Четвер, 15 Квітня 2021
2640 Як дізнатися чи є у вас магічні здібності?
1411
0
Раздел: Нумерологія

Оцените статью:
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Як дізнатися чи є у вас магічні здібності?

Як дізнатися чи є у вас магічні здібності?

У кожному з нас при народженні закладені дивовижні можливості, які не можна пояснити відомими науці законами. А якими магічними талантами володієте ви?

Як обчислити

Вам знадобиться повна дата народження – день, місяць і рік. Складіть між собою всі однозначні числа, з яких вона складається. Якщо в сумі вийшло однозначне число, переходите до його опису, поданому нижче. Якщо двозначне, згорніть його до однозначного, підсумувавши що входять до нього числа.

Значення чисел

 • «Одиниці» мають вражаючим магнетизмом. Вони з легкістю викликають прихильність до себе, справляють приємне враження при знайомстві. Наділені даром переконання і гіпнозу, що дозволяють впливати на оточуючих.
 • «Двійки» – володарі «рентгенівського» зору. При розвитку відповідних навичок здатні виявляти захворювання ще до появи перших симптомів. Тому з «двійок» виходять кваліфіковані лікарі-діагности. Крім того, вони тонко відчувають настрій інших людей.
 • Покликанням «трійок», з народження мають великий енергетичний потенціал, є цілительство. Вони лікують інших своєю присутністю, але до тих пір, поки не знають про свій талант, діють «в збиток» собі. Якщо ж ці здібності розвинути, то енергетичний запас буде поповнюватися автоматично.
 • У «четвірок» є задатки до магії і окультизму. Щоб цим займатися, доведеться змінити своє ставлення до грошей. Купюри і монети послаблюють магічний потенціал, тому варто користуватися безготівковим розрахунком. Також у «четвірок» великий запас внутрішньої енергії, що захищає їх від астральних нападів.
 • «П’ятірки» володіють даром передчуття. При вирішенні важливих питань їм варто прислухатися до внутрішнього голосу. Якщо розвивати інтуїцію, то пізнання перейдуть в нову форму – передбачення майбутнього. Крім цього, «п’ятірки» – провідники між світом живих і мертвих.
 • «Шістки» дуже чутливі, вони бачать людей наскрізь, сприймаючи найменша зміна настрою. Тренуючи концентрацію уваги, «шістки» здатні розпізнавати брехню. Наступний етап – телепатія, тобто зчитування чужих думок.
 • «Сімки» схильні до ясновидіння. Вони в змозі зчитувати інформацію з будь-яких об’єктів і людей, які знаходяться навіть за тисячі кілометрів. Здатні бачити події минулого чи майбутнього. Іноді навіть впливати на них. Нерідко сни «сімок» виявляються віщими, і з їх допомогою у них виходить уникнути небажаних подій.
 • У «вісімок» вражаючий дар – контакт з інформаційним полем Землі. Але через «перешкод» є ймовірність спотворення одержуваних знань, тому їм необхідно відключати сторонні думки і відкидати інформаційне сміття. Зробити це легко за допомогою медитації.
 • «Дев’яток» Всесвіт обдарувала сповна, давши їм відразу кілька вроджених здібностей: ясновидіння, вміння звертатися за порадою до єдиного інформаційного поля і якості медіума. А ще «дев’ятки» мають настільки потужною енергетикою, що в їх присутності навіть можливий збій роботи електроприладів.
Читайте також:  Нумерологія телефонного номера
Статью нашли по запросам:
 • Як дізнатись чи є маг
 • Як зробити за допомогою магії щоб минали 3лі люди
Отзывы и комментарии к статье Як дізнатися чи є у вас магічні здібності?
Top