єю, саме зараз вам захочеться поспілкуватися з тими, з ким пройшла ваша юність. Ви обміняєтеся новинами, згадайте молоді роки і навіть дозволите собі невеликі безумства, наприклад прогулянки під Місяцем і танці до упаду.

Місце сили. Вам будуть цікаві пам’ятники світової культури: Стоунхендж, собор Паризької Богоматері, єгипетські піраміди і московський Кремль. Вам сподобається розгадувати таємниці історії.

Гороскоп роботи і грошей

Ви відчуєте себе підпільним мільйонером – гроші у вас є, а скористатися ними з різних причин буде важко. Просування в кар’єрі ймовірно в першій декаді місяця.

Купівля місяці. Хороший період для покупки подарунків друзям. Ви вгадаєте з подарунком і піднесете саме те, що потрібно імениннику. Можна ефективно витратити гроші на здоров’я і косметику.

Гороскоп здоров’я

В цілому ви відчуваєте себе дуже непогано. У вашому оточенні виявляться люди, які стануть діяти на вас позитивно, вони будуть заряджати вас енергією і силою. З такими друзями вам просто ніколи хворіти і хандрити. У липні краще не зловживайте сіллю і не пийте багато води, можливі набряки.

Гороскоп на липень 2017 для Дів чоловіків

Кохання

Улюблений-Діва може нагадати вам знайомих чоловіків-Водоліїв. Така ж відданість друзям, увагу до їх потреб і майже байдуже ставлення до коханої жінки. Не дивно, що це викличе у вас збурювання. Ви можете вперше за довгий час відчути ревнощі – раніше ваш партнер не давав до цього ні найменшого приводу, а зараз йому навперебій дзвонять дівчата і кличуть на побачення. До кінця періоду, коли Венера перейде в знак Діви, він стане ще більш привабливим.

тонус

Чоловіки-Діви зазвичай не запускають себе, ось і зараз, в період Рака, вони захочуть ще активніше займатися спортом. Правда, ваш улюблений буде нескінченно вивіряти свої фізичні навантаження і консультуватися з лікарями.

фінанси

На початку липня вам може здатися, що коханий не хоче витрачати на вас гроші. Насправді у нього можуть бути свої уявлення про те, як потрібно доглядати. Він вважає, що головне у відносинах – духовна близькість. Хоча ближче до кінця липня він неодмінно купить вам подарунок.

захоплення

Улюблений-Діва покаже себе різнобічно освіченою кавалером. Ви з подивом довідаєтеся про те, що він захоплюється розшифровкою стародавніх манускриптів або вчить який-небудь рідкісний іноземну мову.

Гороскоп на липень 2017 роки Діва дитина

0-6 років. Ваш скромний малюк може познайомитися з дитиною, який стане йому справжнім другом. Дивно, але ваше чадо буде проявляти ініціативу, обходити нового приятеля і просити вас запросити його в гості.

7-12 років. Маленькі Діви проявлять себе справжніми неформальними лідерами. Вони без праці почнуть верховодити в будь-якому колективі однолітків, друзі стануть звертатися до них за порадою. Вашій дитині сподобається в дитячому таборі, якщо поїздка виявиться не дуже довгою.

13-17 років. Діви-підлітки можуть не тільки зацікавитися новими дисциплінами, але і на 180 градусів змінити свої плани на майбутню професію. Багато Дів захочуть стати зоологами або археологами замість того, щоб готуватися до юридичного або економічний інститут. Не тисніть на дитину, постарайтеся прислухатися до нього.

По теме: ( из рубрики Гороскоп на місяць )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top