Неділя, 25 Липня 2021
3802 Гороскоп на тиждень з 17 по 23 серпня 2020 року
275
0
Раздел: Гороскоп

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Гороскоп на тиждень з 17 по 23 серпня 2020 року

17 та 18 серпня – щербатий Місяць. Це період, коли в будинку будуть панувати гармонія, мир і спокій. Використовуйте цей час для усамітнення або спілкування з близькими. Небажані будь-які сварки і з’ясування відносин.

19 серпня – молодик. Поставте свої інтереси на перше місце у цей день. Нікому не йдіть на поступки, відстоюйте власну думку.

З 20 по 23 серпня – зростаюча Місяць. На роботі вас чекає кар’єрний ріст. Вдасться реалізувати плани, які раніше здавалися нездійсненними. Більше того, ваші заслуги помітить начальство і захоче винагородити вас.

Гороскоп на тиждень з 17 по 23 серпня 2020 року Овен

Будьте готові до авантюр, які будуть чекати на вас на кожному кроці. При виникненні спірних питань порадьтеся з ким-небудь, не покладайтеся тільки на себе. У вихідні відпочиньте від роботи і проведіть час з друзями, особливо якщо ви давно не бачилися.

Гороскоп на тиждень з 17 по 23 серпня 2020 року Телець

Вам доведеться проявити винахідливість, щоб все встигнути в зазначений період. Дім і сім’я виявляться занедбані, зате ви встигнете зробити все інше! Не дивуйтеся, якщо перед вами зараз відкриються нові перспективи. Погоджуйтеся на будь-які пропозиції.

Гороскоп на тиждень з 17 по 23 серпня 2020 року Близнюки

Продовжуйте рухатися в напрямку, який ви для себе обрали. Ваші думки будуть сповнені мріями, але поки їх здійснення неможливо. У цей період ви будете схильні приймати спонтанні рішення. На жаль, деякі з них виявляться невірними.

Гороскоп на тиждень з 17 по 23 серпня 2020 року Рак

Приготуйтеся ходити на побачення: пропозицій надійде відразу декілька. Але шанувальників вибирайте прискіпливо! Будь-яке рішення, що стосується грошей, має бути зважено кілька разів. Є також ризик заробити нетравлення шлунка, будьте обережні з продуктами.

Читайте також:  Компания Missha - новинки 2020 года

Гороскоп на тиждень з 17 по 23 серпня 2020 року Лев

Випадковості не випадкові – це зараз про вас. Звертайте увагу на знаки, і вони вкажуть вам подальший шлях. Любов у цей час вийде на перший план. Навіть деякі робочі рішення ви прострочити з-за того, що поринете у вир з головою. Але повірте, воно того варте!

Гороскоп на тиждень з 17 по 23 серпня 2020 року Діва

Період гарний для здійснення будь-яких угод з нерухомістю. Особливо вигідно зараз її купувати. Намагайтеся не брати грошей у борг: повертати потім буде складно. Бережіть горло: погода практично не залишить шансів не захворіти. Відразу ж починайте лікуватися!

Гороскоп на тиждень з 17 по 23 серпня 2020 року Терези

Постарайтеся на цьому тижні спілкуватися тільки з приємними вам людьми. Не підпускайте тих, хто може зіпсувати вам настрій. Відпочинок на природі – кращий вибір для вихідних в даний період. Головне, як можна краще одягнутися, щоб не захворіти.

Гороскоп на тиждень з 17 по 23 серпня 2020 року Скорпіон

Голова буде йти обертом від великої кількості справ і завдань. Побудуйте плани і поставте собі дедлайни: так буде легше. У період з 19 по 23 серпня на вас чекає нагорода. Вона може бути виражена як в матеріальному еквіваленті, так і немає.

Гороскоп на тиждень з 17 по 23 серпня 2020 року Стрілець

Сумніви і страхи зараз доведеться залишити позаду. Вони вам будуть тільки заважати в нових починаннях. Родичі можуть згущувати фарби, тому поки не розповідайте їм про труднощі. Не забудьте поспілкуватися з дітьми – вони нудьгують і чекають вашої уваги.

Читайте також:  Солнечное затмение 14 декабря 2020 года: точное время, где будет видно, прогноз для каждого знака зодиака

Гороскоп на тиждень з 17 по 23 серпня 2020 року Козеріг

Постарайтеся отримати вигоду зі спілкування з людьми, які будуть зустрічатися вам в цей період. А ось з близькими будьте напоготові: вони можуть підвести в самий невідповідний момент. 17 чи 18 серпня можна поговорити по душам з людиною, з яким виникло непорозуміння.

Гороскоп на тиждень з 17 по 23 серпня 2020 року Водолій

Не переживайте з-за помилок, які, можливо, доведеться зробити зараз. Пізніше у вас з’явиться шанс все виправити. Якщо вам подобається якийсь чоловік, скажіть йому про це. Не бійтеся, в ці дні проявляти ініціативу. Нехай краще вас помітять, що не звернуть уваги.

Гороскоп на тиждень з 17 по 23 серпня 2020 року Риби

Сварки з коханою людиною зараз буде не уникнути, навіть не намагайтеся. Просто дайте один одному час охолонути. На роботі можуть виникнути проблеми через вашу неуважність. Деякі справи доведеться переробляти по кілька разів. Будьте готові до переробкам.

Отзывы и комментарии к статье Гороскоп на тиждень з 17 по 23 серпня 2020 року
Top