Субота, 21 Травня 2022
2278 Чоловіче ім'я: Ібрагім
439
0
Раздел: Чоловічі імена

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Чоловіче ім’я: Ігор

Чоловіче ім’я: Ігор

Ігор Відбувається від скандинавського слова “вар”, перекладається як – “воїнство, сила”.

“Осінні” Игори розкривають свій талант після тридцяти років. Вони горді і досягають всього своєю власною працею. Не люблять необов’язкових людей, хоча самі аж ніяк не зразок обов’язковості.

Игори ревниві до самозабуття, в шлюбі завжди прагнуть бути лідерами і вимагають від дружини, щоб та все робила так, як вважають вони. Чоловіки, що носять це ім’я, немов виткані з протиріч: вони вперті, але в той же час легко пристосовуються до обставин, швидко сходяться з людьми і так само швидко розлучаються, розважливі в справах і вчинках, можуть і пофантазувати. Легкі на підйом. За професією Игори інженери і токарі, юристи і актори, водії і журналісти, педагоги і музиканти.

Ім’я походить від древнескандинавского Інгвар. “Ингви” означає “бог родючості”, а “Варр” – “обачний”, “дбайливий”. Покровителем імені є святий страстотерпец великий князь Ігор Чернігівський. Князь Ігор брав участь в усобиці, яка почалася після смерті князя Мстислава Великого. Кияни не любили Ольговичів і закликали на допомогу Мономаховичів. Князь Ігор був розбитий і змушений рятуватися втечею. Він вирішив прийняти постриг. Чернече життя Ігор вів в Києві, але одного разу був убитий натовпом; його тіло було протягнуто по вулицях на потіху черні. Літописи говорять про чудеса, які відбувалися на місці його поховання.

У дружини Ігоря годяться Аврора, Аза, Ангеліна, Вероніка, Веста, Гелена, Домініка, Олена, Ірина, Ліна, Лія, Наталя, Оксана, Олеся, Тала. Одружуватися з тими, хто носить ім’я Аліна, Алла, Анжела, Берта, Ванда, Джульєтта, Єлизавета, Любов, Людмила, Ольга, Поліна, Раїса, Стелла, Тамара, Тетяна, Юнона, Яна, – ризиковано.

Читайте також:  Чоловіче ім'я: Артемій

Це ім’я підходить Козерогові, Близнюкам і Діві. НЕ гармоніює воно зі знаком Рака, Скорпіона і Риб.

Отзывы и комментарии к статье Чоловіче ім’я: Ігор
Top