5187 Якщо сниться Автобус

Якщо сниться Автобус


Сниться Автобус

Прокотилися уві сні на автобусі? Ну що ж, тепер ви навряд чи доб’єтеся успіху там, де ви на нього розраховували.

А якщо цей автобус був настільки переповнений, що для вас і містечка вільного не знайшлося, – готуйтеся до жорсткої конкуренції як у бізнесі, так і в любові. Якщо ви до усього ще і виявили, що їдете взагалі не на тому автобусі, то вибрали в житті неправильний шлях. Перегляньте свої плани, поки не пізно!

Очікування автобуса уві сні означає пошуки своєї другої половини. Вам дуже бракує сексуальних стосунків – це очевидно.

Якщо уві сні ви сідали в автобус, то, можливо, в реальному житті ви маетє стосунки з людиною, яку вважаєте для себе непідходящою. Можливо, вона просто зустрілася вам в хвилини самотності? Адже на безриб’ї, як мовиться, і рак – риба.

З точки зору сексуальних стосунків поїздка, що приснилася в автобусі може означати, що в реальному житті ви чекаєте від партнера значно більше, чим він може вам дати. І якщо ви не хочете, щоб ваш союз розпався, не поспішайте проявляти невдоволення. Можливо вас зв’язує щось не менш важливе, ніж секс.

Д. Лофф у своєму соннику аналізує ситуацію таким чином: “Автобус – це місце, де перетинаються шляхи самих різних людей. І нехай це не найзручніший спосіб пересування, в нім теж є свої переваги. Наприклад в дорозі можна помилуватися містом і його околицями. Швидше за все, такий сон слід сприймати як деякий сигнал: огляніться по сторонах, уважно придивіться до тих, хто знаходиться поряд з вами. Можливо, знайдуться люди, з якими вас зв’язують загальні інтереси”.

Якщо сниться Автобус

По теме: ( из рубрики Тлумачення снів )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top