Неділя, 26 Вересня 2021
2060 Чоловіче ім'я: Вадим
351
0
Раздел: Чоловічі імена

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Чоловіче ім’я: Валентин

Чоловіче ім’я: Валентин

Валентин Походить від латинського слова “валео”, перекладається як – “бути здоровим”.

Ім’я широко поширене у слов’янських народів, особливу популярність придбало в зв’язку з романом Жорж Санд “Валентин”.

Валентин – вірний друг, товариші довіряють йому свої таємниці. Гарну книгу воліє футбольного матчу. Зазвичай не курить, хоча до кращим людям, в тому числі і до кращий дружині, відноситься поблажливо. Любить збирати гриби, ловити рибу, просто подихати свіжим повітрям на природі. А ось в гори його затягнути важко. І дачну ділянку теж не відноситься до числа його захоплень. Шахи ж, кросворди – це для нього. Кулінарні здібності дружини не мають для Валентина вирішального значення.

Він задовольняється і наспіх приготованим бутербродом, і розкішним обідом, не помічаючи, правда, що дружина і в першому, і в другому випадку чекає від нього похвали. Не варто ображатися на нього – в цьому навіть є своя принадність. Так, Валентин ніколи не буде сваритися через те, що холодильник порожній. У жінці цінує скромність, поступливість і тиху вдачу. Легко знаходить спільну мову з батьками дружини, не відмовляє в допомозі сусідам і близьким. Його не віднесеш до числа любителів випити. Чи не влюбчів, зберігає вірність дружині, що іноді навіть служить предметом жартів друзів. Приводу ж для ревнощів Валентину краще не давати.

Валентин володіє неабияким здоров’ям, про що говорить саме ім’я. Святий покровитель – святий мученик Валентин. Він жив в Римі за часів правління імператора Юліана. Мученик догодив Богу своїми великими подвигами посту і молитви, він не приймав ніякої їжі часом до 70 днів. Святий відрізнявся прозорливістю – чув “глас Божий” і іноді своїми молитвами здійснював чудеса. За віру в Христа був схоплений і після довгих катувань, які він витримав, чи не відрікшись від віри, спалений. Валентин гостро відчуває чужий біль і страждання, дуже, чуйний і любить допомагати родичам і друзям у важку хвилину.

Читайте також:  Чоловіче ім'я: Арсеній

Шлюб з Анжелою, Валентиною, Вікторією, Дариною, Лілією, Марією і Мариною повинен бути вдалим, чого не скажеш про шлюб з Альбіною, Алевтиной, Антоніною, Єлизаветою, Надією та Тамарою.

Ім’я підходить Рибам, Раку, Діві і не гармонує зі знаками Овна, Тельця, Скорпіона, Козерога і Стрільця.

Дати іменин: 7.05, 19.07, 12.08

Отзывы и комментарии к статье Чоловіче ім’я: Валентин
Top