2109 Чоловіче ім'я: Гавриїл

Чоловіче ім’я: Градимир


Чоловіче ім’я: Градимир

Градимир Перекладається з болгарського як – “створює славу”.

“Травневий” Градимир наполегливий і впертий. Довгий час може наполегливо домагатися бажаного, але обов’язково наполягатиме на своєму.

“Грудневий” – запальний хлопчик з нестійкою нервовою системою.

Градимир не відчуває особливої ​​прихильності до кого-небудь, крім своїх рідних; легко сходиться з людьми і безболісно розлучається. У нього немає і постійних захоплень: береться за одне, йому набридає, і він з таким же захопленням береться за інше, мало що доводиться до кінця. Зате звичка робити все ґрунтовно з самого початку в ньому залишається назавжди, і після нього дуже легко доводять справу інші. За характером першовідкривач і починав. Сміливий і рішучий в справах, не боїться труднощів.

Оточує себе людьми, які могли б продовжити його роботу, а він вже в цей час мчить вперед, має багато ідей, які потрібно встигнути втілити в життя. Він незамінний в складній творчій роботі, що вимагає неординарного підходу. Його цінують як фахівця високого класу, і тому він швидко піднімається по службових сходах. Стає хорошим керівником – це його покликання. Він вміє організувати роботу, згуртувати колектив, захопити однією ідеєю. Підлеглі його люблять і дуже переживають, коли з ним доводиться розлучатися або його підвищують на посаді і переводять в інший відділ. Він дає можливість рости молодим фахівцям, уважно стежить за їх успіхами.

Одружується вдало, серйозно підходить до створення сім’ї. Розлучення у Градимир бувають вкрай рідко. Серед своїх близьких він захист і опора; дружина у Градимир найчастіше займається вихованням дітей і не працює. Він вміє забезпечити сім’ю матеріально, займається вихованням дітей, в будинку у нього завжди є тварини, турбота про яких теж лежить на його плечах.

Градимир гордий і незалежний, сам вибирає собі друзів, дуже перебірливий, а приятельські стосунки підтримує з усіма. Не любить критику, болісно переживає будь-які зауваження на свою адресу.

По теме: ( из рубрики Чоловічі імена )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top