Понеділок, 1 Червень 2020
3573 Талісман дерево Грошове дерево
175
0
Раздел: Талісмани і обереги

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Талісман дерево Грошове дерево

Талісман дерево Грошове дерево

З давніх-давен відомо, що для залучення грошей найкраще підходить талісман грошове дерево, воно не просто сприяє збагаченню, а в буквальному сенсі направляє в ваші руки енергію багатства.

Є стародавня китайська легенда, яка розповідає про грошовий дереві, на гілках якого висять золоті монети. Якщо потрясти його, то золоті монети падають, немов краплі дощу, в ваш сад. Такий своєрідний дощ дуже популярний в образотворчому мистецтві, він почитаємо послідовниками фен-шуй, які вірять в силу древніх символів. Коли ви будете робити грошове дерево, включіть все ваше уяву. Його необхідно прикрасити монетами таким чином, щоб вони звисали вниз. На гілках можна посадити дракона. Потім розмістіть на стовбурі вашого грошового дерева сприятливі написи і китайські ієрогліфи, а біля основи стовбура встановіть три червоних ліхтаря, щоб живити його енергією ян.

На дереві достатку обов’язково повинно бути сто монет, їх потрібно нанизати на десять ниток. Червоні ліхтарі під час місячного нового року зобов’язані звисати з дерева, пророкуючи успіх в майбутньому році.

Цей талісман продається в будь-якому магазині фен-шуй і езотерики. Але, купивши, не забудьте очистити його від чужої енергетики. Помістіть дерево на три доби в солону воду (найкраще, якщо сіль буде морська), а потім користуйтеся собі на втіху.

Читайте також:  Талісман тварина Горностай
Отзывы и комментарии к статье Талісман дерево Грошове дерево
Top